V liga rejon Tarnów => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-14 17:00 61 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno V 6:12 tak
1   A PARA Eligiusz W BŁOCHO Zdzisław 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B KORUS Paweł X MISIASZEK Wojciech 1:3 (1:11, 11:8, 9:11, 3:11) 0:2
3   C KANIA Jan Y OLECHNY Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 1:2
4   D PODGÓRSKI Jan Z KUDŁA Paweł 2:3 (14:12, 11:7, 9:11, 7:11, 5:11) 1:3
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W OLECHNY Jakub
KOWAL Damian
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 2:3
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X BŁOCHO Zdzisław
KUDŁA Paweł
1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 7:11) 2:4
7   A PARA Eligiusz X KOWAL Damian 3:1 (11:5, 12:14, 13:11, 11:7) 3:4
8   B KORUS Paweł W BŁOCHO Zdzisław 2:3 (1:11, 12:10, 5:11, 11:7, 7:11) 3:5
9   D PODGÓRSKI Jan Y OLECHNY Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:5
10   C KANIA Jan Z KUDŁA Paweł 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 4:6
11   A PARA Eligiusz Y OLECHNY Jakub 1:3 (11:9, 12:14, 11:13, 7:11) 4:7
12   C KANIA Jan W BŁOCHO Zdzisław 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 4:11) 4:8
13   B KORUS Paweł Z KUDŁA Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 4:9
14   D PODGÓRSKI Jan X KOWAL Damian 2:3 (11:6, 6:11, 8:11, 11:8, 4:11) 4:10
15   A SZMYD Zygmunt Z KUDŁA Paweł 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 4:11
16   D PODGÓRSKI Jan W BŁOCHO Zdzisław 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 4:12
17   B KORUS Paweł Y OLECHNY Jakub 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 5:12
18   C KANIA Jan X KOWAL Damian 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:3) 6:12
2017-12-22 18:00 62 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko III 17:1 tak
1   A OLSZAŃSKI Kacper W PIĘKOSZ Jakub 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) 1:0
2   B MARTYKA Bartłomiej X WĄSIK Dawid 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 2:0
3   C OLSZAŃSKA Patrycja Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 3:0
4   D NAGEL Kacper Z NOWAK Dawid 3:2 (11:5, 10:12, 11:5, 6:11, 11:6) 4:0
5   A MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKA Patrycja
W PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
3:0 (16:14, 11:5, 11:5) 5:0
6   B OLSZAŃSKI Kacper
NAGEL Kacper
X PIĘKOSZ Natalia
NOWAK Dawid
3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 6:0
7   A OLSZAŃSKI Kacper X WĄSIK Dawid 3:0 (11:8, 11:1, 11:3) 7:0
8   B MARTYKA Bartłomiej W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 8:0
9   D NAGEL Kacper Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 9:0
10   C OLSZAŃSKA Patrycja Z NOWAK Dawid 3:1 (11:2, 8:11, 11:4, 11:4) 10:0
11   A OLSZAŃSKI Kacper Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 11:0
12   C MANIAK Paweł W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 12:0
13   B MIGDAŁ Piotr Z NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 13:0
14   D NAGEL Kacper X WĄSIK Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 14:0
15   A KOBYLARCZYK Kacper Z NOWAK Dawid 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 14:1
16   D JASNOS Filip W PIĘKOSZ Jakub 3:2 (11:0, 11:9, 9:11, 9:11, 11:7) 15:1
17   B MIGDAŁ Piotr Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) 16:1
18   C MANIAK Paweł X WĄSIK Dawid 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) 17:1
2018-01-14 11:00 63 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 13:5 tak
1   A RAJZER Krzysztof W KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 1:0
2   B KASIŃSKI Stanisław X OLCHAWA Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) 1:1
3   C KĄCKI Mateusz Y BRZĘK Patrycja 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) 2:1
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z NIEĆ Andrzej 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 3:1
5   A KASIŃSKI Stanisław
RAJZER Krzysztof
W OLCHAWA Daniel
BRZĘK Patrycja
3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:3) 4:1
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X KANOWNIK Kajetan
ŻAK Michał
3:0 (11:5, 11:7, 14:12) 5:1
7   A RAJZER Krzysztof X OLCHAWA Daniel 2:3 (12:10, 10:12, 5:11, 12:10, 7:11) 5:2
8   B KASIŃSKI Stanisław W KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 6:2
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y BRZĘK Patrycja 1:3 (10:12, 3:11, 11:8, 8:11) 6:3
10   C KĄCKI Mateusz Z NIEĆ Andrzej 3:1 (13:11, 10:12, 11:6, 12:10) 7:3
11   A RAJZER Krzysztof Y BRZĘK Patrycja 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:9) 8:3
12   C KĄCKI Mateusz W KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 9:3
13   B KASIŃSKI Stanisław Z BRZĘK Magdalena 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 10:3
14   D TROJAŃSKI Sebastian X OLCHAWA Daniel 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 10:12) 10:4
15   A RAJZER Krzysztof Z BRZĘK Magdalena 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 11:4
16   D TROJAŃSKI Sebastian W NIEĆ Kacper 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 12:4
17   B KASIŃSKI Stanisław Y BRZĘK Patrycja 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 13:4
18   C KĄCKI Mateusz X OLCHAWA Daniel 1:3 (11:6, 10:12, 10:12, 3:11) 13:5
