II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2018-02-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-04-11 18:30 92 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 tak
1 1 A WIŚNIEWSKI Karol X MARCINOWSKI Krzysztof 3:2 (7:11, 11:4, 6:11, 16:14, 11:2) 1:0
2 2 C KRUKAR Piotr W ŻOŁYNIAK Hubert 2:3 (11:8, 9:11, 13:11, 12:14, 8:11) 1:1
3 1 B JURCZAK Michał Y CYRNEK Piotr 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 3:11) 1:2
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z CZERNIK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 1:3
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X CYRNEK Piotr
ŻOŁYNIAK Hubert
2:3 (6:11, 11:5, 12:10, 7:11, 4:11) 1:4
6 2 C ANTOSIAK Daniel
KRUKAR Piotr
W MARCINOWSKI Krzysztof
CZERNIK Mateusz
0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 1:5
7 1 A WIŚNIEWSKI Karol Y CYRNEK Piotr 1:3 (11:7, 3:11, 6:11, 8:11) 1:6
8 2 C KRUKAR Piotr Z CZERNIK Mateusz 0:3 (11:13, 3:11, 5:11) 1:7
9 1 B JURCZAK Michał X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 6:11) 1:8
10 2 D ANTOSIAK Daniel W ŻOŁYNIAK Hubert 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) 2:8
2018-04-13 20:40 93 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (11:1, 8:11, 7:11, 11:3, 7:11) 0:1
2 2 C JANIK Tomasz W KOLASA Szymon 1:3 (13:11, 12:14, 4:11, 11:13) 0:2
3 1 B CHYC Tomasz Y KLAG Tomasz 3:1 (12:10, 10:12, 11:4, 11:9) 1:2
4 2 D PETKA Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) 1:3
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 10:12, 11:7, 11:13, 5:11) 1:4
6 2 C PETKA Krzysztof
JANIK Tomasz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 7:11, 4:11) 1:5
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y KLAG Tomasz 2:3 (8:11, 10:12, 11:6, 11:9, 3:11) 1:6
8 2 C JANIK Tomasz Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (3:11, 11:5, 11:6, 11:9) 2:6
9 1 B CHYC Tomasz X CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (11:5, 7:11, 10:12, 11:7, 11:5) 3:6
10 2 D PETKA Krzysztof W KOLASA Szymon 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 3:7
2018-02-14 18:00 94 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 7:3 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (11:6, 8:11, 12:10, 13:11) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W GAIK Krystian 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 2:0
3 1 B OSIKA Sławomir Y KOSMAL Dawid 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 3:0
4 2 D KUZMENKO Hrihorii Z MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 9:11, 7:11) 3:1
5 1 A OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 4:1
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
W GAIK Krystian
MICHALCZYK Jakub
3:2 (11:5, 8:11, 4:11, 11:5, 11:5) 5:1
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y KOSMAL Dawid 3:0 (11:9, 11:2, 11:7) 6:1
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z MICHALCZYK Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 6:2
9 1 B OSIKA Sławomir X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 6:3
10 2 D KUZMENKO Hrihorii W GAIK Krystian 3:0 (11:8, 11:3, 14:12) 7:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.