VI liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-03-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-11 12:30 70 KS „Podwawelski” Kraków V - GOK Charsznica 5:5 tak
1   A MIKRUT Jakub X SĘK Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B SOBUCKI Mateusz Y NEUMANN Jacek 3:2 (11:4, 4:11, 7:11, 11:6, 11:7) 1:1
3   C DYMEK Michał Z PIĄTEK Jarosław 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 2:1
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11) 2:2
5   B SOBUCKI Mateusz X SĘK Rafał 1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 8:11) 2:3
6   A MIKRUT Jakub Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (11:6, 11:9, 10:12, 8:11, 9:11) 2:4
7   C DYMEK Michał Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) 3:4
8   B SOBUCKI Mateusz Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:6) 4:4
9   C DYMEK Michał X SĘK Rafał 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 13:11) 5:4
10   A MIKRUT Jakub Y NEUMANN Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 5:5
2018-03-10 10:00 71 KS „Bronowianka” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 tak
1   A SYRDA Zuzanna X ZĘBALA Paweł 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:6, 7:11) 0:1
2   B ANDRZEJAK Kacper Y GUMULA Marcin 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 1:1
3   C BRUZDA Julia Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (5:11, 6:11, 12:10, 8:11) 1:2
4   A SYRDA Zuzanna
ANDRZEJAK Kacper
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 1:3
5   B ANDRZEJAK Kacper X ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:4
6   A SYRDA Zuzanna Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 8:11) 1:5
7   C BRUZDA Julia Y GUMULA Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 1:6
8   B ANDRZEJAK Kacper Z PIESZCZEK Włodzimierz 2:3 (11:8, 12:10, 9:11, 8:11, 13:15) 1:7
9   C BRUZDA Julia X ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 11:13, 6:11) 1:8
10   A SYRDA Zuzanna Y GUMULA Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 8:11) 1:9
2018-03-10 17:00 72 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów II 6:4 tak
1   A RADZISZEWSKI Radosław X WCISŁO Konrad 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) 1:0
2   B SASIŃSKI Tomasz Y KUCHARSKI Mateusz 0:3 (12:14, 6:11, 6:11) 1:1
3   C ROJEK Mateusz Z MIĘKINA Hubert 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:5) 2:1
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) 3:1
5   B SASIŃSKI Tomasz X WCISŁO Konrad 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 5:11) 3:2
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z MIĘKINA Hubert 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 4:2
7   C ROJEK Mateusz Y KUCHARSKI Mateusz 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 8:11) 4:3
8   B MARZEC Stefan Z MIĘKINA Hubert 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:5) 5:3
9   C ROJEK Mateusz X WCISŁO Konrad 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 5:4
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y KUCHARSKI Mateusz 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:9) 6:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.