III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-06 16:00 7 UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
1   A GDULA Adam W URBAN Mariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X NOWAK Marcin 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:3, 8:11) 1:1
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y MÓL Marcin 3:1 (13:11, 11:9, 3:11, 15:13) 2:1
4   D DUDZIAK Damian Z GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:5, 7:11, 11:1, 11:3) 3:1
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 4:1
6   B DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
X URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 5:1
7   A GDULA Adam X NOWAK Marcin 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7) 6:1
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W URBAN Mariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 7:1
9   D DUDZIAK Damian Y MÓL Marcin 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 7:11) 7:2
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 8:2
11   A GDULA Adam Y MÓL Marcin 3:0 (17:15, 11:6, 11:2) 9:2
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W URBAN Mariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 10:2
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 11:2
14   D DUDZIAK Damian X NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 14:12, 9:11, 5:11) 11:3
2018-10-06 12:00 8 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6
1   A KACHEL Mateusz W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 1:0
2   B RACZEK Marcin X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 2:0
3   C PIETRZAK Antoni Y GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 2:1
4   D KUŹNIK Grzegorz Z RESZKA Jakub 2:3 (1:11, 11:8, 6:11, 11:9, 10:12) 2:2
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
2:3 (8:11, 7:11, 13:11, 11:9, 7:11) 2:3
6   B KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
KUĆ Grzegorz
3:1 (11:2, 12:10, 6:11, 12:10) 3:3
7   A KACHEL Mateusz X WOJAS Bartłomiej 2:3 (12:10, 8:11, 12:10, 10:12, 10:12) 3:4
8   B RACZEK Marcin W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) 4:4
9   D KUŹNIK Grzegorz Y GŁĄB Damian 1:3 (6:11, 11:3, 8:11, 4:11) 4:5
10   C PIETRZAK Antoni Z RESZKA Jakub 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:7) 5:5
11   A KACHEL Mateusz Y GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 5:6
12   C PIETRZAK Antoni W KUĆ Grzegorz 3:1 (14:16, 14:12, 11:8, 11:1) 6:6
13   B RACZEK Marcin Z RESZKA Jakub 3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 12:10) 7:6
14   D KUŹNIK Grzegorz X WOJAS Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:5) 8:6
2018-10-06 13:00 9 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A PEREK Nikodem W OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X BOLSĘGA Paweł 1:3 (3:11, 12:10, 8:11, 4:11) 0:2
3   C KONSTANTYN Paweł Y MAGULSKI Damian 2:3 (14:12, 4:11, 11:6, 4:11, 8:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z KAIM Adrian 2:3 (10:12, 11:5, 13:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
W BOLSĘGA Paweł
KAIM Adrian
1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 8:11) 0:5
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X OBROCHTA Paweł
MAGULSKI Damian
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 0:6
7   A PEREK Nikodem X BOLSĘGA Paweł 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) 0:7
8   B RADEK Arkadiusz W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 0:8
9   D UTYLSKI Filip Y MAGULSKI Damian 1:3 (12:10, 8:11, 3:11, 5:11) 0:9
10   C KONSTANTYN Paweł Z KAIM Adrian 1:3 (5:11, 13:11, 11:13, 8:11) 0:10
11   A PEREK Nikodem Y MAGULSKI Damian 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) 1:10
12   C WIERZBIŃSKI Marcin W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 1:11
13   B RADEK Arkadiusz Z KAIM Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:12
14   D UTYLSKI Filip X BOLSĘGA Paweł 3:2 (11:7, 7:11, 12:14, 11:6, 11:8) 2:12
2018-11-05 17:00 10 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice
2018-10-06 16:00 11 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-10-06 19:00 12 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy