VI liga rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2018-04-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-08 14:30 91 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 4:6 tak
1   A MLAK Michał X WIROŃSKI Piotr 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 1:1
3   C KOWAL Mieczysław Z LODOWSKI Janusz 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 9:11) 1:2
4   A KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:3
5   B OSTROMĘCKI Rafał X WIROŃSKI Piotr 3:2 (11:3, 11:4, 9:11, 9:11, 11:8) 2:3
6   A MLAK Michał Z LODOWSKI Janusz 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) 2:4
7   C KOWAL Mieczysław Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 3:4
8   B OSTROMĘCKI Rafał Z LODOWSKI Janusz 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 3:11) 3:5
9   C KOWAL Mieczysław X WIROŃSKI Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 3:6
10   A MLAK Michał Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 4:6
2018-05-12 14:00 92 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 tak
1   A BAJER Emilia X PUT Maciej 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 8:11) 0:1
2   B BAJER Grzegorz Y PASZEK Hubert 3:2 (6:11, 11:8, 11:3, 10:12, 11:3) 1:1
3   C NOWAK Jakub Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 2:1
4   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X PASZEK Hubert
PUT Maciej
3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) 3:1
5   B BAJER Grzegorz X PUT Maciej 3:2 (7:11, 7:11, 11:6, 11:5, 11:9) 4:1
6   A BAJER Emilia Z KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 5:1
7   C NOWAK Jakub Y PASZEK Hubert 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 6:1
8   B BAJER Grzegorz Z KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 7:1
9   C NOWAK Jakub X PUT Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 8:1
10   A BAJER Emilia Y PASZEK Hubert 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 8:11) 8:2
2018-04-13 18:00 93 MKS KSOS Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:1 tak
1   A MAJDAK Rafał X PERZ Szymon 3:1 (13:11, 6:11, 11:1, 11:1) 1:0
2   B KROKOS Bartłomiej Y GADZINA Krystian 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:6) 2:0
3   C SZEWCZYK Hubert Z PERZ Izabela 3:1 (5:11, 11:6, 11:5, 11:6) 3:0
4   A UTYLSKI Kornel
KROKOS Bartłomiej
X GADZINA Krystian
GADZINA Karol
2:3 (11:4, 2:11, 3:11, 11:3, 8:11) 3:1
5   B KROKOS Bartłomiej X PERZ Szymon 3:2 (11:9, 10:12, 11:3, 8:11, 11:9) 4:1
6   A MAJDAK Rafał Z PERZ Izabela 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 5:1
7   C SZEWCZYK Hubert Y GADZINA Krystian 3:2 (9:11, 11:5, 9:11, 11:7, 12:10) 6:1
8   B UTYLSKI Kornel Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:6, 11:2, 16:14) 7:1
9   C SZEWCZYK Hubert X STACHURA Magdalena 3:1 (12:10, 10:12, 11:5, 11:6) 8:1
10   A MAJDAK Rafał Y GADZINA Karol 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 9:1
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.