VI liga rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2018-04-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-20 18:00 94 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Wisła” Rząska II 3:7 tak
1   A PERZ Szymon X OSTROMĘCKI Rafał 2:3 (4:11, 11:7, 11:7, 15:17, 4:11) 0:1
2   B GADZINA Krystian Y MLAK Michał 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 1:1
3   C NOWAK Mateusz Z KOWAL Mieczysław 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   A GADZINA Krystian
GADZINA Karol
X KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:7, 3:11) 1:3
5   B GADZINA Krystian X OSTROMĘCKI Rafał 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   A PERZ Szymon Z KOWAL Mieczysław 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:5) 2:4
7   C NOWAK Mateusz Y MLAK Michał 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 2:5
8   B GADZINA Karol Z KOWAL Mieczysław 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 7:11) 2:6
9   C STACHURA Magdalena X OSTROMĘCKI Rafał 1:3 (3:11, 11:7, 9:11, 3:11) 2:7
10   A PERZ Izabela Y MLAK Michał 3:1 (8:11, 11:7, 13:11, 11:7) 3:7
2018-04-20 18:00 95 MKS KSOS Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1 tak
1   A SZEWCZYK Hubert X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 1:0
2   B JAWORSKI Jeremi Y GAJ Milena 1:3 (4:11, 13:11, 12:14, 7:11) 1:1
3   C MAJDAK Rafał Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:7, 12:10, 11:3) 2:1
4   A JAWORSKI Jeremi
KROKOS Bartłomiej
X GAJ Milena
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 3:1
5   B JAWORSKI Jeremi X FILIPEK Angelika 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:3) 4:1
6   A SZEWCZYK Hubert Z PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:4, 6:11, 11:3, 11:7) 5:1
7   C MAJDAK Rafał Y GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 6:1
8   B KROKOS Bartłomiej Z PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (14:12, 10:12, 11:3, 11:9) 7:1
9   C MAJDAK Rafał X FILIPEK Angelika 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:9) 8:1
10   A SZEWCZYK Hubert Y GAJ Milena 3:0 (13:11, 11:7, 14:12) 9:1
2018-04-22 16:00 96 KS „Jordan” Kraków - TKKF Dobczyce 6:4 tak
1   A APOSTOŁ Paweł X NOWAK Jakub 3:0 (13:11, 11:4, 13:11) 1:0
2   B BOROŃ Sławomir Y BAJER Grzegorz 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 10:12) 1:1
3   C URBAN Piotr Z BAJER Emilia 3:1 (11:8, 11:13, 13:11, 11:6) 2:1
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:9, 11:9, 1:11, 11:4) 3:1
5   B BOROŃ Sławomir X NOWAK Jakub 2:3 (10:12, 11:13, 12:10, 11:7, 6:11) 3:2
6   A APOSTOŁ Paweł Z BAJER Emilia 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 4:2
7   C URBAN Piotr Y BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 4:3
8   B WIROŃSKI Piotr Z BAJER Emilia 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:9) 5:3
9   C URBAN Piotr X NOWAK Jakub 2:3 (10:12, 6:11, 11:5, 11:5, 6:11) 5:4
10   A APOSTOŁ Paweł Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:9, 11:0, 8:11, 11:4) 6:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.