V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2017-11-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-07 18:00 31 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 tak
1   A BŁOCHO Zdzisław W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 1:0
2   B MISIASZEK Wojciech X WAJDA Kamil 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KUDŁA Paweł Y TOBIASZ Szymon 3:1 (13:11, 10:12, 11:4, 11:8) 3:0
4   D OLECHNY Jakub Z PROCHAZKA Piotr 1:3 (9:11, 13:15, 11:2, 10:12) 3:1
5   A BŁOCHO Zdzisław
KUDŁA Paweł
W KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
3:0 (11:7, 11:3, 15:13) 4:1
6   B OLECHNY Jakub
MISIASZEK Wojciech
X TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 5:1
7   A BŁOCHO Zdzisław X WAJDA Kamil 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 6:1
8   B MISIASZEK Wojciech W KONIECZNY Bartłomiej 3:1 (11:7, 14:12, 7:11, 11:5) 7:1
9   D OLECHNY Jakub Y TOBIASZ Szymon 3:2 (11:9, 9:11, 13:15, 11:9, 11:9) 8:1
10   C KUDŁA Paweł Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 9:1
11   A BŁOCHO Zdzisław Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 10:1
12   C KUDŁA Paweł W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 11:1
13   B MISIASZEK Wojciech Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:2, 11:9) 12:1
14   D OLECHNY Jakub X WAJDA Kamil 2:3 (7:11, 12:10, 8:11, 11:9, 6:11) 12:2
15   A BŁOCHO Zdzisław Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 13:2
16   D OLECHNY Jakub W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 14:2
17   B MISIASZEK Wojciech Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 15:13) 15:2
18   C KUDŁA Paweł X WAJDA Kamil 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 16:2
2017-11-26 11:00 32 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 tak
1   A STOSZKO Artur W BRATOWNIK Sebastian 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 1:0
2   B STOSZKO Marek X KASIŃSKI Stanisław 3:2 (11:9, 10:12, 7:11, 11:2, 11:8) 2:0
3   C KASPRZYK Adrian Y KĄCKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 3:0
4   D KOCOŁ Bartłomiej Z TROJAŃSKI Sebastian 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 3:1
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
W BRATOWNIK Sebastian
KASIŃSKI Stanisław
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 4:1
6   B STOSZKO Artur
KRZYWAK Stanisław
X KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 4:2
7   A STOSZKO Artur X KASIŃSKI Stanisław 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 9:11, 11:13) 4:3
8   B STOSZKO Marek W BRATOWNIK Sebastian 3:1 (11:7, 11:2, 10:12, 11:7) 5:3
9   D KOCOŁ Bartłomiej Y KĄCKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 5:4
10   C KASPRZYK Adrian Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 6:4
11   A STOSZKO Artur Y KĄCKI Mateusz 3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 11:5) 7:4
12   C KASPRZYK Adrian W BRATOWNIK Sebastian 3:0 (16:14, 11:5, 11:9) 8:4
13   B STOSZKO Marek Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 9:4
14   D KOCOŁ Piotr X KASIŃSKI Stanisław 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 9:5
15   A STOSZKO Artur Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 10:5
16   D KRZYWAK Stanisław W BRATOWNIK Sebastian 0:3 (9:11, 1:11, 7:11) 10:6
17   B STOSZKO Marek Y KĄCKI Mateusz 3:1 (11:13, 11:6, 11:9, 11:9) 11:6
18   C KASPRZYK Adrian X KASIŃSKI Stanisław 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:7) 12:6
2017-11-19 16:30 33 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 17:1
1   A HAZIK Jakub W OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:8, 11:8, 11:2) 1:0
2   B BŁĄKAŁA Leszek X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 2:0
3   C DRZAZGA Jerzy Y JASNOS Filip 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 3:0
4   D SZCZEPKA Jakub Z OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) 4:0
5   A HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
W MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKI Kacper
2:3 (8:11, 15:13, 12:10, 7:11, 6:11) 4:1
6   B BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
X OLSZAŃSKA Patrycja
JASNOS Filip
3:0 (11:7, 16:14, 11:8) 5:1
7   A HAZIK Jakub X MARTYKA Bartłomiej 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:4, 11:4) 6:1
8   B BŁĄKAŁA Leszek W OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 7:1
9   D SZCZEPKA Jakub Y JASNOS Filip 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 8:1
10   C DRZAZGA Jerzy Z OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 9:1
11   A HAZIK Jakub Y JASNOS Filip 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 10:1
12   C DRZAZGA Jerzy W OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 11:1
13   B BŁĄKAŁA Leszek Z OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 12:1
14   D SZCZEPKA Jakub X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 13:1
15   A HAZIK Jakub Z OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 14:1
16   D SZCZEPKA Jakub W OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 15:1
17   B BŁĄKAŁA Leszek Y JASNOS Filip 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 16:1
18   C DRZAZGA Jerzy X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (12:10, 12:10, 11:3) 17:1
