IV liga mężczyzn zachód => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2018-04-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-27 18:00 104 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV
2018-04-07 11:00 105 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 tak
1   A CZYŻYCKI Bogdan W FRĄCZEK Łukasz 3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:9) 1:0
2   B STALMACH Zbigniew X ZAJĘCKI Rafał 1:3 (5:11, 15:13, 2:11, 9:11) 1:1
3   C KUZIO Maciej Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 1:2
4   D DŹWIG Andrzej Z GLANOWSKI Bartosz 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 7:11, 11:9) 2:2
5   A STALMACH Zbigniew
KUZIO Maciej
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
0:3 (2:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 3:3
7   A CZYŻYCKI Bogdan X ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 4:3
8   B STALMACH Zbigniew W FRĄCZEK Łukasz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 4:4
9   D DŹWIG Andrzej Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 7:11) 4:5
10   C KUZIO Maciej Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:6
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y BAŁUSZEK Kamil 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9) 5:6
12   C KUZIO Maciej W FRĄCZEK Łukasz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 5:7
13   B STALMACH Zbigniew Z GLANOWSKI Bartosz 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 13:11) 6:7
14   D DŹWIG Andrzej X ZAJĘCKI Rafał 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:8, 19:17) 7:7
2018-04-16 18:00 106 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice I 8:6
1   A RESZKA Jakub W WODNIAK Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X PIEKARCZYK Michał 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 7:11) 1:1
3   C PIEGZA Adrian Y MOSKAŁA Grzegorz 2:3 (7:11, 11:9, 11:5, 5:11, 9:11) 1:2
4   D PIOTROWSKI Wiktor Z BARTNICKI Jakub 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) 1:3
5   A OSIKA Janusz
PIEGZA Adrian
W PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
3:1 (16:14, 9:11, 11:7, 11:8) 2:3
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
X MOSKAŁA Grzegorz
BARTNICKI Jakub
1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 9:11) 2:4
7   A RESZKA Jakub X PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:6, 17:15, 13:11) 3:4
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W WODNIAK Kamil 2:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 8:11) 3:5
9   D OSIKA Janusz Y MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (6:11, 11:4, 11:9, 7:11, 11:9) 4:5
10   C PIEGZA Adrian Z BARTNICKI Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 5:5
11   A RESZKA Jakub Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (6:11, 13:15, 9:11) 5:6
12   C PIEGZA Adrian W WODNIAK Kamil 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:4) 6:6
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BARTNICKI Jakub 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:8) 7:6
14   D OSIKA Janusz X PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:4) 8:6
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek po zakończeniu I rundy.