VI liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2018-04-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-27 20:45 79 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków VI 7:3 tak
1   A MIKRUT Jakub X ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:13, 9:11, 11:9, 13:11, 7:11) 0:1
2   B SOBUCKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) 1:1
3   C DYMEK Michał Z KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 2:1
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:7) 3:1
5   B SOBUCKI Mateusz X ANDRZEJAK Kacper 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 5:11) 3:2
6   A MIKRUT Jakub Z KOPACKA Anna 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 12:10, 7:11) 3:3
7   C DYMEK Michał Y BRUZDA Julia 3:0 (11:1, 11:7, 11:7) 4:3
8   B SOBUCKI Mateusz Z KOPACKA Anna 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 5:3
9   C DYMEK Michał X ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 6:3
10   A MIKRUT Jakub Y BRUZDA Julia 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 7:3
2018-04-21 10:00 80 GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:2 tak
1   A NEUMANN Jacek X ROJEK Mateusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:7) 1:0
2   B SĘK Rafał Y SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:0
3   C PIĄTEK Joanna Z MARZEC Stefan 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 8:11) 2:1
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:1
5   B SĘK Rafał X ROJEK Mateusz 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 11:7) 4:1
6   A NEUMANN Jacek Z MARZEC Stefan 1:3 (8:11, 11:5, 4:11, 7:11) 4:2
7   C PIĄTEK Jarosław Y SASIŃSKI Tomasz 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:7, 12:10) 5:2
8   B SĘK Rafał Z MARZEC Stefan 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 6:2
9   C PIĄTEK Jarosław X ROJEK Mateusz 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 5:11, 11:9) 7:2
10   A NEUMANN Jacek Y SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 8:2
2018-04-11 18:30 81 UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 7:3 tak
1   A KUCHARSKI Mateusz X ZĘBALA Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 1:0
2   B GUZIK Aleksandra Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:3) 2:0
3   C WCISŁO Konrad Z FERDEK Marek 3:2 (11:9, 13:11, 6:11, 6:11, 11:6) 3:0
4   A KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Aleksandra
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 3:1
5   B GUZIK Aleksandra X ZĘBALA Paweł 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 5:11) 3:2
6   A KUCHARSKI Mateusz Z FERDEK Marek 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) 4:2
7   C WCISŁO Konrad Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 5:2
8   B GUZIK Aleksandra Z FERDEK Marek 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:4) 6:2
9   C WCISŁO Konrad X ZĘBALA Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 12:14, 4:11) 6:3
10   A KUCHARSKI Mateusz Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 7:3
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.