V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-11-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-05 13:00 25 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8
1   A ZBYLUT Arkadiusz W BŁOCHO Zdzisław 0:3 (10:12, 5:11, 2:11) 0:1
2   B DAMIAN Tomasz X MISIASZEK Wojciech 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 8:11, 11:9) 1:1
3   C ZBYLUT Patryk Y OLECHNY Jakub 3:2 (7:11, 11:8, 11:5, 7:11, 11:6) 2:1
4   D FIRLIT Przemysław Z KUDŁA Paweł 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:7) 3:1
5   A DAMIAN Tomasz
ZBYLUT Patryk
W OLECHNY Jakub
KUDŁA Paweł
3:1 (11:5, 10:12, 11:4, 12:10) 4:1
6   B ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
X MISIASZEK Wojciech
BŁOCHO Zdzisław
3:2 (6:11, 11:9, 3:11, 11:7, 12:10) 5:1
7   A ZBYLUT Arkadiusz X MISIASZEK Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 5:2
8   B DAMIAN Tomasz W BŁOCHO Zdzisław 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 6:2
9   D FIRLIT Przemysław Y OLECHNY Jakub 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 7:2
10   C ZBYLUT Patryk Z KUDŁA Paweł 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11) 7:3
11   A ZBYLUT Arkadiusz Y OLECHNY Jakub 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:13) 7:4
12   C FIRLIT Zuzanna W BŁOCHO Zdzisław 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 7:5
13   B DAMIAN Tomasz Z KUDŁA Paweł 3:2 (11:5, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8) 8:5
14   D FIRLIT Przemysław X MISIASZEK Wojciech 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 8:6
15   A ZBYLUT Arkadiusz Z KUDŁA Paweł 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 7:11) 8:7
16   D FIRLIT Przemysław W BŁOCHO Zdzisław 3:1 (12:10, 11:3, 6:11, 11:8) 9:7
17   B DAMIAN Tomasz Y OLECHNY Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 10:7
18   C FIRLIT Zuzanna X MISIASZEK Wojciech 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 10:8
2017-10-19 18:00 26 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14 tak
1   A BRZĘK Patrycja W CICH Adrian 2:3 (6:11, 9:11, 11:3, 11:8, 10:12) 0:1
2   B OLCHAWA Daniel X STAWARA Krystian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C GAJDA Rafał Y PANEK Szymon 3:0 (11:7, 11:1, 11:5) 1:2
4   D NIEĆ Andrzej Z KIJOWSKI Jan 1:3 (2:11, 12:10, 8:11, 10:12) 1:3
5   A OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
W CICH Adrian
STAWARA Krystian
2:3 (11:13, 11:8, 9:11, 11:7, 7:11) 1:4
6   B BRZĘK Patrycja
NIEĆ Andrzej
X PANEK Szymon
KIJOWSKI Jan
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 5:11) 1:5
7   A BRZĘK Patrycja X STAWARA Krystian 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 5:11, 4:11) 1:6
8   B OLCHAWA Daniel W CICH Adrian 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 1:7
9   D NIEĆ Andrzej Y PANEK Szymon 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 8:11) 1:8
10   C GAJDA Rafał Z KIJOWSKI Jan 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 2:8
11   A BRZĘK Patrycja Y PANEK Szymon 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 9:11) 2:9
12   C GAJDA Rafał W CICH Adrian 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:7) 3:9
13   B OLCHAWA Daniel Z KIJOWSKI Jan 2:3 (5:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11) 3:10
14   D NIEĆ Andrzej X STAWARA Krystian 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 3:11
15   A KANOWNIK Kajetan Z KIJOWSKI Jan 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 3:12
16   D JELEŃ Michał W CICH Adrian 0:3 (2:11, 9:11, 7:11) 3:13
17   B ŻAK Michał Y PANEK Szymon 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:14
18   C GAJDA Rafał X STAWARA Krystian 3:1 (13:15, 11:3, 11:4, 11:2) 4:14
