III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 20
Data kolejki ligowej: 2018-05-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-05-06 11:00 110 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-05-12 13:00 111 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10 tak
1   A KONSTANTYN Paweł W ZHAO Ziyi 1:3 (11:13, 9:11, 11:8, 7:11) 0:1
2   B MARCHEWKA Kamil X KOŁODZIEJ Ewa 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:2
3   C ZAJĄC Jacek Y ŚLIWA Alicja 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z PĘK Karolina 3:1 (11:8, 10:12, 11:3, 14:12) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
MARCHEWKA Kamil
W KOŁODZIEJ Ewa
ZHAO Ziyi
2:3 (11:5, 10:12, 9:11, 11:7, 6:11) 1:4
6   B KONSTANTYN Paweł
ZAJĄC Jacek
X ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 1:5
7   A KONSTANTYN Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 3:2 (11:4, 11:13, 6:11, 11:8, 11:9) 2:5
8   B MARCHEWKA Kamil W ZHAO Ziyi 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 2:6
9   D UTYLSKI Filip Y ŚLIWA Alicja 3:2 (9:11, 6:11, 11:3, 11:7, 12:10) 3:6
10   C ZAJĄC Jacek Z PĘK Karolina 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 3:7
11   A KONSTANTYN Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:9) 4:7
12   C ZAJĄC Jacek W ZHAO Ziyi 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 4:11) 4:8
13   B MARCHEWKA Kamil Z PĘK Karolina 0:3 (1:11, 2:11, 0:11) 4:9
14   D UTYLSKI Kornel X KOŁODZIEJ Ewa 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) 4:10
2018-05-05 16:00 112 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 tak
1   A MATUSIAK Łukasz W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (12:14, 9:11, 4:11) 0:1
2   B SOBCZAK Krzysztof X JANISZEWSKI Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C BOLSĘGA Paweł Y BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:3, 12:10, 11:6) 1:2
4   D PACH Łukasz Z KIEROŃSKI Adam 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
3:2 (1:11, 5:11, 11:8, 16:14, 11:8) 2:3
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:3, 11:3, 4:11, 5:11, 8:11) 2:4
7   A MATUSIAK Łukasz X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 3:4
8   B SOBCZAK Krzysztof W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D PACH Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 10:12) 3:6
10   C BOLSĘGA Paweł Z KIEROŃSKI Adam 2:3 (8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 2:11) 3:7
11   A MATUSIAK Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 4:7
12   C BOLSĘGA Paweł W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 4:8
13   B SOBCZAK Krzysztof Z KIEROŃSKI Adam 3:2 (5:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:9) 5:8
14   D PACH Łukasz X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (13:15, 10:12, 11:7, 10:12) 5:9
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.