2017-11-19 11:00 34 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 11:7 tak
1   A STYRNA Stanisław W PARA Eligiusz 3:2 (11:5, 13:11, 5:11, 7:11, 11:9) 1:0
2   B SKRZYŃSKI Janusz X KANIA Jan 0:3 (13:15, 9:11, 8:11) 1:1
3   C RĘBACZ Wojciech Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 2:1
4   D GAWLIK Adam Z PODGÓRSKI Jan 3:2 (8:11, 11:13, 11:6, 11:7, 11:7) 3:1
5   A SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
W PARA Eligiusz
KANIA Jan
3:1 (11:13, 12:10, 11:6, 11:6) 4:1
6   B GAWLIK Adam
STYRNA Stanisław
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
3:2 (11:9, 2:11, 12:10, 5:11, 11:6) 5:1
7   A STYRNA Stanisław X KANIA Jan 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 5:11) 5:2
8   B SKRZYŃSKI Janusz W PARA Eligiusz 0:3 (2:11, 9:11, 10:12) 5:3
9   D GAWLIK Adam Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 6:3
10   C RĘBACZ Wojciech Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 7:3
11   A STYRNA Stanisław Y SZMYD Zygmunt 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 7:4
12   C RĘBACZ Wojciech W PARA Eligiusz 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:6) 8:4
13   B SKRZYŃSKI Janusz Z PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:6, 16:14) 9:4
14   D GAWLIK Adam X KANIA Jan 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:9) 10:4
15   A STYRNA Stanisław Z PODGÓRSKI Jan 0:3 (6:11, 2:11, 11:13) 10:5
16   D GAWLIK Adam W PARA Eligiusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:6) 11:5
17   B KAJFASZ Krystian Y SZMYD Zygmunt 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 8:11) 11:6
18   C ZNAMIROWSKI Sebastian X KANIA Jan 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) 11:7
2017-11-09 18:00 35 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III 14:4
1   A CICH Adrian W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 1:0
2   B STAWARA Krystian X WĄSIK Dawid 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 2:0
3   C MLECZKO Mateusz Y PIĘKOSZ Natalia 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:1
4   D KIJOWSKI Jan Z NOWAK Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 3:1
5   A STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
W PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:8) 4:1
6   B CICH Adrian
MLECZKO Mateusz
X PIĘKOSZ Natalia
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:1
7   A CICH Adrian X WĄSIK Dawid 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 6:1
8   B STAWARA Krystian W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 7:1
9   D KIJOWSKI Jan Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 8:1
10   C MLECZKO Mateusz Z NOWAK Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 13:15) 8:2
11   A CICH Adrian Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 9:2
12   C MLECZKO Mateusz W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 9:3
13   B STAWARA Krystian Z NOWAK Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 10:3
14   D KIJOWSKI Jan X WĄSIK Dawid 3:0 (18:16, 11:8, 11:5) 11:3
15   A CICH Adrian Z NOWAK Dawid 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 12:3
16   D KIJOWSKI Jan W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 13:3
17   B STAWARA Krystian Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) 14:3
18   C MLECZKO Mateusz X WĄSIK Dawid 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 14:4
2017-11-19 13:00 36 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów 12:6
1   A ZBYLUT Patryk W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) 1:0
2   B FIRLIT Alicja X OLCHAWA Daniel 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:1
3   C STEFAN Igor Y GAJDA Rafał 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 1:2
4   D ZBYLUT Arkadiusz Z BRZĘK Patrycja 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 2:2
5   A DAMIAN Tomasz
FIRLIT Zuzanna
W OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
3:0 (11:5, 13:11, 11:3) 3:2
6   B ZBYLUT Arkadiusz
ZBYLUT Patryk
X BRZĘK Patrycja
BRZĘK Magdalena
3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 4:2
7   A ZBYLUT Patryk X OLCHAWA Daniel 3:1 (11:4, 11:8, 7:11, 11:7) 5:2
8   B FIRLIT Alicja W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 6:2
9   D ZBYLUT Arkadiusz Y GAJDA Rafał 3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:7) 7:2
10   C STEFAN Igor Z BRZĘK Patrycja 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 8:2
11   A ZBYLUT Patryk Y GAJDA Rafał 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 12:10) 9:2
12   C STEFAN Igor W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:7, 11:6, 11:1) 10:2
13   B FIRLIT Alicja Z BRZĘK Patrycja 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 10:3
14   D FIRLIT Zuzanna X OLCHAWA Daniel 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 10:4
15   A ZBYLUT Patryk Z BRZĘK Patrycja 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 11:4
16   D FIRLIT Zuzanna W BRZĘK Magdalena 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6) 12:4
17   B FIRLIT Alicja Y GAJDA Rafał 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) 12:5
18   C STEFAN Igor X OLCHAWA Daniel 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 12:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy