II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 19
Data kolejki ligowej: 2018-04-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-21 16:00 122 ULKS „Lachowice” - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 4:6 tak
1 1 A SURMA Krzysztof X KIEŁT Dawid 2:3 (11:4, 3:11, 5:11, 11:7, 12:14) 0:1
2 2 C PNIACZEK Dominik W BLAT Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:2
3 1 B RACZEK Marcin Y IWANIUCH Rafał 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 0:3
4 2 D KACHEL Mateusz Z BOROWIAK Krzysztof 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 10:12) 0:4
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) 1:4
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BLAT Piotr
BOROWIAK Krzysztof
3:1 (13:11, 7:11, 18:16, 11:6) 2:4
7 1 A SURMA Krzysztof Y IWANIUCH Rafał 0:3 (14:16, 9:11, 9:11) 2:5
8 2 C PNIACZEK Dominik Z BOROWIAK Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 7:11, 11:8, 12:10) 3:5
9 1 B RACZEK Marcin X KIEŁT Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 3:6
10 2 D KACHEL Mateusz W BLAT Piotr 3:1 (11:9, 11:2, 8:11, 11:5) 4:6
2018-04-21 16:00 123 LUKS „Galux” Skrzyszów - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5:5 tak
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X STĄPOR Rafał 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:7) 1:0
2 2 C GALUS Mateusz W SEROKA Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 2:0
3 1 B MLECZKO Radosław Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 3:0
4 2 D TABOR Marcin Z TOMOŃ Grzegorz 2:3 (11:13, 11:9, 9:11, 12:10, 5:11) 3:1
5 1 A MLECZKO Radosław
FLAUMENHAFT Jacek
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 11:13) 3:2
6 2 C TABOR Marcin
GALUS Mateusz
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
1:3 (6:11, 12:10, 9:11, 9:11) 3:3
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y KLOCEK Kamil 3:2 (7:11, 11:2, 8:11, 16:14, 17:15) 4:3
8 2 C GALUS Mateusz Z TOMOŃ Grzegorz 2:3 (11:9, 13:11, 5:11, 11:13, 8:11) 4:4
9 1 B MLECZKO Radosław X STĄPOR Rafał 3:0 (11:3, 11:9, 14:12) 5:4
10 2 D TABOR Marcin W SEROKA Szymon 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 3:11) 5:5
2018-04-14 12:00 124 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 tak
1 1 A GAŁUSZKA Jacek X MADZULA Paweł 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 12:10, 6:11) 0:1
2 2 C SPOREK Szymon W MAGULSKI Damian 1:3 (4:11, 11:5, 5:11, 6:11) 0:2
3 1 B KOCIUBA Filip Y OBROCHTA Paweł 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:3
4 2 D KOPCZYK Hubert Z KAIM Adrian 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 10:12) 0:4
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
KOCIUBA Filip
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (5:11, 11:13, 5:11) 0:5
6 2 C KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:2 (12:10, 9:11, 11:1, 10:12, 11:9) 1:5
7 1 A GAŁUSZKA Jacek Y OBROCHTA Paweł 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 6:11, 8:11) 1:6
8 2 C SPOREK Szymon Z KAIM Adrian 2:3 (5:11, 11:7, 11:4, 4:11, 9:11) 1:7
9 1 B KOCIUBA Filip X MADZULA Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:8
10 2 D KOPCZYK Hubert W MAGULSKI Damian 3:2 (19:17, 12:14, 11:9, 11:13, 11:5) 2:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.