V liga rejon Nowy Targ
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-05-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-05-04 18:00 53 KS „Łęgi” Nowa Biała - KTS „Victoria” Spytkowice III 13:1 tak
1   A MAJERCZAK Jan W NOWAK Łukasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:8) 1:0
2   B MAJERCZAK Tomasz X BAŁAZY Tomasz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:0
3   C CIĘŻOBKA Wojciech Y GNIADEK Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 12:10) 3:0
4   D WALICZEK Łukasz Z BIALIK Patryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 4:0
5   A MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
W BIALIK Patryk
BAŁAZY Tomasz
3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 5:0
6   B WALICZEK Łukasz
CIĘŻOBKA Wojciech
X GNIADEK Paweł
NOWAK Łukasz
0:3 (9:11, 8:11, 12:14) 5:1
7   A MAJERCZAK Jan X BAŁAZY Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 6:1
8   B MAJERCZAK Tomasz W NOWAK Łukasz 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:7) 7:1
9   D WALICZEK Łukasz Y GNIADEK Paweł 3:2 (7:11, 7:11, 12:10, 11:7, 11:5) 8:1
10   C CIĘŻOBKA Wojciech Z BIALIK Patryk 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 9:1
11   A MAJERCZAK Jan Y GNIADEK Paweł 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:7) 10:1
12   C CIĘŻOBKA Wojciech W NOWAK Łukasz 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 13:11) 11:1
13   B MAJERCZAK Tomasz Z BIALIK Patryk 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 12:1
14   D WALICZEK Łukasz X BAŁAZY Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 13:1
2018-05-04 18:00 54 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2 tak
1   A SZEMIK Krzysztof W GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 1:0
2   B WĘGLARZ Patryk X RAJDA Karol 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 2:0
3   C BIZOŃ Stefan Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 3:0
4   D SKRZYPIEC Dawid Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 7:11, 11:9) 4:0
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W GAŁUSZKA Paweł
WCISŁO Patryk
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:0
6   B SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
RAJDA Karol
3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:9) 6:0
7   A SZEMIK Krzysztof X RAJDA Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 7:0
8   B WĘGLARZ Patryk W GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 8:0
9   D SKRZYPIEC Dawid Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 9:0
10   C BIZOŃ Stefan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (11:6, 12:14, 12:10, 11:9) 10:0
11   A SZEMIK Krzysztof Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:0, 11:3, 11:5) 11:0
12   C BIZOŃ Stefan W GAŁUSZKA Paweł 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:7, 8:11) 11:1
13   B WĘGLARZ Patryk Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 11:2
14   D SKRZYPIEC Dawid X RAJDA Karol 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 12:2
2018-05-04 18:00 55 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 9:5 tak
1   A OCHMAN Michał W MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) 1:0
2   B KAJFASZ Bogdan X KOWALCZYK Michał 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) 1:1
3   C BOBAK Jacek Y KWIATKOWSKI Kacper 3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:4) 2:1
4   D BOBAK Piotr Z ZANIEWSKI Franciszek 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 18:16) 3:1
5   A PIETRAŃCZYK Jacek
OCHMAN Michał
W KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 4:1
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 5:1
7   A OCHMAN Michał X KOWALCZYK Michał 2:3 (9:11, 8:11, 11:4, 11:2, 9:11) 5:2
8   B KAJFASZ Bogdan W MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 6:2
9   D BOBAK Piotr Y KWIATKOWSKI Kacper 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:5) 7:2
10   C BOBAK Jacek Z ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 8:2
11   A PIETRAŃCZYK Jacek Y KWIATKOWSKI Kacper 2:3 (14:12, 8:11, 17:15, 9:11, 9:11) 8:3
12   C BOBAK Jacek W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (9:11, 15:13, 4:11, 9:11) 8:4
13   B KAJFASZ Bogdan Z ZANIEWSKI Franciszek 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:9) 9:4
14   D BOBAK Piotr X KOWALCZYK Michał 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) 9:5
2018-05-04 18:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 7:7 tak
1   A LEŚNY Paweł W KOLASA Dawid 2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 12:10, 7:11) 0:1
2   B ŚCIESZKA Karolina X KOLASA Iwona 1:3 (4:11, 11:5, 7:11, 7:11) 0:2
3   C MENSFELD Natalia Y KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 1:2
4   D GNIADEK Piotr Z KAMIŃSKA Martyna 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A GNIADEK Piotr
LEŚNY Paweł
W KOCZAŁKO Oliwia
KAMIŃSKA Martyna
3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 2:3
6   B ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
X KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 2:4
7   A LEŚNY Paweł X KOLASA Iwona 3:2 (8:11, 11:8, 10:12, 13:11, 11:8) 3:4
8   B ŚCIESZKA Karolina W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 3:5
9   D GNIADEK Piotr Y KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 4:5
10   C MENSFELD Natalia Z KAMIŃSKA Martyna 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:7) 5:5
11   A LEŚNY Paweł Y KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:5
12   C MENSFELD Natalia W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 6:6
13   B ŚCIESZKA Karolina Z KAMIŃSKA Martyna 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:6) 7:6
14   D GNIADEK Piotr X KOLASA Iwona 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14