VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-11-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-05 14:30 25 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 5:5 tak
1   A OSTROMĘCKI Rafał X JAWORSKI Jeremi 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B MLAK Michał Y DIETRICH Aleksander 3:1 (11:5, 13:11, 11:13, 11:9) 1:1
3   C KOWAL Mieczysław Z UTYLSKI Kornel 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 2:1
4   A KOWAL Mieczysław
MLAK Michał
X JAWORSKI Jeremi
DIETRICH Aleksander
2:3 (13:11, 12:10, 3:11, 10:12, 6:11) 2:2
5   B MLAK Michał X JAWORSKI Jeremi 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   A OSTROMĘCKI Rafał Z UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 3:3
7   C KOWAL Mieczysław Y DIETRICH Aleksander 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 4:3
8   B MLAK Michał Z UTYLSKI Kornel 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:2, 11:2) 5:3
9   C PIERZCHAŁA Sebastian X JAWORSKI Jeremi 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 5:4
10   A OSTROMĘCKI Rafał Y DIETRICH Aleksander 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 6:11, 5:11) 5:5
2017-11-05 12:30 26 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7
1   A PALACZ Daniel X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B DYMEK Michał Y WCISŁO Konrad 2:3 (12:10, 8:11, 14:16, 14:12, 9:11) 0:2
3   C MIKRUT Jakub Z TURECKI Jarosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 1:2
4   A DYMEK Michał
SOBUCKI Mateusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (11:13, 8:11, 7:11) 1:3
5   B DYMEK Michał X KUCHARSKI Mateusz 1:3 (4:11, 8:11, 11:5, 8:11) 1:4
6   A PALACZ Daniel Z TURECKI Jarosław 3:1 (13:11, 11:9, 8:11, 17:15) 2:4
7   C MIKRUT Jakub Y WCISŁO Konrad 1:3 (10:12, 11:7, 10:12, 1:11) 2:5
8   B DYMEK Michał Z TURECKI Jarosław 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 3:5
9   C MIKRUT Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:6
10   A PALACZ Daniel Y WCISŁO Konrad 2:3 (11:4, 3:11, 11:8, 5:11, 9:11) 3:7
2017-11-12 14:00 27 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 tak
1   A LEWICKI Piotr X ZĘBALA Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B FILIPEK Angelika Y FERDEK Marek 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C PUT Maciej Z PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 10:12) 0:3
4   A FILIPEK Angelika
KLIMA Konrad
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (7:11, 5:11, 10:12) 0:4
5   B FILIPEK Angelika X ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 0:5
6   A LEWICKI Piotr Z GŁOWACKI Dawid 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 1:5
7   C PUT Maciej Y FERDEK Marek 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B KLIMA Karolina Z GŁOWACKI Dawid 0:3 (6:11, 14:16, 3:11) 1:7
9   C PUT Maciej X ZĘBALA Paweł 1:3 (3:11, 11:9, 7:11, 2:11) 1:8
10   A LEWICKI Piotr Y FERDEK Marek 1:3 (11:13, 4:11, 11:3, 9:11) 1:9
2017-11-03 18:00 28 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Jordan” Kraków 0:10
1   A GADZINA Krystian X BOROŃ Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B NOWAK Mateusz Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C GADZINA Karol Z LODOWSKI Janusz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   A PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
X WIROŃSKI Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   B NOWAK Mateusz X BOROŃ Sławomir 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:5
6   A GADZINA Krystian Z LODOWSKI Janusz 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 10:12) 0:6
7   C GADZINA Karol Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B STACHURA Magdalena Z APOSTOŁ Paweł 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 0:8
9   C PERZ Izabela X BOROŃ Sławomir 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   A PERZ Szymon Y WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:10
2017-11-11 14:00 29 TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:4
1   A NOWAK Jakub X SASIŃSKI Tomasz 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:5, 11:9) 1:0
2   B BAJER Emilia Y RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:1, 12:10, 9:11, 11:6) 2:1
4   A ZLEZARCZYK Rafał
NOWAK Jakub
X MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:4) 3:1
5   B BAJER Emilia X SASIŃSKI Tomasz 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 8:11) 3:2
6   A NOWAK Jakub Z MARZEC Stefan 3:2 (7:11, 8:11, 11:9, 11:6, 11:3) 4:2
7   C BAJER Grzegorz Y RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 4:11) 4:3
8   B ZLEZARCZYK Rafał Z MARZEC Stefan 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) 5:3
9   C BAJER Grzegorz X SASIŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 6:3
10   A NOWAK Jakub Y RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (5:11, 3:11, 3:11) 6:4
2017-11-05 11:00 30 PKS „Jakub” Więcławice Stare - KS „Bronowianka” Kraków VI ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy