VI liga rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2018-02-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-02-28 18:00 82 TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 tak
1   A ZLEZARCZYK Rafał X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 1:0
2   B NOWAK Jakub Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:5, 13:11, 11:9) 2:0
3   C BAJER Grzegorz Z MLAK Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 3:0
4   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 4:0
5   B NOWAK Jakub X OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:7, 8:11, 11:3, 11:7) 5:0
6   A BAJER Emilia Z MLAK Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 6:0
7   C BAJER Grzegorz Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 7:0
8   B KOLIŃSKI Paweł Z MLAK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:0
9   C BAJER Grzegorz X OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:9) 9:0
10   A BAJER Emilia Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 10:0
2018-03-25 16:00 83 KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 10:0 tak
1   A WIROŃSKI Piotr X POJASEK Wojciech 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 1:0
2   B URBAN Piotr Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 2:0
3   C APOSTOŁ Paweł Z JAWORSKI Jeremi 3:2 (11:8, 7:11, 10:12, 11:4, 11:3) 3:0
4   A WIROŃSKI Piotr
APOSTOŁ Paweł
X JAWORSKI Jeremi
POJASEK Wojciech
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 4:0
5   B URBAN Piotr X POJASEK Wojciech 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 5:0
6   A WIROŃSKI Piotr Z JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 6:0
7   C APOSTOŁ Paweł Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:0, 11:6, 11:3) 7:0
8   B URBAN Piotr Z JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:3, 15:13, 11:5) 8:0
9   C APOSTOŁ Paweł X POJASEK Wojciech 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) 9:0
10   A WIROŃSKI Piotr Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) 10:0
2018-02-28 18:00 84 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 6:4 tak
1   A PERZ Izabela X PRZEPOLSKI Dominik 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena Y GAJ Milena 0:3 (3:11, 7:11, 10:12) 0:2
3   C PERZ Szymon Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:1, 11:4, 11:6) 1:2
4   A PERZ Szymon
NOWAK Mateusz
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 7:11) 1:3
5   B STACHURA Magdalena X PRZEPOLSKI Dominik 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   A PERZ Izabela Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:5, 11:1) 2:4
7   C PERZ Szymon Y GAJ Milena 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:8) 3:4
8   B NOWAK Mateusz Z JAKUBCZYK Weronika 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 11:6) 4:4
9   C PERZ Szymon X FILIPEK Angelika 3:1 (12:14, 11:7, 12:10, 11:6) 5:4
10   A PERZ Izabela Y GAJ Milena 3:2 (11:13, 11:8, 5:11, 11:8, 11:3) 6:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.