V liga rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2018-04-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-08 09:00 104 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W KUC Leszek 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B WALA Tomasz X MAZUR Alfred 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (10:12, 8:11, 11:1, 5:11) 1:2
4   D WOJTOŃ Przemysław Z STANISZEWSKI Krzysztof 2:3 (12:10, 7:11, 12:10, 4:11, 5:11) 1:3
5   A WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
W STANISZEWSKI Krzysztof
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (13:11, 11:8, 11:9) 2:3
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X KUC Leszek
MAZUR Alfred
3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:9) 3:3
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X MAZUR Alfred 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 4:3
8   B WALA Tomasz W KUC Leszek 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 7:11, 11:9) 5:3
9   D WOJTOŃ Przemysław Y NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:3
10   C BIESAGA Marek Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 6:4
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:5) 7:4
12   C BIESAGA Marek W KUC Leszek 3:1 (11:9, 2:11, 11:7, 11:8) 8:4
13   B WALA Tomasz Z STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 11:7) 9:4
14   D WOJTOŃ Przemysław X MAZUR Alfred 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) 10:4
2018-04-05 19:00 105 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Wisła” Rząska 9:5
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-04-06 17:00 106 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I 12:2 tak
1   A TURECKI Kacper W PARTYKA Ryszard 3:1 (10:12, 11:5, 13:11, 11:7) 1:0
2   B CELARY Mateusz X KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:4) 2:0
3   C KOŁOS Arkadiusz Y NOWICKI Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 3:0
4   D KUTAJ Maksymilian Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:3) 4:0
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:5) 5:0
6   B CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
X MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (11:9, 7:11, 6:11, 13:11, 9:11) 5:1
7   A TURECKI Kacper X KUTYŁA Dawid 3:1 (11:5, 6:11, 12:10, 11:9) 6:1
8   B CELARY Mateusz W PARTYKA Ryszard 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 7:1
9   D KUTAJ Maksymilian Y NOWICKI Marek 3:2 (7:11, 11:9, 4:11, 11:7, 11:6) 8:1
10   C KOŁOS Arkadiusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:3, 11:2, 11:9) 9:1
11   A TURECKI Kacper Y NOWICKI Marek 0:3 (0:11, 4:11, 5:11) 9:2
12   C KOŁOS Arkadiusz W PARTYKA Ryszard 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:6) 10:2
13   B CELARY Mateusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 11:2
14   D KUTAJ Maksymilian X KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 13:11, 12:10) 12:2
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.