II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2018-03-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-02-24 15:30 113 ULKS „Lachowice” - UKS TKKF MOSiR Dukla 2:8 tak
1 1 A RACZEK Marcin X OLBRYCHT Michał 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 8:11) 0:1
2 2 C PNIACZEK Dominik W SPOREK Szymon 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:2
3 1 B SURMA Krzysztof Y GAŁUSZKA Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:3
4 2 D KACHEL Mateusz Z KOPCZYK Hubert 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 7:11) 0:4
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:8) 1:4
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 3:11) 1:5
7 1 A RACZEK Marcin Y GAŁUSZKA Jacek 2:3 (11:7, 11:4, 8:11, 7:11, 5:11) 1:6
8 2 C PNIACZEK Dominik Z KOPCZYK Hubert 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:7) 2:6
9 1 B SURMA Krzysztof X OLBRYCHT Michał 0:3 (3:11, 10:12, 9:11) 2:7
10 2 D KACHEL Mateusz W SPOREK Szymon 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 11:13) 2:8
2018-03-10 15:00 114 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 5:5 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X KIEŁT Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) 1:0
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W BLAT Piotr 2:3 (12:10, 8:11, 11:9, 6:11, 10:12) 1:1
3 1 B KLOCEK Kamil Y IWANIUCH Rafał 2:3 (14:12, 10:12, 7:11, 12:10, 5:11) 1:2
4 2 D SEROKA Szymon Z BOROWIAK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:9) 2:2
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 10:12) 2:3
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W BLAT Piotr
BOROWIAK Krzysztof
2:3 (7:11, 13:15, 11:6, 13:11, 9:11) 2:4
7 1 A STĄPOR Rafał Y IWANIUCH Rafał 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 11:8) 3:4
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z BOROWIAK Krzysztof 3:1 (13:11, 11:8, 4:11, 11:5) 4:4
9 1 B KLOCEK Kamil X KIEŁT Dawid 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 5:4
10 2 D SEROKA Szymon W BLAT Piotr 1:3 (13:15, 11:8, 7:11, 7:11) 5:5
2018-03-10 16:00 115 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 tak
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8) 1:0
2 2 C GALUS Mateusz W GDULA Adam 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:1
3 1 B MLECZKO Radosław Y OSTANEK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:1) 2:1
4 2 D TABOR Marcin Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:4, 11:8, 6:11, 3:11, 11:4) 3:1
5 1 A GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
X OSTANEK Michał
ZAKRZYŃSKI Dominik
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:7) 4:1
6 2 C MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 5:1
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y OSTANEK Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:6) 6:1
8 2 C GALUS Mateusz Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:6) 7:1
9 1 B MLECZKO Radosław X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 8:1
10 2 D TABOR Marcin W GDULA Adam 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 9:1
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.