VI liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2017-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-20 18:00 19 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
2017-10-21 10:00 20 KS „Bronowianka” Kraków VI - TKKF Dobczyce 9:1 tak
1   A CHWOJKO Jagoda X NOWAK Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SKUBA Emilia Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 2:0
3   C ANDRZEJAK Kacper Z ZAJĄC Kacper 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 3:0
4   A SKUBA Emilia
CHWOJKO Jagoda
X NOWAK Jakub
BAJER Emilia
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 4:0
5   B SKUBA Emilia X NOWAK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:0
6   A CHWOJKO Jagoda Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 6:0
7   C ANDRZEJAK Kacper Y BAJER Grzegorz 3:2 (12:10, 9:11, 12:10, 12:14, 11:9) 7:0
8   B SKUBA Emilia Z BAJER Emilia 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 8:0
9   C ANDRZEJAK Kacper X NOWAK Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) 8:1
10   A CHWOJKO Jagoda Y BAJER Grzegorz 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:8) 9:1
2017-10-21 10:00 21 GOK Charsznica - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 tak
1   A SĘK Rafał X PERZ Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 1:0
2   B NEUMANN Jacek Y STACHURA Magdalena 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) 2:0
3   C PIĄTEK Joanna Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 3:0
4   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 4:0
5   B NEUMANN Jacek X PERZ Szymon 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 5:0
6   A SĘK Rafał Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 6:0
7   C PIĄTEK Joanna Y PERZ Izabela 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 7:0
8   B NEUMANN Jacek Z NOWAK Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 8:0
9   C PIĄTEK Joanna X PERZ Szymon 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:4, 11:5) 9:0
10   A SĘK Rafał Y PERZ Izabela 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 10:0
2017-10-21 18:30 22 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 tak
1   A URBAN Piotr X GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 1:0
2   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y PASZEK Hubert 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 1:1
3   C APOSTOŁ Paweł Z LEWICKI Piotr 3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 12:10) 2:1
4   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 3:1
5   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej X GAJ Milena 0:3 (7:11, 11:13, 10:12) 3:2
6   A URBAN Piotr Z LEWICKI Piotr 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:7) 4:2
7   C APOSTOŁ Paweł Y PASZEK Hubert 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 5:2
8   B WIROŃSKI Piotr Z FILIPEK Angelika 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 6:2
9   C APOSTOŁ Paweł X GAJ Milena 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 7:2
10   A URBAN Piotr Y PASZEK Hubert 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 8:2
2017-10-22 11:00 23 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków V 7:3 tak
1   A ZĘBALA Paweł X WOLANIN Piotr 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 6:11, 11:5) 1:0
2   B GUMULA Marcin Y MIKRUT Jakub 3:0 (16:14, 12:10, 12:10) 2:0
3   C PIESZCZEK Włodzimierz Z PALACZ Daniel 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 3:0
4   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X WOLANIN Piotr
PALACZ Daniel
3:0 (11:6, 11:4, 12:10) 4:0
5   B GUMULA Marcin X WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 4:1
6   A ZĘBALA Paweł Z PALACZ Daniel 3:2 (9:11, 11:4, 11:2, 9:11, 11:6) 5:1
7   C PIESZCZEK Włodzimierz Y MIKRUT Jakub 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 6:11) 5:2
8   B GRZEBINOGA Gabriel Z PALACZ Daniel 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:5) 6:2
9   C GŁOWACKI Dawid X WOLANIN Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 6:3
10   A ZĘBALA Paweł Y MIKRUT Jakub 3:1 (12:10, 6:11, 11:5, 14:12) 7:3
2017-10-21 11:00 24 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 tak
1   A KUCHARSKI Mateusz X OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:2, 11:1, 11:2) 1:0
2   B WCISŁO Konrad Y MLAK Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 2:0
3   C TURECKI Jarosław Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 3:0
4   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X OSTROMĘCKI Rafał
MLAK Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 4:0
5   B WCISŁO Konrad X OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:1) 5:0
6   A KUCHARSKI Mateusz Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) 6:0
7   C TURECKI Jarosław Y MLAK Michał 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) 7:0
8   B WCISŁO Konrad Z KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 13:11, 13:11) 8:0
9   C TURECKI Jakub X OSTROMĘCKI Rafał 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 8:1
10   A KUCHARSKI Mateusz Y MLAK Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.