II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 20
Data kolejki ligowej: 2018-05-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-05-12 15:00 125 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2
1 1 A IWANIUCH Rafał X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:3) 1:0
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 5:11, 11:2, 11:4) 2:0
3 1 B KIEŁT Dawid Y OSTANEK Michał 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:5) 3:0
4 2 D BOROWIAK Krzysztof Z GDULA Adam 0:3 (10:12, 7:11, 11:13) 3:1
5 1 A IWANIUCH Rafał
BOROWIAK Krzysztof
X OSTANEK Michał
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 4:1
6 2 C KIEŁT Dawid
CHMIELOWSKI Jakub
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
1:3 (15:13, 10:12, 8:11, 3:11) 4:2
7 1 A IWANIUCH Rafał Y OSTANEK Michał 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:5) 5:2
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z GDULA Adam 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 11:4) 6:2
9 1 B KIEŁT Dawid X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:4, 2:11, 11:3, 11:6) 7:2
10 2 D BOROWIAK Krzysztof W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) 8:2
2018-05-12 12:00 126 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS TKKF MOSiR Dukla 5:5 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X OLBRYCHT Michał 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) 0:1
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W SPOREK Szymon 2:3 (11:2, 4:11, 6:11, 11:6, 8:11) 0:2
3 1 B KLOCEK Kamil Y GAŁUSZKA Jacek 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) 0:3
4 2 D SEROKA Szymon Z KOPCZYK Hubert 3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 11:4, 11:8) 1:3
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 12:10) 2:3
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
3:2 (10:12, 11:9, 13:11, 7:11, 11:9) 3:3
7 1 A STĄPOR Rafał Y KOCIUBA Filip 3:2 (11:5, 9:11, 12:10, 7:11, 11:1) 4:3
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z KOPCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 5:3
9 1 B KLOCEK Kamil X OLBRYCHT Michał 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 5:4
10 2 D SEROKA Szymon W SPOREK Szymon 1:3 (14:12, 10:12, 6:11, 9:11) 5:5
2018-05-12 14:00 127 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3 tak
1 1 A MADZULA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 14:16, 2:11) 0:1
2 2 C MAGULSKI Damian W TABOR Marcin 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 1:1
3 1 B OBROCHTA Paweł Y MLECZKO Radosław 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 12:10) 2:1
4 2 D KAIM Adrian Z GALUS Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 5:11) 2:2
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MLECZKO Radosław
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:8) 3:2
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W TABOR Marcin
GALUS Mateusz
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 4:2
7 1 A MADZULA Paweł Y MLECZKO Radosław 3:0 (19:17, 11:6, 11:5) 5:2
8 2 C MAGULSKI Damian Z GALUS Mateusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:9) 6:2
9 1 B OBROCHTA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:9, 10:12) 6:3
10 2 D KAIM Adrian W TABOR Marcin 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:9) 7:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.