III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2018-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-01 19:00 37 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 tak
1   A RAPUTA Tomasz W GDULA Adam 3:1 (11:7, 11:8, 3:11, 14:12) 1:0
2   B ZALEWSKI Krzysztof X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 16:18, 7:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (9:11, 12:14, 11:9, 11:13) 1:2
4   D BIAŁY Sebastian Z DUDZIAK Damian 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 1:3
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
2:3 (11:8, 9:11, 4:11, 11:8, 10:12) 1:4
6   B BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
0:3 (9:11, 11:13, 10:12) 1:5
7   A RAPUTA Tomasz X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 2:5
8   B ZALEWSKI Krzysztof W GDULA Adam 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 10:12) 2:6
9   D KELEBAJ Oleksij Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (11:5, 3:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C KLUZEK Sławomir Z DUDZIAK Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 3:7
11   A RAPUTA Tomasz Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:8
12   C KLUZEK Sławomir W GDULA Adam 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 10:12) 3:9
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z DUDZIAK Damian 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 3:11) 3:10
14   D KELEBAJ Oleksij X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 3:11
2018-12-01 18:00 38 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11 tak
1   A ZHAO Ziyi W RACZEK Marcin 2:3 (8:11, 11:8, 3:11, 11:6, 7:11) 0:1
2   B GĄSIOR Natalia X KACHEL Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 11:13) 0:2
3   C ZAJĄC Anna Y PIETRZAK Antoni 1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 4:11) 0:3
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z SURMA Krzysztof 3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 11:9, 12:10) 1:3
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 1:4
6   B SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 12:14, 5:11) 1:5
7   A ZHAO Ziyi X KACHEL Mateusz 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 2:5
8   B GĄSIOR Natalia W RACZEK Marcin 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 2:6
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y PIETRZAK Antoni 1:3 (4:11, 9:11, 11:5, 6:11) 2:7
10   C ZAJĄC Anna Z SURMA Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 2:8
11   A ZHAO Ziyi Y PIETRZAK Antoni 3:1 (12:14, 11:3, 11:4, 11:4) 3:8
12   C ZAJĄC Anna W RACZEK Marcin 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 3:9
13   B GĄSIOR Natalia Z SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 3:10
14   D SZTWIERTNIA Ilona X KACHEL Mateusz 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 3:11) 3:11
2018-12-01 16:30 39 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A GRATKOWSKI Jacek W MAGULSKI Damian 3:1 (11:8, 13:11, 7:11, 11:8) 1:0
2   B WOJAS Bartłomiej X SOBCZAK Krzysztof 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 9:11, 5:11) 1:1
3   C GŁĄB Damian Y MATUSIAK Łukasz 3:1 (11:8, 5:11, 12:10, 11:8) 2:1
4   D RESZKA Jakub Z OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:0 (11:7, 11:4, 12:10) 3:2
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11) 3:3
7   A GRATKOWSKI Jacek X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:6) 4:3
8   B WOJAS Bartłomiej W MAGULSKI Damian 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 4:4
9   D RESZKA Jakub Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 4:5
10   C GŁĄB Damian Z OBROCHTA Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:7) 5:5
11   A GRATKOWSKI Jacek Y MATUSIAK Łukasz 2:3 (4:11, 5:11, 12:10, 11:8, 10:12) 5:6
12   C GŁĄB Damian W MAGULSKI Damian 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 6:6
13   B WOJAS Bartłomiej Z OBROCHTA Piotr 0:3 (2:11, 10:12, 8:11) 6:7
14   D RESZKA Jakub X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 12:10) 7:7
2018-12-22 13:00 40 GSWAL „Mikulec” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice
do ustalenia 41 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-12-01 13:00 42 MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A PEREK Nikodem W MOREK Radosław 3:0 (12:10, 11:8, 11:3) 1:0
2   B RADEK Arkadiusz X PIEGZA Adrian 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) 1:1
3   C UTYLSKI Filip Y PIETRZAK Agnieszka 3:1 (15:13, 11:2, 7:11, 11:8) 2:1
4   D KONSTANTYN Paweł Z BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) 3:1
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
3:1 (8:11, 11:6, 11:2, 11:8) 4:1
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (11:13, 10:12, 7:11) 4:2
7   A PEREK Nikodem X PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 4:3
8   B RADEK Arkadiusz W MOREK Radosław 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 14:12) 5:3
9   D KONSTANTYN Paweł Y PIETRZAK Agnieszka 3:2 (11:8, 8:11, 11:5, 11:13, 11:4) 6:3
10   C UTYLSKI Filip Z BOLEK Łukasz 3:1 (15:13, 10:12, 11:6, 11:6) 7:3
11   A PEREK Nikodem Y PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 8:3
12   C UTYLSKI Filip W MOREK Radosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 9:3
13   B RADEK Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 10:12) 9:4
14   D WIERZBIŃSKI Marcin X PIEGZA Adrian 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy