VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-12-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-09 16:00 49 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków IV 7:3 tak
1   A GAJ Milena X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) 1:0
2   B PASZEK Hubert Y SZEWCZYK Hubert 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C FILIPEK Angelika Z JAWORSKI Jeremi 3:0 (14:12, 11:9, 14:12) 2:1
4   A PASZEK Hubert
PUT Maciej
X SZEWCZYK Hubert
UTYLSKI Kornel
3:1 (11:13, 11:4, 11:7, 11:8) 3:1
5   B PUT Maciej X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 4:1
6   A GAJ Milena Z JAWORSKI Jeremi 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 13:11) 5:1
7   C FILIPEK Angelika Y SZEWCZYK Hubert 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 5:2
8   B PUT Maciej Z JAWORSKI Jeremi 3:1 (11:3, 11:9, 10:12, 11:8) 6:2
9   C FILIPEK Angelika X UTYLSKI Kornel 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 7:2
10   A GAJ Milena Y SZEWCZYK Hubert 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 7:3
2017-12-08 18:00 50 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków V 0:10 tak
1   A NOWAK Mateusz X MIKRUT Jakub 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) 0:2
3   C GADZINA Krystian Z DYMEK Michał 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) 0:3
4   A PERZ Szymon
PERZ Izabela
X MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   B STACHURA Magdalena X MIKRUT Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:5
6   A NOWAK Mateusz Z DYMEK Michał 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:6
7   C GADZINA Krystian Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:7
8   B PERZ Szymon Z DYMEK Michał 0:3 (7:11, 2:11, 3:11) 0:8
9   C PERZ Izabela X MIKRUT Jakub 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 0:9
10   A GADZINA Karol Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:10
2017-12-09 11:00 51 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II 2:8 tak
1   A NOWAK Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) 0:1
2   B BAJER Grzegorz Y WCISŁO Konrad 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 0:2
3   C ZAJĄC Kacper Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KUCHARSKI Mateusz
KOWALSKI Mateusz
2:3 (7:11, 11:3, 4:11, 11:6, 8:11) 0:4
5   B BAJER Grzegorz X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 7:11, 5:11) 0:5
6   A NOWAK Jakub Z KOWALSKI Mateusz 3:2 (11:3, 7:11, 7:11, 11:9, 11:7) 1:5
7   C BAJER Emilia Y WCISŁO Konrad 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 8:11) 1:6
8   B BAJER Grzegorz Z KOWALSKI Mateusz 2:3 (12:10, 13:15, 10:12, 11:8, 5:11) 1:7
9   C BAJER Emilia X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 1:8
10   A NOWAK Jakub Y WCISŁO Konrad 3:1 (11:13, 13:11, 11:7, 11:9) 2:8
2017-12-10 11:00 52 PKS „Jakub” Więcławice Stare - SSL „Wielmożanka” Wielmoża ^A
2017-12-09 10:00 53 KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Jordan” Kraków 6:4 tak
1   A SKUBA Emilia X APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:2, 11:8, 11:1) 1:0
2   B SYRDA Zuzanna Y BOROŃ Sławomir 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 1:1
3   C ANDRZEJAK Kacper Z LODOWSKI Janusz 3:1 (11:4, 5:11, 11:6, 11:6) 2:1
4   A SYRDA Zuzanna
SKUBA Emilia
X BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:1
5   B SYRDA Zuzanna X APOSTOŁ Paweł 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 3:2
6   A SKUBA Emilia Z LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) 4:2
7   C ANDRZEJAK Kacper Y BOROŃ Sławomir 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:9, 7:11) 4:3
8   B SYRDA Zuzanna Z LODOWSKI Janusz 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 4:4
9   C ANDRZEJAK Kacper X APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 4:11, 11:4) 5:4
10   A SKUBA Emilia Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 6:4
2017-12-10 11:00 54 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6 tak
1   A RADZISZEWSKI Radosław X SĘK Rafał 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:6) 1:0
2   B ROJEK Mateusz Y PIĄTEK Joanna 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 9:11, 7:11) 1:1
3   C MARZEC Stefan Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 14:12) 2:1
4   A SASIŃSKI Tomasz
RADZISZEWSKI Radosław
X PIĄTEK Joanna
SĘK Rafał
1:3 (8:11, 6:11, 11:4, 8:11) 2:2
5   B ROJEK Mateusz X SĘK Rafał 2:3 (4:11, 11:4, 11:4, 7:11, 7:11) 2:3
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z PIĄTEK Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 3:3
7   C MARZEC Stefan Y PIĄTEK Joanna 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 3:4
8   B ROJEK Mateusz Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:7, 7:11) 3:5
9   C SASIŃSKI Tomasz X SĘK Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 3:6
10   A RADZISZEWSKI Radosław Y PIĄTEK Joanna 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 4:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.