III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2018-03-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-22 17:00 101 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 tak
1   A PĘK Karolina W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 13:11, 11:2) 1:0
2   B ŚLIWA Alicja X KNAGA Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C ŁEBEK Alicja Y BOGACZ Wojciech 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) 1:2
4   D KOŁODZIEJ Ewa Z OLCZAK Mariusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 4:11, 11:8) 2:2
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 3:2
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 8:11) 3:3
7   A PĘK Karolina X KNAGA Łukasz 1:3 (8:11, 11:7, 15:17, 4:11) 3:4
8   B ŚLIWA Alicja W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 11:6) 4:4
9   D KOŁODZIEJ Ewa Y BOGACZ Wojciech 1:3 (9:11, 3:11, 11:9, 6:11) 4:5
10   C ŁEBEK Alicja Z OLCZAK Mariusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) 5:5
11   A PĘK Karolina Y BOGACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 6:5
12   C ŁEBEK Alicja W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:4, 10:12) 6:6
13   B ŚLIWA Alicja Z OLCZAK Mariusz 3:2 (11:7, 7:11, 7:11, 11:8, 11:8) 7:6
14   D KOŁODZIEJ Ewa X KNAGA Łukasz 1:3 (1:11, 3:11, 11:8, 2:11) 7:7
2018-04-11 18:00 102 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 6:8 tak
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W KUBIC Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 1:0
2   B DOMITER Julia X ZAJĄC Jacek 1:3 (11:13, 10:12, 11:5, 9:11) 1:1
3   C GOLONKA Filip Y KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) 1:2
4   D SUŁKOWSKI Karol Z UTYLSKI Filip 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 5:11) 1:3
5   A SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
W KUBIC Marcin
ZAJĄC Jacek
3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:3) 2:3
6   B GOLONKA Filip
DOMITER Julia
X UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 2:4
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X ZAJĄC Jacek 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 3:4
8   B DOMITER Julia W KUBIC Marcin 3:2 (11:7, 1:11, 11:7, 2:11, 11:9) 4:4
9   D SUŁKOWSKI Karol Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 12:10) 5:4
10   C GOLONKA Filip Z UTYLSKI Filip 0:3 (1:11, 3:11, 6:11) 5:5
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:6) 6:5
12   C GOLONKA Filip W KUBIC Marcin 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 3:11) 6:6
13   B DOMITER Julia Z UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 6:7
14   D SUŁKOWSKI Karol X ZAJĄC Jacek 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 6:8
2018-03-17 14:00 103 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 tak
1   A GOŁDA Gabriel W BŁOCHO Przemysław 1:3 (4:11, 4:11, 11:7, 12:14) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X JANISZEWSKI Kamil 2:3 (11:9, 12:10, 6:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C PALACZ Mirosław Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (11:13, 7:11, 5:11) 0:3
4   D JURZAK Łukasz Z PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (10:12, 10:12, 13:15) 0:4
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:6, 4:11, 11:9, 6:11, 6:11) 0:5
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 0:6
7   A GOŁDA Gabriel X JANISZEWSKI Kamil 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:3) 1:6
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 1:7
9   D JURZAK Łukasz Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (19:21, 11:9, 7:11, 1:11) 1:8
10   C PALACZ Mirosław Z PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (11:13, 8:11, 11:8, 5:11) 1:9
11   A GOŁDA Gabriel Y KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 2:9
12   C PALACZ Mirosław W BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:7, 11:2, 6:11, 11:9) 3:9
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 10:12) 3:10
14   D JURZAK Łukasz X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (10:12, 15:13, 10:12, 10:12) 3:11
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.