VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2017-09-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-09-24 11:00 1 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 10:0 tak
1   A GUMULA Marcin X STOCHEL Adam 3:0 (14:12, 11:7, 11:5) 1:0
2   B PIESZCZEK Włodzimierz Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:1, 11:3) 2:0
3   C ZĘBALA Paweł Z MAJDAK Rafał 3:1 (11:7, 13:11, 4:11, 11:5) 3:0
4   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 4:0
5   B PIESZCZEK Włodzimierz X STOCHEL Adam 3:1 (5:11, 11:9, 11:2, 11:7) 5:0
6   A GUMULA Marcin Z MAJDAK Rafał 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) 6:0
7   C ZĘBALA Paweł Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:2, 11:8, 11:4) 7:0
8   B PIESZCZEK Włodzimierz Z MAJDAK Rafał 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) 8:0
9   C ZĘBALA Paweł X STOCHEL Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 9:0
10   A GŁOWACKI Dawid Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 10:0
2017-09-23 11:00 2 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1 tak
1   A GUZIK Aleksandra X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 1:0
2   B WCISŁO Konrad Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 2:0
3   C KUCHARSKI Mateusz Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (4:11, 11:7, 5:11, 11:5, 11:1) 3:0
4   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 4:0
5   B WCISŁO Konrad X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:4, 11:9) 5:0
6   A GUZIK Aleksandra Z APOSTOŁ Paweł 2:3 (10:12, 11:5, 11:8, 8:11, 4:11) 5:1
7   C KUCHARSKI Mateusz Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 6:1
8   B WCISŁO Konrad Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 8:11, 11:9) 7:1
9   C TURECKI Jarosław X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 8:1
10   A GUZIK Aleksandra Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:1
2017-09-24 14:30 3 LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10 tak
1   A KOWAL Mieczysław X SĘK Rafał 0:3 (3:11, 2:11, 7:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał Y NEUMANN Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C MLAK Michał Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (2:11, 1:11, 7:11) 0:3
4   A OSTROMĘCKI Rafał
PIERZCHAŁA Sebastian
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   B OSTROMĘCKI Rafał X SĘK Rafał 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:5
6   A KOWAL Mieczysław Z PIĄTEK Jarosław 1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 9:11) 0:6
7   C MLAK Michał Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) 0:7
8   B OSTROMĘCKI Rafał Z PIĄTEK Jarosław 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) 0:8
9   C MLAK Michał X SĘK Rafał 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 0:9
10   A KOWAL Mieczysław Y NEUMANN Jacek 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:10
2017-09-24 12:30 4 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 tak
1   A DYMEK Michał X SASIŃSKI Tomasz 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:7) 1:0
2   B MIKRUT Jakub Y RADZISZEWSKI Radosław 2:3 (9:11, 3:11, 11:5, 11:8, 5:11) 1:1
3   C WOLANIN Piotr Z ROJEK Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 2:1
4   A WOLANIN Piotr
DYMEK Michał
X SASIŃSKI Tomasz
RADZISZEWSKI Radosław
2:3 (11:5, 13:15, 9:11, 11:7, 13:15) 2:2
5   B MIKRUT Jakub X SASIŃSKI Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 12:14) 2:3
6   A DYMEK Michał Z ROJEK Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:4
7   C WOLANIN Piotr Y RADZISZEWSKI Radosław 3:2 (11:5, 11:9, 8:11, 6:11, 11:7) 3:4
8   B MIKRUT Jakub Z ROJEK Mateusz 3:2 (11:6, 12:10, 6:11, 10:12, 11:6) 4:4
9   C PALACZ Daniel X SASIŃSKI Tomasz 3:0 (15:13, 12:10, 11:5) 5:4
10   A DYMEK Michał Y RADZISZEWSKI Radosław 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 7:11) 5:5
2017-10-17 18:00 5 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków VI 0:10 tak
1   A GAJ Milena X SYRDA Zuzanna 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B FILIPEK Angelika Y KOPACKA Anna 1:3 (11:9, 2:11, 8:11, 14:16) 0:2
3   C KLIMA Karolina Z ANDRZEJAK Kacper 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 0:3
4   A GAJ Milena
FILIPEK Angelika
X KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:4
5   B FILIPEK Angelika X SYRDA Zuzanna 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 0:5
6   A GAJ Milena Z ANDRZEJAK Kacper 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 2:11) 0:6
7   C KLIMA Karolina Y KOPACKA Anna 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:7
8   B FILIPEK Angelika Z ANDRZEJAK Kacper 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 0:8
9   C KLIMA Karolina X SYRDA Zuzanna 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 0:9
10   A GAJ Milena Y KOPACKA Anna 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 3:11, 9:11) 0:10
2017-09-22 18:00 6 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna PKS „Jakub” Więcławice Stare nie przystąpiła do rozgrywek.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy