II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2018-04-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-22 12:00 119 UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 7:3 tak
1 1 A OSTANEK Michał X RACZEK Marcin 1:3 (2:11, 11:9, 7:11, 3:11) 0:1
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W PNIACZEK Dominik 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:6) 1:1
3 1 B ŚWIATŁOŃ Piotr Y SURMA Krzysztof 3:1 (14:16, 11:8, 11:8, 11:9) 2:1
4 2 D GDULA Adam Z KACHEL Mateusz 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) 3:1
5 1 A OSTANEK Michał
ZAKRZYŃSKI Dominik
X PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 6:11) 3:2
6 2 C ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 9:11, 11:7) 4:2
7 1 A OSTANEK Michał Y SURMA Krzysztof 3:1 (11:4, 11:3, 6:11, 11:8) 5:2
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 6:2
9 1 B ŚWIATŁOŃ Piotr X RACZEK Marcin 3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:8) 7:2
10 2 D GDULA Adam W PNIACZEK Dominik 2:3 (15:13, 8:11, 10:12, 11:8, 9:11) 7:3
2018-04-08 11:00 120 UKS TKKF MOSiR Dukla - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:4 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X MLECZKO Radosław 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 1:0
2 2 C SPOREK Szymon W GALUS Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:0
3 1 B GAŁUSZKA Jacek Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:1
4 2 D KOPCZYK Hubert Z NOSAL Mirosław 3:2 (7:11, 5:11, 11:9, 11:9, 11:8) 3:1
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 10:12) 3:2
6 2 C KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
W NOSAL Mirosław
MLECZKO Radosław
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 4:2
7 1 A OLBRYCHT Michał Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 4:3
8 2 C SPOREK Szymon Z NOSAL Mirosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 5:3
9 1 B GAŁUSZKA Jacek X MLECZKO Radosław 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 6:3
10 2 D KOCIUBA Filip W GALUS Mateusz 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 9:11, 8:11) 6:4
2018-03-11 13:00 121 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:2 tak
1 1 A MADZULA Paweł X KLOCEK Kamil 2:3 (11:8, 11:5, 10:12, 9:11, 9:11) 0:1
2 2 C KAIM Adrian W SEROKA Szymon 3:2 (14:12, 11:1, 9:11, 8:11, 11:9) 1:1
3 1 B OBROCHTA Paweł Y STĄPOR Rafał 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 2:1
4 2 D MAGULSKI Damian Z TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:7, 13:11, 7:11, 11:6) 3:1
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:6) 4:1
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
1:3 (6:11, 11:8, 13:15, 8:11) 4:2
7 1 A MADZULA Paweł Y STĄPOR Rafał 3:2 (11:7, 11:5, 7:11, 8:11, 11:6) 5:2
8 2 C KAIM Adrian Z TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:9) 6:2
9 1 B OBROCHTA Paweł X KLOCEK Kamil 3:1 (11:3, 11:5, 10:12, 11:3) 7:2
10 2 D MAGULSKI Damian W SEROKA Szymon 3:1 (12:10, 11:5, 12:14, 11:7) 8:2
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.