VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2017-12-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-15 18:00 55 MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica 0:10 tak
1   A STOCHEL Adam X SĘK Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B SZEWCZYK Hubert Y PIĄTEK Joanna 1:3 (7:11, 12:10, 2:11, 4:11) 0:2
3   C MAJDAK Rafał Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   A SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 6:11) 0:4
5   B SZEWCZYK Hubert X SĘK Rafał 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 0:5
6   A STOCHEL Adam Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (8:11, 11:6, 3:11, 13:11, 4:11) 0:6
7   C MAJDAK Rafał Y PIĄTEK Joanna 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 5:11) 0:7
8   B SZEWCZYK Hubert Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) 0:8
9   C MAJDAK Rafał X SĘK Rafał 0:3 (3:11, 1:11, 6:11) 0:9
10   A STOCHEL Adam Y PIĄTEK Joanna 2:3 (10:12, 11:4, 11:5, 6:11, 11:13) 0:10
2017-12-17 16:00 56 KS „Jordan” Kraków - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 tak
1   A WIROŃSKI Piotr X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B URBAN Piotr Y RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 10:12) 0:2
3   C APOSTOŁ Paweł Z ROJEK Mateusz 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:9) 1:2
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:9, 11:8) 2:2
5   B URBAN Piotr X SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:2, 3:11, 11:4, 11:7) 3:2
6   A WIROŃSKI Piotr Z MARZEC Stefan 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 7:11) 3:3
7   C APOSTOŁ Paweł Y RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 3:4
8   B URBAN Piotr Z MARZEC Stefan 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 4:4
9   C APOSTOŁ Paweł X SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 5:4
10   A BOROŃ Sławomir Y RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 5:11) 5:5
2017-12-17 11:00 57 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków VI 9:1 tak
1   A PIESZCZEK Włodzimierz X CHWOJKO Jagoda 3:1 (11:2, 3:11, 11:7, 11:3) 1:0
2   B FERDEK Marek Y ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 2:0
3   C GUMULA Marcin Z KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:2, 12:10) 3:0
4   A PIESZCZEK Włodzimierz
GUMULA Marcin
X KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 4:0
5   B FERDEK Marek X CHWOJKO Jagoda 3:2 (8:11, 11:5, 7:11, 11:5, 11:5) 5:0
6   A PIESZCZEK Włodzimierz Z KOPACKA Anna 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 6:0
7   C GUMULA Marcin Y ANDRZEJAK Kacper 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) 7:0
8   B FERDEK Marek Z KOPACKA Anna 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 8:0
9   C GUMULA Marcin X CHWOJKO Jagoda 3:1 (11:5, 7:11, 11:1, 11:5) 9:0
10   A PIESZCZEK Włodzimierz Y ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 9:1
2017-12-16 11:00 58 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-12-17 14:30 59 LKS „Wisła” Rząska II - TKKF Dobczyce 4:6 tak
1   A NOWAK Artur X NOWAK Jakub 3:0 (11:7, 12:10, 11:4) 1:0
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y BAJER Grzegorz 0:3 (11:13, 5:11, 8:11) 1:1
3   C KOWAL Mieczysław Z BAJER Emilia 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 2:1
4   A NOWAK Artur
KOWAL Mieczysław
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (4:11, 2:11, 11:7, 9:11) 2:2
5   B OSTROMĘCKI Rafał X NOWAK Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 2:3
6   A NOWAK Artur Z BAJER Emilia 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:9) 3:3
7   C KOWAL Mieczysław Y BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 3:4
8   B MLAK Michał Z BAJER Emilia 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 3:5
9   C KOWAL Mieczysław X NOWAK Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 3:6
10   A NOWAK Artur Y BAJER Grzegorz 3:2 (11:7, 11:13, 8:11, 11:9, 11:9) 4:6
2017-12-19 17:30 60 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 tak
1   A LEWICKI Piotr X NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:0, 11:2) 1:0
2   B GAJ Milena Y PERZ Izabela 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 2:0
3   C FILIPEK Angelika Z STACHURA Magdalena 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:4) 3:0
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X GADZINA Krystian
GADZINA Karol
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 4:0
5   B GAJ Milena X NOWAK Mateusz 3:0 (11:3, 11:0, 11:3) 5:0
6   A KLIMA Karolina Z STACHURA Magdalena 3:2 (11:9, 8:11, 15:13, 4:11, 11:7) 6:0
7   C FILIPEK Angelika Y PERZ Izabela 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 7:0
8   B GAJ Milena Z GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 13:11, 11:7) 8:0
9   C FILIPEK Angelika X GADZINA Karol 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 9:0
10   A KLIMA Karolina Y PERZ Izabela 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:5) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.