II liga mężczyzn => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-02-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-02-10 16:00 107 UKS TKKF MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 tak
1 1 A GAŁUSZKA Jacek X OSTANEK Michał 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 13:15) 0:1
2 2 C KOPCZYK Hubert W DUDZIAK Damian 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:6) 1:1
3 1 B OLBRYCHT Michał Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 2:1
4 2 D SPOREK Szymon Z ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:9) 3:1
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:8) 4:1
6 2 C KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:9) 5:1
7 1 A GAŁUSZKA Jacek Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 6:1
8 2 C KOPCZYK Hubert Z ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 7:11) 6:2
9 1 B OLBRYCHT Michał X OSTANEK Michał 3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 4:11, 11:7) 7:2
10 2 D SPOREK Szymon W DUDZIAK Damian 3:1 (9:11, 14:12, 11:6, 11:5) 8:2
2018-05-13 16:00 108 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5 tak
1 1 A SURMA Krzysztof X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:1
2 2 C PNIACZEK Dominik W TABOR Marcin 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 1:1
3 1 B RACZEK Marcin Y GALUS Mateusz 2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 12:10, 8:11) 1:2
4 2 D KACHEL Mateusz Z GALUS Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 2:2
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X TABOR Marcin
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 11:6) 3:2
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W GALUS Krzysztof
GALUS Mateusz
3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 4:2
7 1 A SURMA Krzysztof Y GALUS Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 9:11) 4:3
8 2 C PNIACZEK Dominik Z GALUS Krzysztof 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 5:3
9 1 B RACZEK Marcin X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 5:4
10 2 D KACHEL Mateusz W TABOR Marcin 2:3 (9:11, 12:10, 10:12, 11:7, 6:11) 5:5
2018-04-08 14:00 109 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8 tak
1 1 A BOROWIAK Krzysztof X MADZULA Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:1
2 2 C KALINOWSKI Łukasz W SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:13, 4:11, 14:12, 11:5, 7:11) 0:2
3 1 B CHMIELOWSKI Jakub Y OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:3
4 2 D BLAT Piotr Z KAIM Adrian 2:3 (11:9, 3:11, 10:12, 11:9, 4:11) 0:4
5 1 A BOROWIAK Krzysztof
CHMIELOWSKI Jakub
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 0:5
6 2 C SAWA Bartosz
KALINOWSKI Łukasz
W KAIM Adrian
SOBCZAK Krzysztof
1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 8:11) 0:6
7 1 A BOROWIAK Krzysztof Y OBROCHTA Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:7
8 2 C SAWA Bartosz Z KAIM Adrian 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 8:11) 0:8
9 1 B CHMIELOWSKI Jakub X MADZULA Paweł 3:1 (11:6, 4:11, 11:9, 12:10) 1:8
10 2 D BLAT Piotr W SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:8, 17:15, 11:9) 2:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.