II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2018-04-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-14 17:30 101 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6 tak
1 1 A WIŚNIEWSKI Karol X KLAG Tomasz 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:5) 1:0
2 2 C ANTOSIAK Daniel W KOLASA Szymon 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 6:11, 4:11) 1:1
3 1 B JURCZAK Michał Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) 2:1
4 2 D KRUKAR Piotr Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 2:2
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
2:3 (8:11, 11:3, 11:9, 12:14, 7:11) 2:3
6 2 C ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
W MOZDYNIEWICZ Marek
KOLASA Szymon
0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 2:4
7 1 A WIŚNIEWSKI Karol Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:4, 11:5) 3:4
8 2 C ANTOSIAK Daniel Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (3:11, 5:11, 11:6, 3:11) 3:5
9 1 B JURCZAK Michał X KLAG Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:9) 4:5
10 2 D KRUKAR Piotr W KOLASA Szymon 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 4:6
2018-03-18 16:00 102 KS „Bronowianka” Kraków - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 tak
1 1 A OSIKA Sławomir X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:1
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W ŻOŁYNIAK Hubert 3:2 (11:7, 8:11, 11:4, 11:13, 11:8) 1:1
3 1 B KARMOLIŃSKI Maciej Y CYRNEK Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 1:2
4 2 D KUZMENKO Hrihorii Z CZERNIK Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 1:3
5 1 A OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
X CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 6:11, 11:2) 2:3
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 2:4
7 1 A OSIKA Sławomir Y CYRNEK Piotr 0:3 (10:12, 10:12, 6:11) 2:5
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z CZERNIK Mateusz 0:3 (2:11, 9:11, 9:11) 2:6
9 1 B KARMOLIŃSKI Maciej X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 6:11) 2:7
10 2 D KUZMENKO Hrihorii W ŻOŁYNIAK Hubert 2:3 (11:4, 14:16, 12:10, 7:11, 5:11) 2:8
2018-04-17 16:00 103 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 10:0 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8) 1:0
2 2 C STRZAŁKA Marek W ROZUM Dawid 3:1 (7:11, 11:3, 11:8, 11:9) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y KOSMAL Dawid 3:1 (11:7, 11:3, 10:12, 11:5) 3:0
4 2 D JANIK Tomasz Z GAIK Krystian 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 4:0
5 1 A CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
X MICHALCZYK Jakub
KOSMAL Dawid
3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 11:7) 5:0
6 2 C STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:0
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y KOSMAL Dawid 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:3) 7:0
8 2 C STRZAŁKA Marek Z GAIK Krystian 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 4:11, 11:6) 8:0
9 1 B CHYC Tomasz X MICHALCZYK Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 9:0
10 2 D JANIK Tomasz W ROZUM Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 10:0
14 | 15 | 16 | 17 | 18
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.