VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-14 11:00 13 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1
1   A GUZIK Aleksandra X SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 1:0
2   B WCISŁO Konrad Y JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) 2:0
3   C KUCHARSKI Mateusz Z UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 3:0
4   A KUCHARSKI Mateusz
MIĘKINA Hubert
X SZEWCZYK Hubert
STOCHEL Adam
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 4:0
5   B WCISŁO Konrad X SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) 5:0
6   A GUZIK Aleksandra Z STOCHEL Adam 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 6:0
7   C KUCHARSKI Mateusz Y JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) 7:0
8   B WCISŁO Konrad Z STOCHEL Adam 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) 8:0
9   C KOWALSKI Mateusz X SZEWCZYK Hubert 2:3 (11:8, 13:11, 8:11, 8:11, 8:11) 8:1
10   A GUZIK Aleksandra Y JAWORSKI Jeremi 3:0 (11:1, 11:2, 11:8) 9:1
2017-10-15 14:30 14 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:10
1   A PIERZCHAŁA Sebastian X ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y GUMULA Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 0:2
3   C MLAK Michał Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (4:11, 2:11, 9:11) 0:3
4   A OSTROMĘCKI Rafał
PIERZCHAŁA Sebastian
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (10:12, 2:11, 10:12) 0:4
5   B OSTROMĘCKI Rafał X ZĘBALA Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 0:5
6   A PIERZCHAŁA Sebastian Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 0:6
7   C MLAK Michał Y GUMULA Marcin 0:3 (1:11, 2:11, 1:11) 0:7
8   B OSTROMĘCKI Rafał Z GRZEBINOGA Gabriel 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 4:11) 0:8
9   C MLAK Michał X ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) 0:9
10   A PIERZCHAŁA Sebastian Y GUMULA Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 0:10
2017-10-08 16:00 15 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 6:4
1   A DYMEK Michał X URBAN Piotr 3:1 (11:4, 12:10, 5:11, 11:8) 1:0
2   B WOLANIN Piotr Y LODOWSKI Janusz 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:5) 2:0
3   C MIKRUT Jakub Z BOROŃ Sławomir 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 3:0
4   A WOLANIN Piotr
DYMEK Michał
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
1:3 (11:2, 7:11, 10:12, 8:11) 3:1
5   B WOLANIN Piotr X URBAN Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:9) 4:1
6   A DYMEK Michał Z BOROŃ Sławomir 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 5:1
7   C MIKRUT Jakub Y APOSTOŁ Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 5:2
8   B WOLANIN Piotr Z BOROŃ Sławomir 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 11:7, 8:11) 5:3
9   C MIKRUT Jakub X URBAN Piotr 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:6, 15:13) 6:3
10   A SOBUCKI Mateusz Y APOSTOŁ Paweł 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 6:4
2017-10-14 11:00 16 UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9 tak
1   A LEWICKI Piotr X SĘK Rafał 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 0:1
2   B PASZEK Hubert Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C WAŚNIOWSKI Oliwier Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   A LEWICKI Piotr
WAŚNIOWSKI Oliwier
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
0:3 (4:11, 9:11, 3:11) 0:4
5   B PASZEK Hubert X SĘK Rafał 0:3 (3:11, 9:11, 12:14) 0:5
6   A LEWICKI Piotr Z PIĄTEK Jarosław 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 12:10) 1:5
7   C WAŚNIOWSKI Oliwier Y NEUMANN Jacek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 1:6
8   B PASZEK Hubert Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   C WAŚNIOWSKI Oliwier X SĘK Rafał 0:3 (4:11, 2:11, 8:11) 1:8
10   A LEWICKI Piotr Y NEUMANN Jacek 2:3 (11:8, 11:4, 7:11, 7:11, 12:14) 1:9
2017-10-13 18:00 17 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10
1   A PERZ Szymon X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B PERZ Izabela Y MARZEC Stefan 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) 0:2
3   C GADZINA Karol Z ROJEK Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:3
4   A PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
X SASIŃSKI Tomasz
ROJEK Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 0:4
5   B PERZ Izabela X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 0:5
6   A PERZ Szymon Z ROJEK Mateusz 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 7:11) 0:6
7   C STACHURA Magdalena Y MARZEC Stefan 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 0:7
8   B NOWAK Mateusz Z ROJEK Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:8
9   C STACHURA Magdalena X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 0:9
10   A GADZINA Krystian Y MARZEC Stefan 1:3 (5:11, 7:11, 19:17, 8:11) 0:10
2017-10-15 11:00 18 TKKF Dobczyce - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy