VI liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-03-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-18 11:00 73 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5 tak
1   A RADZISZEWSKI Radosław X SOBUCKI Mateusz 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:8) 1:0
2   B ROJEK Mateusz Y DYMEK Michał 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:1
3   C MARZEC Stefan Z MIKRUT Jakub 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 6:11) 1:2
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 2:2
5   B ROJEK Mateusz X SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:9) 3:2
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 4:2
7   C MARZEC Stefan Y DYMEK Michał 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 4:3
8   B SASIŃSKI Tomasz Z MIKRUT Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 4:4
9   C MARZEC Stefan X SOBUCKI Mateusz 1:3 (4:11, 10:12, 12:10, 4:11) 4:5
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y DYMEK Michał 3:2 (11:6, 8:11, 11:8, 6:11, 11:7) 5:5
2018-03-17 11:00 74 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków VI 8:2 tak
1   A GUZIK Aleksandra X SKUBA Emilia 2:3 (3:11, 11:7, 10:12, 11:8, 5:11) 0:1
2   B KUCHARSKI Mateusz Y BRUZDA Julia 3:0 (11:1, 11:8, 11:5) 1:1
3   C WCISŁO Konrad Z KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 2:1
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (13:11, 11:7, 11:2) 3:1
5   B KUCHARSKI Mateusz X SKUBA Emilia 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:4) 4:1
6   A GUZIK Aleksandra Z KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 5:1
7   C WCISŁO Konrad Y BRUZDA Julia 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 6:1
8   B KUCHARSKI Mateusz Z KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:3, 14:12) 7:1
9   C WCISŁO Konrad X SKUBA Emilia 1:3 (8:11, 11:7, 2:11, 6:11) 7:2
10   A GUZIK Aleksandra Y BRUZDA Julia 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 8:2
2018-03-17 10:00 75 GOK Charsznica - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 6:4 tak
1   A NEUMANN Jacek X FERDEK Marek 3:1 (11:9, 11:4, 6:11, 11:6) 1:0
2   B SĘK Rafał Y ZĘBALA Paweł 2:3 (9:11, 11:8, 11:5, 7:11, 4:11) 1:1
3   C PIĄTEK Jarosław Z GUMULA Marcin 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 11:13, 11:4) 2:1
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X ZĘBALA Paweł
FERDEK Marek
3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 14:12) 3:1
5   B SĘK Rafał X FERDEK Marek 3:2 (11:7, 11:2, 9:11, 14:16, 13:11) 4:1
6   A NEUMANN Jacek Z GUMULA Marcin 3:2 (12:14, 9:11, 11:4, 11:4, 11:8) 5:1
7   C PIĄTEK Jarosław Y ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 5:2
8   B SĘK Rafał Z GUMULA Marcin 3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:5) 6:2
9   C PIĄTEK Joanna X PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 6:3
10   A NEUMANN Jacek Y ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 3:11) 6:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.