VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2017-11-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-26 12:30 37 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 8:2 tak
1   A DYMEK Michał X SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:5, 10:12, 11:2, 11:6) 1:0
2   B SOBUCKI Mateusz Y STOCHEL Adam 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C MIKRUT Jakub Z GARDOŃ Jakub 3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:3) 2:1
4   A DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 11:8) 3:1
5   B SOBUCKI Mateusz X SZEWCZYK Hubert 3:0 (14:12, 11:2, 11:7) 4:1
6   A DYMEK Michał Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) 5:1
7   C MIKRUT Jakub Y STOCHEL Adam 2:3 (11:4, 11:13, 5:11, 11:4, 9:11) 5:2
8   B SOBUCKI Mateusz Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 6:2
9   C MIKRUT Jakub X SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 12:10) 7:2
10   A DYMEK Michał Y STOCHEL Adam 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:7) 8:2
2017-11-25 16:00 38 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 tak
1   A PASZEK Hubert X PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 1:0
2   B PUT Maciej Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 2:0
3   C GAJ Milena Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3) 3:0
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X KOWAL Mieczysław
OSTROMĘCKI Rafał
3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:7, 11:6) 4:0
5   B PUT Maciej X PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 5:0
6   A PASZEK Hubert Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 6:0
7   C GAJ Milena Y KOWAL Mieczysław 1:3 (6:11, 6:11, 13:11, 9:11) 6:1
8   B PUT Maciej Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:6) 7:1
9   C FILIPEK Angelika X PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (16:14, 11:1, 11:3) 8:1
10   A PASZEK Hubert Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 9:1
2017-11-24 18:00 39 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 tak
1   A PERZ Izabela X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena Y MIĘKINA Hubert 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 0:2
3   C GADZINA Krystian Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:3
4   A GADZINA Krystian
NOWAK Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 0:4
5   B STACHURA Magdalena X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) 0:5
6   A PERZ Izabela Z WCISŁO Konrad 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 0:6
7   C GADZINA Krystian Y MIĘKINA Hubert 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 0:7
8   B GADZINA Karol Z WCISŁO Konrad 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:8
9   C NOWAK Mateusz X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 0:9
10   A PERZ Szymon Y MIĘKINA Hubert 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 0:10
2017-11-26 12:00 40 TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków 5:5 tak
1   A BAJER Grzegorz X APOSTOŁ Paweł 1:3 (9:11, 11:4, 3:11, 4:11) 0:1
2   B ZAJĄC Kacper Y URBAN Piotr 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 5:11) 0:2
3   C BAJER Emilia Z BOROŃ Sławomir 0:3 (10:12, 4:11, 4:11) 0:3
4   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (9:11, 11:3, 11:6, 6:11, 12:10) 1:3
5   B ZAJĄC Kacper X APOSTOŁ Paweł 1:3 (11:6, 12:14, 13:15, 8:11) 1:4
6   A BAJER Grzegorz Z BOROŃ Sławomir 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:4
7   C ZLEZARCZYK Rafał Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) 3:4
8   B ZAJĄC Kacper Z BOROŃ Sławomir 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 4:11) 3:5
9   C ZLEZARCZYK Rafał X APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:5, 10:12, 11:5, 7:11, 11:9) 4:5
10   A BAJER Grzegorz Y WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 5:5
2017-11-26 11:00 41 PKS „Jakub” Więcławice Stare - GOK Charsznica ^A
2018-01-31 18:00 42 KS „Bronowianka” Kraków VI - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9 tak
1   A SYRDA Zuzanna X RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B ANDRZEJAK Kacper Y ROJEK Mateusz 2:3 (11:9, 10:12, 11:7, 9:11, 9:11) 0:2
3   C KOPACKA Anna Z MARZEC Stefan 1:3 (7:11, 11:3, 4:11, 3:11) 0:3
4   A SYRDA Zuzanna
ANDRZEJAK Kacper
X ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 0:4
5   B ANDRZEJAK Kacper X RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 3:11) 0:5
6   A SYRDA Zuzanna Z MARZEC Stefan 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 8:11) 0:6
7   C KOPACKA Anna Y ROJEK Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:7
8   B ANDRZEJAK Kacper Z MARZEC Stefan 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6) 1:7
9   C BRUZDA Julia X RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 1:8
10   A SYRDA Zuzanna Y ROJEK Mateusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 2:11) 1:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.