III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2018-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-11 11:00 25 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10 tak
1   A DOMITER Julia W GDULA Adam 1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 3:11) 0:1
2   B ROZUM Dawid X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 0:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 0:3
4   D MENSFELD Natalia Z DUDZIAK Damian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 1:4
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 1:5
7   A DOMITER Julia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 1:6
8   B ROZUM Dawid W GDULA Adam 1:3 (2:11, 2:11, 11:8, 7:11) 1:7
9   D MENSFELD Natalia Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:8
10   C SUŁKOWSKI Karol Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 13:11) 2:8
11   A DOMITER Julia Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (7:11, 11:5, 5:11, 11:5, 5:11) 2:9
12   C SUŁKOWSKI Karol W GDULA Adam 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 19:17) 3:9
13   B ROZUM Dawid Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 12:10) 4:9
14   D MENSFELD Natalia X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 4:10
2018-11-17 16:00 26 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 tak
1   A WIERZBIŃSKI Marcin W KACHEL Mateusz 3:1 (15:13, 12:10, 7:11, 11:4) 1:0
2   B RADEK Arkadiusz X SURMA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 6:11) 1:1
3   C PEREK Nikodem Y PIETRZAK Antoni 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 2:11) 1:2
4   D UTYLSKI Filip Z RACZEK Marcin 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 8:11) 1:3
5   A WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:13) 1:4
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 1:6
8   B RADEK Arkadiusz W KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 10:12, 14:12, 11:5) 2:6
9   D UTYLSKI Filip Y PIETRZAK Antoni 3:0 (11:3, 11:4, 14:12) 3:6
10   C KONSTANTYN Paweł Z RACZEK Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 4:6
11   A WIERZBIŃSKI Marcin Y PIETRZAK Antoni 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 4:7
12   C KONSTANTYN Paweł W KACHEL Mateusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 3:11, 13:11) 5:7
13   B RADEK Arkadiusz Z RACZEK Marcin 2:3 (4:11, 11:8, 2:11, 11:6, 3:11) 5:8
14   D UTYLSKI Filip X SURMA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 6:8
2019-01-19 16:00 27 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 tak
1   A PIEGZA Adrian W SOBCZAK Krzysztof 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 1:0
2   B PIETRZAK Agnieszka X MATUSIAK Łukasz 1:3 (6:11, 11:3, 9:11, 9:11) 1:1
3   C MOREK Radosław Y OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 9:11) 1:2
4   D BOLEK Łukasz Z MAGULSKI Damian 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 5:11) 1:3
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (12:14, 5:11, 8:11) 1:4
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9) 2:4
7   A PIEGZA Adrian X MATUSIAK Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11) 2:5
8   B PIETRZAK Agnieszka W SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 3:5
9   D BOLEK Łukasz Y OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 16:14, 3:11, 4:11) 3:6
10   C MOREK Radosław Z MAGULSKI Damian 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 3:11) 3:7
11   A PIEGZA Adrian Y OBROCHTA Piotr 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:9) 4:7
12   C MOREK Radosław W SOBCZAK Krzysztof 2:3 (10:12, 11:8, 4:11, 11:1, 9:11) 4:8
13   B PIETRZAK Agnieszka Z MAGULSKI Damian 0:3 (9:11, 12:14, 8:11) 4:9
14   D BOLEK Łukasz X MATUSIAK Łukasz 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 4:11) 4:10
2018-12-16 15:00 28 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 14:0 tak
1   A CHUDZICKI Maksym W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 1:0
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:7, 15:13, 12:10) 2:0
3   C OLCZAK Mariusz Y MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:2, 11:5, 13:11) 3:0
4   D BOGACZ Wojciech Z GALA Dawid 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 4:0
5   A OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
W GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:2 (11:4, 11:5, 4:11, 5:11, 11:9) 5:0
6   B BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
X GALA Dawid
MACIEJCZYK Paweł
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 6:0
7   A CHUDZICKI Maksym X GAŁUSZKA Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:7) 7:0
8   B JABŁOŃSKI Paweł W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 8:0
9   D BOGACZ Wojciech Y MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 9:0
10   C OLCZAK Mariusz Z GALA Dawid 3:0 (11:1, 13:11, 11:9) 10:0
11   A CHUDZICKI Maksym Y MACIEJCZYK Paweł 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 11:0
12   C OLCZAK Mariusz W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 12:0
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z GALA Dawid 3:0 (15:13, 14:12, 14:12) 13:0
14   D BOGACZ Wojciech X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 14:0
2018-12-20 19:00 29 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 tak
1   A GRATKOWSKI Jacek W SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) 1:0
2   B GŁĄB Damian X ZHAO Ziyi 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 7:11) 1:1
3   C WOJAS Bartłomiej Y ZAJĄC Anna 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D RESZKA Jakub Z GĄSIOR Natalia 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:6) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
3:2 (10:12, 11:9, 8:11, 11:9, 11:8) 3:2
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 4:2
7   A GRATKOWSKI Jacek X ZHAO Ziyi 0:3 (4:11, 13:15, 9:11) 4:3
8   B GŁĄB Damian W SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 5:3
9   D RESZKA Jakub Y ZAJĄC Anna 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 6:3
10   C WOJAS Bartłomiej Z GĄSIOR Natalia 2:3 (13:11, 11:6, 8:11, 6:11, 7:11) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y ZAJĄC Anna 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 7:4
12   C WOJAS Bartłomiej W SZTWIERTNIA Ilona 0:3 (4:11, 12:14, 3:11) 7:5
13   B GŁĄB Damian Z GĄSIOR Natalia 3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:3) 8:5
14   D RESZKA Jakub X ZHAO Ziyi 3:2 (4:11, 11:8, 6:11, 11:8, 11:9) 9:5
2018-11-10 16:00 30 GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 tak
1   A MÓL Marcin W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:2) 1:0
2   B NOWAK Marcin X BIAŁY Sebastian 3:2 (5:11, 11:9, 3:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y RAPUTA Tomasz 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 2:1
4   D URBAN Mariusz Z KLUZEK Sławomir 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 10:12, 11:4) 3:1
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 5:11) 3:2
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 4:2
7   A MÓL Marcin X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 5:2
8   B NOWAK Marcin W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:9, 11:2, 10:12, 14:12) 6:2
9   D URBAN Mariusz Y RAPUTA Tomasz 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 6:3
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z KLUZEK Sławomir 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:9) 7:3
11   A MÓL Marcin Y RAPUTA Tomasz 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) 7:4
12   C GAŁUSZKA Mateusz W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 7:5
13   B NOWAK Marcin Z KLUZEK Sławomir 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:9, 8:11) 7:6
14   D URBAN Mariusz X BIAŁY Sebastian 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 7:11, 6:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.