II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2018-04-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-21 11:00 104 UKS „Płomień” Limanowa - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (5:11, 9:11, 11:7, 11:9, 4:11) 0:1
2 2 C ROZUM Dawid W KRUKAR Piotr 2:3 (11:3, 11:4, 9:11, 7:11, 8:11) 0:2
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y JURCZAK Michał 2:3 (6:11, 13:11, 12:10, 9:11, 4:11) 0:3
4 2 D GAIK Krystian Z ANTOSIAK Daniel 1:3 (16:18, 11:8, 8:11, 4:11) 0:4
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
ROZUM Dawid
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 0:5
6 2 C GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
W ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 1:5
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y JURCZAK Michał 3:2 (9:11, 5:11, 11:8, 11:7, 11:3) 2:5
8 2 C ROZUM Dawid Z ANTOSIAK Daniel 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 12:14) 2:6
9 1 B MICHALCZYK Jakub X WIŚNIEWSKI Karol 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:7
10 2 D GAIK Krystian W KRUKAR Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 8:11, 10:12) 2:8
2018-04-22 15:00 105 KS „Bronowianka” Kraków - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 tak
1 1 A OSIKA Sławomir X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:1
2 2 C BOGACZ Wojciech W STRZAŁKA Marek 3:2 (8:11, 5:11, 11:6, 11:9, 12:10) 1:1
3 1 B GÓRECKI Wojciech Y CHYC Tomasz 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:5) 2:1
4 2 D KNAGA Łukasz Z JANIK Tomasz 2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 9:11, 8:11) 2:2
5 1 A GÓRECKI Wojciech
OSIKA Sławomir
X CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
3:0 (11:5, 12:10, 11:4) 3:2
6 2 C BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
W STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:9) 4:2
7 1 A OSIKA Sławomir Y CHYC Tomasz 1:3 (11:6, 8:11, 4:11, 6:11) 4:3
8 2 C BOGACZ Wojciech Z JANIK Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 4:4
9 1 B GÓRECKI Wojciech X BIAŁCZYK Łukasz 3:2 (4:11, 3:11, 11:3, 11:9, 11:8) 5:4
10 2 D KNAGA Łukasz W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 6:4
2018-04-29 18:00 106 KS „Gorce” Nowy Targ - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 tak
1 1 A KLAG Tomasz X CYRNEK Piotr 1:3 (5:11, 15:13, 8:11, 5:11) 0:1
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 12:10) 1:1
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 8:11) 1:2
4 2 D KOLASA Szymon Z CZERNIK Mateusz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 3:11) 1:3
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
1:3 (11:7, 9:11, 12:14, 9:11) 1:4
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
1:3 (6:11, 12:14, 12:10, 6:11) 1:5
7 1 A KLAG Tomasz Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 6:11) 1:6
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z CZERNIK Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 1:7
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X CYRNEK Piotr 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 6:11) 1:8
10 2 D KOLASA Szymon W ŻOŁYNIAK Hubert 3:2 (11:13, 9:11, 11:4, 11:6, 11:7) 2:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.