V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-10-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-14 16:00 5 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Bogdański” Grybów II 5:13 tak
1   A SYWAŁA Dawid W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 1:0
2   B GIERA Paweł X MOTYKA Grzegorz 1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 6:11) 1:1
3   C SYWAŁA Sławomir Y KOZUBEK Krystian 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 6:11) 1:2
4   D BODZIONY Mateusz Z KANTOR Jan 2:3 (11:8, 10:12, 2:11, 11:7, 6:11) 1:3
5   A GIERA Paweł
BODZIONY Mateusz
W MOTYKA Grzegorz
NIEPSUJ Mariusz
3:2 (10:12, 11:9, 8:11, 11:7, 11:7) 2:3
6   B SYWAŁA Dawid
SYWAŁA Sławomir
X GRUCA Marek
KANTOR Jan
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 2:4
7   A SYWAŁA Dawid X MOTYKA Grzegorz 3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 11:5, 11:6) 3:4
8   B GIERA Paweł W NIEPSUJ Mariusz 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 5:11) 3:5
9   D BODZIONY Mateusz Y KOZUBEK Krystian 3:1 (11:6, 11:8, 3:11, 11:5) 4:5
10   C SYWAŁA Sławomir Z KANTOR Jan 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 4:6
11   A SYWAŁA Dawid Y WAZ Józef 2:3 (9:11, 5:11, 11:8, 11:6, 6:11) 4:7
12   C SYWAŁA Sławomir W NIEPSUJ Mariusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) 4:8
13   B GIERA Paweł Z KANTOR Jan 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 3:11, 8:11) 4:9
14   D BODZIONY Mateusz X MOTYKA Grzegorz 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 6:11, 7:11) 4:10
15   A SYWAŁA Dawid Z KANTOR Jan 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:8) 5:10
16   D BODZIONY Mateusz W NIEPSUJ Mariusz 1:3 (4:11, 11:9, 4:11, 7:11) 5:11
17   B SZYMAŃSKI Jakub Y WAZ Józef 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 5:12
18   C SYWAŁA Sławomir X MOTYKA Grzegorz 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 2:11) 5:13
2017-10-15 11:00 6 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Orzeł” Wojnarowa II 0:18 WO^A
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-10-15 11:00 7 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa 11:7 tak
1   A MAGDZIARCZYK Dariusz W TRZECIAK Piotr 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 4:11) 0:1
2   B NIEĆ Andrzej X WANTUCH Kamil 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 1:1
3   C TALAR Paweł Y MICHALEC Kazimierz 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 12:10, 9:11) 1:2
4   D DUDZIK Grzegorz Z KLĘBA Mirosław 1:3 (6:11, 11:13, 11:9, 6:11) 1:3
5   A NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
W MICHALEC Kazimierz
WANTUCH Kamil
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 2:3
6   B TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
X TRZECIAK Piotr
KLĘBA Mirosław
0:3 (2:11, 2:11, 7:11) 2:4
7   A MAGDZIARCZYK Dariusz X WANTUCH Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 3:4
8   B NIEĆ Andrzej W TRZECIAK Piotr 3:1 (11:8, 11:3, 5:11, 12:10) 4:4
9   D DUDZIK Grzegorz Y MICHALEC Kazimierz 3:1 (12:10, 11:6, 1:11, 14:12) 5:4
10   C TALAR Paweł Z KLĘBA Mirosław 2:3 (10:12, 11:8, 11:2, 5:11, 7:11) 5:5
11   A MAGDZIARCZYK Dariusz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) 5:6
12   C TALAR Paweł W TRZECIAK Piotr 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:8) 6:6
13   B NIEĆ Andrzej Z KLĘBA Mirosław 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:5, 11:9) 7:6
14   D DUDZIK Grzegorz X WANTUCH Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 8:6
15   A KALICIŃSKI Mirosław Z KLĘBA Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 8:7
16   D DUDZIK Grzegorz W TRZECIAK Piotr 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:7
17   B NIEĆ Andrzej Y MICHALEC Kazimierz 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:6) 10:7
18   C TALAR Paweł X WANTUCH Kamil 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9) 11:7
2017-10-14 11:00 8 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17 tak
1   A WÓJTOWICZ Jakub W PASEK Kamil 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B GOTFRYD Grzegorz X TROJAN Marek 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 4:11) 0:2
3   C BOŃCZAK Stanisław Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 0:3
4   D WOŹNIAK Kazimierz Z PASEK Adrian 1:3 (11:3, 7:11, 7:11, 12:14) 0:4
5   A BOŃCZAK Stanisław
WOŹNIAK Kazimierz
W PASEK Kamil
TROJAN Marek
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:5
6   B GOTFRYD Grzegorz
WÓJTOWICZ Jakub
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:6
7   A WÓJTOWICZ Jakub X TROJAN Marek 1:3 (9:11, 14:12, 4:11, 6:11) 0:7
8   B GOTFRYD Grzegorz W PASEK Kamil 0:3 (0:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D WOŹNIAK Kazimierz Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (7:11, 11:9, 11:13, 8:11) 0:9
10   C BOŃCZAK Stanisław Z PASEK Adrian 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:10
11   A WÓJTOWICZ Jakub Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:11
12   C BOŃCZAK Stanisław W PASEK Kamil 3:2 (13:15, 14:12, 9:11, 11:6, 12:10) 1:11
13   B GOTFRYD Grzegorz Z PASEK Adrian 0:3 (1:11, 9:11, 2:11) 1:12
14   D WOŹNIAK Kazimierz X TROJAN Marek 2:3 (11:6, 11:4, 7:11, 8:11, 10:12) 1:13
15   A WÓJTOWICZ Jakub Z PASEK Adrian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 1:14
16   D WOŹNIAK Kazimierz W PASEK Kamil 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 8:11, 7:11) 1:15
17   B GOTFRYD Grzegorz Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 1:16
18   C BOŃCZAK Stanisław X TROJAN Marek 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:17
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Drużyna TKKF „Poprad” Muszyna wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.