2018-01-13 11:00 64 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów 1:17 tak
1   A WAJDA Kamil W ZBYLUT Arkadiusz 1:3 (3:11, 17:15, 7:11, 9:11) 0:1
2   B TOBIASZ Szymon X DAMIAN Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C PROCHAZKA Piotr Y FIRLIT Przemysław 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) 0:3
4   D KONIECZNY Bartłomiej Z ZBYLUT Patryk 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 0:4
5   A TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
W ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 0:5
6   B KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
X DAMIAN Tomasz
ZBYLUT Patryk
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:6
7   A WAJDA Kamil X DAMIAN Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:7
8   B TOBIASZ Szymon W ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:8
9   D KONIECZNY Bartłomiej Y FIRLIT Przemysław 0:3 (7:11, 1:11, 10:12) 0:9
10   C PROCHAZKA Piotr Z ZBYLUT Patryk 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 4:11) 0:10
11   A WAJDA Kamil Y FIRLIT Przemysław 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:11
12   C PROCHAZKA Piotr W ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:12
13   B TOBIASZ Szymon Z ZBYLUT Patryk 1:3 (15:13, 10:12, 7:11, 7:11) 0:13
14   D KONIECZNY Bartłomiej X DAMIAN Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:14
15   A WAJDA Kamil Z ZBYLUT Patryk 3:2 (11:13, 11:7, 5:11, 11:8, 11:8) 1:14
16   D KONIECZNY Bartłomiej W ZBYLUT Arkadiusz 2:3 (4:11, 12:10, 11:8, 9:11, 7:11) 1:15
17   B TOBIASZ Szymon Y FIRLIT Przemysław 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:16
18   C PROCHAZKA Piotr X DAMIAN Tomasz 0:3 (10:12, 3:11, 6:11) 1:17
2018-01-11 19:00 65 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Sokół” Żabno 13:5 tak
1   A STOSZKO Artur W STAWARA Krystian 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 1:0
2   B STOSZKO Marek X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 2:0
3   C KASPRZYK Adrian Y CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 3:0
4   D KOCOŁ Bartłomiej Z CICH Adrian 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 3:1
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
W STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 4:1
6   B KRZYWAK Stanisław
KOCOŁ Piotr
X CHOLEWA Dariusz
CICH Adrian
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 4:2
7   A STOSZKO Artur X KIJOWSKI Jan 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:5) 5:2
8   B STOSZKO Marek W STAWARA Krystian 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 6:2
9   D KOCOŁ Bartłomiej Y CHOLEWA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 6:3
10   C KASPRZYK Adrian Z CICH Adrian 3:0 (11:8, 12:10, 11:2) 7:3
11   A STOSZKO Artur Y CHOLEWA Dariusz 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:9) 8:3
12   C KASPRZYK Adrian W STAWARA Krystian 3:1 (5:11, 11:4, 11:8, 11:8) 9:3
13   B STOSZKO Marek Z CICH Adrian 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 10:3
14   D KRZYWAK Stanisław X KIJOWSKI Jan 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 5:11) 10:4
15   A STOSZKO Artur Z CICH Adrian 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 11:4
16   D KOCOŁ Piotr W STAWARA Krystian 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 11:5
17   B STOSZKO Marek Y CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 12:5
18   C KASPRZYK Adrian X KIJOWSKI Jan 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:8) 13:5
2018-01-14 16:00 66 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 7:11 tak
1   A DRZAZGA Jerzy W RĘBACZ Wojciech 1:3 (7:11, 11:13, 11:9, 9:11) 0:1
2   B MARTYKA Kamil X GAWLIK Adam 3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:6) 1:1
3   C HAZIK Jakub Y SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 9:11) 1:2
4   D BŁĄKAŁA Leszek Z STYRNA Stanisław 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 2:2
5   A MARTYKA Kamil
DRZAZGA Jerzy
W GAWLIK Adam
STYRNA Stanisław
2:3 (11:7, 11:4, 10:12, 8:11, 8:11) 2:3
6   B BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
X SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
1:3 (1:11, 8:11, 11:9, 5:11) 2:4
7   A DRZAZGA Jerzy X GAWLIK Adam 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:9) 3:4
8   B MARTYKA Kamil W RĘBACZ Wojciech 2:3 (11:6, 10:12, 11:6, 6:11, 6:11) 3:5
9   D BŁĄKAŁA Leszek Y SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 13:15) 3:6
10   C HAZIK Jakub Z STYRNA Stanisław 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:4) 4:6
11   A DRZAZGA Jerzy Y SKRZYŃSKI Janusz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 4:7
12   C HAZIK Jakub W RĘBACZ Wojciech 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 4:8
13   B MARTYKA Kamil Z STYRNA Stanisław 3:1 (14:16, 11:6, 11:5, 11:5) 5:8
14   D SZCZEPKA Jakub X GAWLIK Adam 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 9:11) 5:9
15   A DRZAZGA Jerzy Z STYRNA Stanisław 3:1 (11:4, 5:11, 11:0, 11:4) 6:9
16   D SZCZEPKA Jakub W RĘBACZ Wojciech 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 6:10
17   B MARTYKA Kamil Y SKRZYŃSKI Janusz 3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) 7:10
18   C HAZIK Jakub X GAWLIK Adam 0:3 (10:12, 10:12, 14:16) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11