III liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-02-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-02-24 16:00 92 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-02-24 14:00 93 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A GOŁDA Gabriel W BOLSĘGA Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X MATUSIAK Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 11:13) 0:2
3   C PALACZ Mirosław Y TABOR Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 1:2
4   D JURZAK Łukasz Z PACH Łukasz 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:3, 11:7) 2:2
5   A GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
W TABOR Krzysztof
PACH Łukasz
3:0 (11:9, 15:13, 11:9) 3:2
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 3:3
7   A GOŁDA Gabriel X MATUSIAK Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 3:4
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11) 3:5
9   D JURZAK Łukasz Y TABOR Krzysztof 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 4:5
10   C PALACZ Mirosław Z PACH Łukasz 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 5:5
11   A GOŁDA Gabriel Y TABOR Krzysztof 3:0 (13:11, 11:5, 11:5) 6:5
12   C PALACZ Mirosław W BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 5:11, 8:11) 6:6
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z PACH Łukasz 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 6:11, 13:11) 7:6
14   D JURZAK Łukasz X MATUSIAK Łukasz 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 7:7
2018-03-17 09:00 94 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 tak
1   A OLCZAK Mariusz W KIEROŃSKI Adam 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 0:1
2   B BOGACZ Wojciech X JANISZEWSKI Kamil 2:3 (5:11, 11:6, 11:7, 4:11, 6:11) 0:2
3   C KNAGA Łukasz Y BŁOCHO Przemysław 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:8) 1:2
4   D GÓRECKI Wojciech Z PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (11:8, 13:15, 4:11, 4:11) 1:3
5   A GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 1:4
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:5, 10:12, 14:12, 9:11, 7:11) 1:5
7   A OLCZAK Mariusz X JANISZEWSKI Kamil 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:6
8   B BOGACZ Wojciech W KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 1:7
9   D GÓRECKI Wojciech Y BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:6, 7:11, 11:7, 17:19, 8:11) 1:8
10   C KNAGA Łukasz Z PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 1:9
11   A OLCZAK Mariusz Y BŁOCHO Przemysław 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 1:10
12   C KNAGA Łukasz W KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 2:10
13   B BOGACZ Wojciech Z PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (8:11, 11:6, 10:12, 8:11) 2:11
14   D GÓRECKI Wojciech X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 3:11
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.