III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2018-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-19 20:30 13 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A PIEGZA Adrian W GDULA Adam 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B MOREK Radosław X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C BOLEK Łukasz Y NALEPA Maciej 3:2 (3:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:4) 1:2
4   D PIETRZAK Agnieszka Z ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (11:6, 9:11, 11:5, 14:16, 5:11) 1:3
5   A PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 7:11, 12:10) 2:3
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
NALEPA Maciej
3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:9) 3:3
7   A PIEGZA Adrian X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9) 4:3
8   B MOREK Radosław W GDULA Adam 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 4:4
9   D PIETRZAK Agnieszka Y NALEPA Maciej 1:3 (15:13, 5:11, 9:11, 6:11) 4:5
10   C BOLEK Łukasz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:8, 4:11, 11:6, 7:11, 11:8) 5:5
11   A PIEGZA Adrian Y NALEPA Maciej 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 6:5
12   C BOLEK Łukasz W GDULA Adam 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 3:11) 6:6
13   B MOREK Radosław Z ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 7:11) 6:7
14   D PIETRZAK Agnieszka X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 6:8
2018-10-20 12:00 14 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6 tak
1   A BOGACZ Wojciech W KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:6) 1:0
2   B JABŁOŃSKI Paweł X RACZEK Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:7) 2:0
3   C OLCZAK Mariusz Y SURMA Krzysztof 3:2 (11:8, 4:11, 11:5, 8:11, 12:10) 3:0
4   D CHUDZICKI Maksym Z PIETRZAK Antoni 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 9:11) 3:1
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 12:10) 4:1
6   B OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 4:2
7   A BOGACZ Wojciech X RACZEK Marcin 3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:8) 5:2
8   B JABŁOŃSKI Paweł W KACHEL Mateusz 3:1 (14:12, 9:11, 11:9, 11:9) 6:2
9   D CHUDZICKI Maksym Y SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 6:3
10   C OLCZAK Mariusz Z PIETRZAK Antoni 3:2 (8:11, 7:11, 17:15, 11:2, 11:9) 7:3
11   A BOGACZ Wojciech Y SURMA Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) 7:4
12   C OLCZAK Mariusz W KACHEL Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 14:16) 7:5
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z PIETRZAK Antoni 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 7:6
14   D CHUDZICKI Maksym X RACZEK Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 13:11) 8:6
2018-10-20 19:00 15 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-10-20 16:00 16 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 tak
1   A ZHAO Ziyi W BODNAR Michał 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 1:0
2   B SZTWIERTNIA Ilona X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (10:12, 9:11, 11:7, 11:9, 6:11) 1:1
3   C ZAJĄC Anna Y GOŁDA Gabriel 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D GĄSIOR Natalia Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 3:11) 1:3
5   A ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
W PIETRAŃCZYK Jakub
BODNAR Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 2:3
6   B SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
X JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
2:3 (13:11, 7:11, 11:9, 4:11, 5:11) 2:4
7   A ZHAO Ziyi X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:2, 11:5, 12:10) 3:4
8   B SZTWIERTNIA Ilona W BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 4:4
9   D GĄSIOR Natalia Y GOŁDA Gabriel 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 4:5
10   C ZAJĄC Anna Z JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 8:11) 4:6
11   A ZHAO Ziyi Y GOŁDA Gabriel 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 5:6
12   C ZAJĄC Anna W BODNAR Michał 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:4) 6:6
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 6:7
14   D GĄSIOR Natalia X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 15:13) 7:7
do ustalenia 17 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków
do ustalenia 18 GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy