VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-12-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-01 18:00 43 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9 tak
1   A JAWORSKI Jeremi X MARZEC Stefan 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B SZEWCZYK Hubert Y SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) 1:1
3   C DIETRICH Aleksander Z ROJEK Mateusz 1:3 (8:11, 12:14, 11:7, 4:11) 1:2
4   A JAWORSKI Jeremi
DIETRICH Aleksander
X ROJEK Mateusz
MARZEC Stefan
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   B SZEWCZYK Hubert X MARZEC Stefan 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 1:4
6   A JAWORSKI Jeremi Z ROJEK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 1:5
7   C DIETRICH Aleksander Y SASIŃSKI Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) 1:6
8   B SZEWCZYK Hubert Z ROJEK Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 1:7
9   C UTYLSKI Kornel X MARZEC Stefan 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 1:8
10   A JAWORSKI Jeremi Y SASIŃSKI Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:9
2017-12-02 10:00 44 GOK Charsznica - KS „Bronowianka” Kraków VI 10:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-12-03 16:00 45 KS „Jordan” Kraków - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-12-03 11:00 46 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 9:1 tak
1   A GRZEBINOGA Gabriel X NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) 1:0
2   B GUMULA Marcin Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 2:0
3   C FERDEK Marek Z ZAJĄC Kacper 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 3:0
4   A GRZEBINOGA Gabriel
GUMULA Marcin
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:6) 4:0
5   B GUMULA Marcin X NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 3:11, 11:4, 11:9) 5:0
6   A GRZEBINOGA Gabriel Z ZAJĄC Kacper 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 6:0
7   C FERDEK Marek Y BAJER Grzegorz 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:3) 7:0
8   B GŁOWACKI Dawid Z BAJER Emilia 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:4) 8:0
9   C FERDEK Marek X NOWAK Jakub 3:1 (5:11, 11:7, 11:4, 11:3) 9:0
10   A PIESZCZEK Włodzimierz Y BAJER Grzegorz 1:3 (12:14, 14:12, 12:14, 8:11) 9:1
2017-12-03 14:30 47 LKS „Wisła” Rząska II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:1 tak
1   A OSTROMĘCKI Rafał X PERZ Izabela 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) 1:0
2   B KOWAL Mieczysław Y PERZ Szymon 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 2:0
3   C MLAK Michał Z STACHURA Magdalena 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 3:0
4   A KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
X PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 4:0
5   B KOWAL Mieczysław X NOWAK Mateusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 5:0
6   A OSTROMĘCKI Rafał Z STACHURA Magdalena 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 6:0
7   C MLAK Michał Y PERZ Szymon 3:1 (11:4, 14:12, 6:11, 11:6) 7:0
8   B KOWAL Mieczysław Z GADZINA Krystian 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) 8:0
9   C MLAK Michał X NOWAK Mateusz 3:0 (11:4, 13:11, 11:8) 9:0
10   A OSTROMĘCKI Rafał Y PERZ Szymon 1:3 (12:14, 11:7, 7:11, 5:11) 9:1
2017-12-03 12:30 48 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 tak
1   A SOBUCKI Mateusz X KLIMA Konrad 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) 1:0
2   B MIKRUT Jakub Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 2:0
3   C PALACZ Daniel Z PASZEK Hubert 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 11:13) 2:1
4   A MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X PASZEK Hubert
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 3:1
5   B MIKRUT Jakub X KLIMA Konrad 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 4:1
6   A SOBUCKI Mateusz Z PASZEK Hubert 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 5:1
7   C PALACZ Daniel Y WAŚNIOWSKI Oliwier 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:9, 9:11) 5:2
8   B MIKRUT Jakub Z PASZEK Hubert 3:2 (11:1, 11:4, 10:12, 10:12, 11:8) 6:2
9   C PALACZ Daniel X KLIMA Konrad 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 7:2
10   A SOBUCKI Mateusz Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.