II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2018-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-03-17 16:00 98 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X JURCZAK Michał 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 12:10, 9:11) 0:1
2 2 C JANIK Tomasz W KRUKAR Piotr 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 17:15, 11:8) 1:1
3 1 B CHYC Tomasz Y WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (9:11, 11:3, 8:11, 14:12, 10:12) 1:2
4 2 D PETKA Krzysztof Z ANTOSIAK Daniel 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 8:11) 1:3
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
2:3 (4:11, 11:7, 8:11, 11:7, 6:11) 1:4
6 2 C PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
W ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:4
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (3:11, 11:6, 11:5, 10:12, 3:11) 2:5
8 2 C JANIK Tomasz Z ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 5:11) 2:6
9 1 B CHYC Tomasz X JURCZAK Michał 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 2:7
10 2 D PETKA Krzysztof W KRUKAR Piotr 0:3 (13:15, 8:11, 8:11) 2:8
2018-03-17 11:00 99 UKS „Płomień” Limanowa - PKS „Kolping” Jarosław II 3:7 tak
1 1 A KOSMAL Dawid X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 3:11) 0:1
2 2 C MICHALCZYK Jakub W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (11:8, 11:8, 11:13, 11:1) 1:1
3 1 B SUŁKOWSKI Bartosz Y CYRNEK Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 13:11, 7:11, 10:12) 1:2
4 2 D ROZUM Dawid Z CZERNIK Mateusz 1:3 (2:11, 8:11, 11:8, 9:11) 1:3
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 7:11, 14:16) 1:4
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 1:5
7 1 A KOSMAL Dawid Y CYRNEK Piotr 2:3 (6:11, 5:11, 11:9, 11:9, 6:11) 1:6
8 2 C MICHALCZYK Jakub Z CZERNIK Mateusz 2:3 (11:5, 12:10, 10:12, 5:11, 5:11) 1:7
9 1 B SUŁKOWSKI Bartosz X MARCINOWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 2:7
10 2 D ROZUM Dawid W ŻOŁYNIAK Hubert 3:2 (10:12, 14:12, 7:11, 11:4, 11:7) 3:7
2018-03-17 17:00 100 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 7:3 tak
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X OSIKA Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:1
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W KUZMENKO Hrihorii 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) 1:1
3 1 B KLAG Tomasz Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (11:7, 10:12, 16:14, 11:6) 2:1
4 2 D KOLASA Szymon Z KOŁODZIEJ Szymon 2:3 (12:10, 11:7, 7:11, 8:11, 5:11) 2:2
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (4:11, 11:4, 9:11, 11:5, 7:11) 2:3
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
3:1 (11:2, 11:5, 8:11, 11:9) 3:3
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y KARMOLIŃSKI Maciej 3:2 (8:11, 14:12, 11:9, 9:11, 14:12) 4:3
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (13:11, 11:6, 10:12, 11:7) 5:3
9 1 B KLAG Tomasz X OSIKA Sławomir 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 6:3
10 2 D KOLASA Szymon W KUZMENKO Hrihorii 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 7:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.