VI liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2018-02-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-05-11 17:00 67 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5 tak
1   A GUZIK Aleksandra X MIKRUT Jakub 3:0 (14:12, 14:12, 11:9) 1:0
2   B KOWALSKI Mateusz Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:8) 2:0
3   C TURECKI Jarosław Z DYMEK Michał 1:3 (4:11, 13:11, 3:11, 9:11) 2:1
4   A TURECKI Jarosław
GUZIK Aleksandra
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:2 (14:12, 9:11, 11:4, 9:11, 13:11) 3:1
5   B KOWALSKI Mateusz X MIKRUT Jakub 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:2
6   A GUZIK Aleksandra Z DYMEK Michał 3:1 (11:9, 4:11, 11:4, 11:7) 4:2
7   C TURECKI Jarosław Y SOBUCKI Mateusz 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 10:12) 4:3
8   B KOWALSKI Mateusz Z DYMEK Michał 0:3 (9:11, 7:11, 11:13) 4:4
9   C TURECKI Jarosław X MIKRUT Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 4:5
10   A GUZIK Aleksandra Y SOBUCKI Mateusz 3:2 (11:9, 11:5, 7:11, 10:12, 11:8) 5:5
2018-02-25 11:00 68 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 tak
1   A ZĘBALA Paweł X RADZISZEWSKI Radosław 2:3 (9:11, 10:12, 11:3, 11:7, 8:11) 0:1
2   B GUMULA Marcin Y SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 1:1
3   C PIESZCZEK Włodzimierz Z MARZEC Stefan 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 7:11, 6:11) 1:2
4   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 8:11, 11:6) 2:2
5   B GUMULA Marcin X RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (9:11, 5:11, 14:12, 9:11) 2:3
6   A ZĘBALA Paweł Z MARZEC Stefan 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 3:3
7   C PIESZCZEK Włodzimierz Y ROJEK Mateusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 4:3
8   B GUMULA Marcin Z MARZEC Stefan 1:3 (11:6, 8:11, 4:11, 8:11) 4:4
9   C PIESZCZEK Włodzimierz X RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (3:11, 11:5, 5:11, 7:11) 4:5
10   A ZĘBALA Paweł Y ROJEK Mateusz 3:2 (8:11, 14:12, 11:7, 8:11, 11:9) 5:5
2018-02-24 10:00 69 KS „Bronowianka” Kraków VI - GOK Charsznica 3:7 tak
1   A SYRDA Zuzanna X SĘK Rafał 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 0:1
2   B ANDRZEJAK Kacper Y NEUMANN Jacek 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 0:2
3   C KOPACKA Anna Z PIĄTEK Joanna 3:2 (12:14, 11:9, 11:6, 10:12, 11:8) 1:2
4   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 8:11) 1:3
5   B ANDRZEJAK Kacper X SĘK Rafał 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 1:4
6   A SYRDA Zuzanna Z PIĄTEK Joanna 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 2:4
7   C KOPACKA Anna Y NEUMANN Jacek 2:3 (17:15, 6:11, 11:8, 6:11, 9:11) 2:5
8   B ANDRZEJAK Kacper Z PIĄTEK Joanna 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 12:10) 3:5
9   C KOPACKA Anna X SĘK Rafał 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 3:6
10   A SYRDA Zuzanna Y NEUMANN Jacek 1:3 (11:13, 8:11, 11:9, 5:11) 3:7
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.