III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 19
Data kolejki ligowej: 2018-04-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-05-12 15:00 107 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-04-28 16:00 108 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 8:6 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W UTYLSKI Filip 2:3 (15:17, 11:4, 15:13, 8:11, 5:11) 0:1
2   B SOBCZAK Krzysztof X ZAJĄC Jacek 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:8) 1:1
3   C PACH Łukasz Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) 1:2
4   D MATUSIAK Łukasz Z PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 2:2
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W KONSTANTYN Paweł
ZAJĄC Jacek
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:1 (11:7, 3:11, 12:10, 11:8) 3:3
7   A BOLSĘGA Paweł X ZAJĄC Jacek 3:2 (11:6, 9:11, 13:15, 11:7, 11:4) 4:3
8   B SOBCZAK Krzysztof W UTYLSKI Filip 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 7:11) 4:4
9   D MATUSIAK Łukasz Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:8) 5:4
10   C PACH Łukasz Z PEREK Nikodem 0:3 (9:11, 10:12, 15:17) 5:5
11   A BOLSĘGA Paweł Y KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 6:5
12   C PACH Łukasz W UTYLSKI Filip 3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:8) 7:5
13   B SOBCZAK Krzysztof Z PEREK Nikodem 1:3 (4:11, 14:12, 9:11, 5:11) 7:6
14   D MATUSIAK Łukasz X ZAJĄC Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 8:6
2018-04-17 18:00 109 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W ŁEBEK Alicja 3:1 (12:10, 6:11, 11:7, 11:7) 1:0
2   B KIEROŃSKI Adam X SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:4) 2:0
3   C BŁOCHO Przemysław Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) 3:0
4   D FLOREK Sławomir Z PĘK Karolina 1:3 (11:4, 4:11, 3:11, 11:13) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W PĘK Karolina
SZTWIERTNIA Ilona
3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B FLOREK Sławomir
BŁOCHO Przemysław
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:2 (11:7, 11:6, 2:11, 4:11, 11:7) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:4) 6:1
8   B KIEROŃSKI Adam W ŁEBEK Alicja 3:1 (12:10, 11:1, 8:11, 11:8) 7:1
9   D FLOREK Sławomir Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 8:1
10   C BŁOCHO Przemysław Z PĘK Karolina 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:8) 9:1
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 10:1
12   C BŁOCHO Przemysław W ŁEBEK Alicja 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 11:1
13   B KIEROŃSKI Adam Z PĘK Karolina 3:0 (11:8, 11:3, 11:2) 12:1
14   D FLOREK Sławomir X SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 6:11) 12:2
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.