VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-01-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-31 18:00 73 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 tak
1   A NOWAK Jakub X STACHURA Magdalena 3:0 (12:10, 11:5, 11:4) 1:0
2   B BAJER Emilia Y PERZ Szymon 3:1 (11:13, 11:7, 12:10, 11:4) 2:0
3   C ZLEZARCZYK Rafał Z GADZINA Krystian 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 3:0
4   A NOWAK Jakub
BAJER Emilia
X PERZ Izabela
GADZINA Karol
3:0 (11:6, 11:9, 16:14) 4:0
5   B BAJER Emilia X STACHURA Magdalena 3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:5) 5:0
6   A NOWAK Jakub Z GADZINA Krystian 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:9) 6:0
7   C ZLEZARCZYK Rafał Y PERZ Szymon 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 7:0
8   B BAJER Emilia Z PERZ Izabela 3:2 (11:6, 7:11, 11:3, 7:11, 11:6) 8:0
9   C ZLEZARCZYK Rafał X NOWAK Mateusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 9:0
10   A NOWAK Jakub Y GADZINA Karol 3:1 (11:7, 10:12, 11:5, 11:9) 10:0
2018-01-28 11:00 74 PKS „Jakub” Więcławice Stare - UKS „Rokicie” Szczytniki II ^A
2018-01-27 10:00 75 KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5 tak
1   A SKUBA Emilia X DYMEK Michał 3:2 (8:11, 11:7, 11:5, 7:11, 11:8) 1:0
2   B BRUZDA Julia Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 1:1
3   C ANDRZEJAK Kacper Z MIKRUT Jakub 3:2 (8:11, 11:9, 12:10, 6:11, 11:7) 2:1
4   A BRUZDA Julia
SKUBA Emilia
X DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
0:3 (1:11, 3:11, 7:11) 2:2
5   B BRUZDA Julia X DYMEK Michał 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 2:3
6   A SKUBA Emilia Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 3:3
7   C ANDRZEJAK Kacper Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) 4:3
8   B BRUZDA Julia Z MIKRUT Jakub 0:3 (2:11, 7:11, 10:12) 4:4
9   C ANDRZEJAK Kacper X DYMEK Michał 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 4:5
10   A SKUBA Emilia Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 5:5
2018-01-28 11:00 76 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 tak
1   A SASIŃSKI Tomasz X KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 1:0
2   B ROJEK Mateusz Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 2:0
3   C MARZEC Stefan Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:0
4   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
X KOWAL Mieczysław
PIERZCHAŁA Sebastian
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 4:0
5   B ROJEK Mateusz X KOWAL Mieczysław 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 8:11, 7:11) 4:1
6   A SASIŃSKI Tomasz Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 5:1
7   C MARZEC Stefan Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 6:1
8   B ROJEK Mateusz Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 7:1
9   C MARZEC Stefan X KOWAL Mieczysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 8:1
10   A SASIŃSKI Tomasz Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 9:1
2018-01-27 10:00 77 GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 tak
1   A SĘK Rafał X WCISŁO Konrad 2:3 (13:11, 8:11, 11:8, 7:11, 9:11) 0:1
2   B NEUMANN Jacek Y GUZIK Aleksandra 1:3 (11:2, 3:11, 8:11, 3:11) 0:2
3   C PIĄTEK Jarosław Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 1:11) 0:3
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (13:11, 10:12, 2:11, 5:11) 0:4
5   B NEUMANN Jacek X WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:5
6   A SĘK Rafał Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 11:13) 0:6
7   C PIĄTEK Jarosław Y GUZIK Aleksandra 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B NEUMANN Jacek Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (7:11, 1:11, 1:11) 0:8
9   C PIĄTEK Jarosław X WCISŁO Konrad 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:9
10   A SĘK Rafał Y GUZIK Aleksandra 2:3 (10:12, 11:5, 7:11, 11:5, 9:11) 0:10
2018-01-28 16:00 78 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8 tak
1   A URBAN Piotr X ZĘBALA Paweł 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BOROŃ Sławomir Y FERDEK Marek 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 5:11) 0:2
3   C APOSTOŁ Paweł Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 1:2
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 10:12) 1:3
5   B BOROŃ Sławomir X ZĘBALA Paweł 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 1:4
6   A URBAN Piotr Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:5
7   C APOSTOŁ Paweł Y FERDEK Marek 3:1 (16:14, 5:11, 11:8, 11:4) 2:5
8   B LODOWSKI Janusz Z PIESZCZEK Włodzimierz 2:3 (13:11, 3:11, 5:11, 12:10, 3:11) 2:6
9   C APOSTOŁ Paweł X ZĘBALA Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 2:7
10   A URBAN Piotr Y FERDEK Marek 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 2:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.