III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2018-04-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-07 14:00 104 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 tak
1   A JURZAK Łukasz W DOMITER Julia 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 1:0
2   B PALACZ Mirosław X SUŁKOWSKI Karol 3:2 (11:3, 11:6, 6:11, 8:11, 11:9) 2:0
3   C GOŁDA Gabriel Y GOLONKA Filip 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 3:0
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (3:11, 2:11, 1:11) 3:1
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W GOLONKA Filip
DOMITER Julia
3:1 (11:2, 8:11, 11:3, 11:3) 4:1
6   B GOŁDA Gabriel
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (3:11, 10:12, 1:11) 4:2
7   A JURZAK Łukasz X SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:9, 13:11, 11:1) 5:2
8   B PALACZ Mirosław W DOMITER Julia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 6:2
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y GOLONKA Filip 2:3 (11:4, 11:9, 11:13, 11:13, 8:11) 6:3
10   C GOŁDA Gabriel Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (4:11, 9:11, 11:1, 6:11) 6:4
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y GOLONKA Filip 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 7:4
12   C GOŁDA Gabriel W DOMITER Julia 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:3) 8:4
13   B PALACZ Mirosław Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 8:5
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 8:6
2018-04-07 16:00 105 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 tak
1   A KOŁODZIEJ Ewa W MATUSIAK Łukasz 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B SZTWIERTNIA Ilona X BOLSĘGA Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 11:13) 0:2
3   C ŚLIWA Alicja Y PACH Łukasz 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:7) 1:2
4   D ŁEBEK Alicja Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 12:10, 11:8) 2:2
5   A KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
W SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:7) 3:2
6   B ŚLIWA Alicja
SZTWIERTNIA Ilona
X BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 14:16) 3:3
7   A KOŁODZIEJ Ewa X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:3) 4:3
8   B SZTWIERTNIA Ilona W MATUSIAK Łukasz 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 9:11) 4:4
9   D ŁEBEK Alicja Y PACH Łukasz 3:1 (8:11, 11:8, 15:13, 11:6) 5:4
10   C ŚLIWA Alicja Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 6:4
11   A KOŁODZIEJ Ewa Y PACH Łukasz 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 4:11, 8:11) 6:5
12   C ŚLIWA Alicja W MATUSIAK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 7:5
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (11:4, 11:5, 8:11, 9:11, 11:8) 8:5
14   D ŁEBEK Alicja X BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) 8:6
2018-04-07 13:00 106 MKS KSOS Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 tak
1   A PEREK Nikodem W BŁOCHO Przemysław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 1:1
3   C KONSTANTYN Paweł Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 1:2
4   D UTYLSKI Filip Z KIEROŃSKI Adam 3:2 (9:11, 11:13, 11:9, 11:7, 11:9) 2:2
5   A ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 2:3
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
3:1 (11:9, 15:13, 4:11, 11:9) 3:3
7   A PEREK Nikodem X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (11:13, 12:10, 5:11, 11:9, 11:9) 4:3
8   B RADEK Arkadiusz W BŁOCHO Przemysław 1:3 (3:11, 12:10, 10:12, 5:11) 4:4
9   D UTYLSKI Filip Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (11:4, 4:11, 9:11, 8:11) 4:5
10   C KONSTANTYN Paweł Z KIEROŃSKI Adam 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 4:6
11   A PEREK Nikodem Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (7:11, 11:13, 12:10, 10:12) 4:7
12   C ZAJĄC Jacek W BŁOCHO Przemysław 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 4:8
13   B RADEK Arkadiusz Z KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:9
14   D UTYLSKI Filip X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 5:9
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.