VI liga rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-03-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-11 14:30 85 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 4:6 tak
1   A OSTROMĘCKI Rafał X GAJ Milena 2:3 (7:11, 14:12, 13:11, 11:13, 6:11) 0:1
2   B KOWAL Mieczysław Y PRZEPOLSKI Dominik 2:3 (11:2, 12:14, 11:6, 7:11, 8:11) 0:2
3   C MLAK Michał Z FILIPEK Angelika 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) 0:3
4   A KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:9, 6:11) 0:4
5   B KOWAL Mieczysław X GAJ Milena 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:13) 0:5
6   A OSTROMĘCKI Rafał Z FILIPEK Angelika 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 1:5
7   C MLAK Michał Y PRZEPOLSKI Dominik 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 1:6
8   B KOWAL Mieczysław Z FILIPEK Angelika 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:9) 2:6
9   C MLAK Michał X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 3:6
10   A OSTROMĘCKI Rafał Y PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:0, 7:11, 11:4, 11:7) 4:6
2018-03-11 16:00 86 KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 6:4 tak
1   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X GADZINA Krystian 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 0:1
2   B WIROŃSKI Piotr Y PERZ Szymon 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C LODOWSKI Janusz Z PERZ Izabela 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 1:2
4   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
X PERZ Izabela
GADZINA Krystian
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 2:2
5   B WIROŃSKI Piotr X GADZINA Krystian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 3:2
6   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej Z GADZINA Karol 3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 9:11, 12:10) 4:2
7   C LODOWSKI Janusz Y PERZ Szymon 1:3 (13:11, 10:12, 9:11, 10:12) 4:3
8   B WIROŃSKI Piotr Z GADZINA Karol 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 5:3
9   C LODOWSKI Janusz X GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 6:3
10   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y PERZ Szymon 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 6:4
2018-03-26 18:30 87 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków IV 8:2 tak
1   A NOWAK Jakub X MAJDAK Rafał 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:7) 1:0
2   B BAJER Grzegorz Y SZEWCZYK Hubert 2:3 (11:6, 12:10, 10:12, 8:11, 8:11) 1:1
3   C BAJER Emilia Z KROKOS Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:8, 6:11, 7:11) 1:2
4   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
3:2 (11:4, 11:7, 10:12, 12:14, 11:8) 2:2
5   B BAJER Grzegorz X MAJDAK Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 3:2
6   A NOWAK Jakub Z KROKOS Bartłomiej 3:1 (12:14, 11:5, 11:7, 11:8) 4:2
7   C BAJER Emilia Y SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:6, 2:11, 11:7, 11:4) 5:2
8   B BAJER Grzegorz Z KROKOS Bartłomiej 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:4) 6:2
9   C BAJER Emilia X MAJDAK Rafał 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:8) 7:2
10   A NOWAK Jakub Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (15:13, 11:6, 12:10) 8:2
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.