2017-11-03 17:30 27 TG „Sokół” Brzesko III - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W STYRNA Stanisław 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B WĄSIK Dawid X RĘBACZ Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:2
3   C PIĘKOSZ Natalia Y PRZYBYŁO Marek 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D NOWAK Dawid Z KAJFASZ Krystian 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:4
5   A PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
W STYRNA Stanisław
ZNAMIROWSKI Sebastian
3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 12:10) 1:4
6   B LIPKA Jakub
NOWAK Dawid
X PRZYBYŁO Marek
KAJFASZ Krystian
3:0 (13:11, 14:12, 11:3) 2:4
7   A PIĘKOSZ Jakub X RĘBACZ Wojciech 0:3 (8:11, 10:12, 1:11) 2:5
8   B WĄSIK Dawid W STYRNA Stanisław 1:3 (7:11, 4:11, 14:12, 6:11) 2:6
9   D NOWAK Dawid Y PRZYBYŁO Marek 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 2:7
10   C PIĘKOSZ Natalia Z KAJFASZ Krystian 1:3 (8:11, 4:11, 14:12, 6:11) 2:8
11   A PIĘKOSZ Jakub Y PRZYBYŁO Marek 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:7) 3:8
12   C PIĘKOSZ Natalia W STYRNA Stanisław 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B WĄSIK Dawid Z KAJFASZ Krystian 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 6:11) 3:10
14   D LIPKA Jakub X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 4:10
15   A PIĘKOSZ Jakub Z KAJFASZ Krystian 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:9, 2:11) 4:11
16   D LIPKA Jakub W STYRNA Stanisław 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) 4:12
17   B WĄSIK Dawid Y ZNAMIROWSKI Sebastian 3:0 (11:8, 13:11, 13:11) 5:12
18   C PIĘKOSZ Natalia X RĘBACZ Wojciech 3:1 (17:15, 8:11, 13:11, 11:7) 6:12
2017-11-05 11:00 28 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 6:12 tak
1   A PARA Eligiusz W SZCZEPKA Jakub 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 0:1
2   B KANIA Jan X PASZKOWSKI Bogdan 3:2 (6:11, 6:11, 11:6, 12:10, 11:7) 1:1
3   C SZMYD Zygmunt Y BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 6:11) 1:2
4   D PODGÓRSKI Jan Z DRZAZGA Jerzy 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) 1:3
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W PASZKOWSKI Bogdan
HAZIK Jakub
3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 12:10) 2:3
6   B PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
X BŁĄKAŁA Leszek
DRZAZGA Jerzy
3:1 (11:1, 9:11, 11:7, 11:9) 3:3
7   A PARA Eligiusz X PASZKOWSKI Bogdan 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 10:12, 17:15) 4:3
8   B KANIA Jan W SZCZEPKA Jakub 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 4:4
9   D PODGÓRSKI Jan Y BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 4:5
10   C SZMYD Zygmunt Z DRZAZGA Jerzy 1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 2:11) 4:6
11   A PARA Eligiusz Y BŁĄKAŁA Leszek 2:3 (4:11, 11:9, 8:11, 11:7, 7:11) 4:7
12   C SZMYD Zygmunt W SZCZEPKA Jakub 2:3 (11:3, 4:11, 6:11, 12:10, 9:11) 4:8
13   B KANIA Jan Z DRZAZGA Jerzy 2:3 (11:13, 11:13, 13:11, 11:9, 6:11) 4:9
14   D PODGÓRSKI Jan X PASZKOWSKI Bogdan 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) 4:10
15   A PARA Eligiusz Z DRZAZGA Jerzy 3:1 (11:4, 5:11, 11:7, 13:11) 5:10
16   D PODGÓRSKI Jan W SZCZEPKA Jakub 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 6:10
17   B KANIA Jan Y BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 6:11) 6:11
18   C SZMYD Zygmunt X PASZKOWSKI Bogdan 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 6:11) 6:12
2017-10-27 17:30 29 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS SP 1 Tarnów 6:12 tak
1   A MRÓZ Jakub W STOSZKO Marek 3:1 (8:11, 12:10, 11:2, 11:7) 1:0
2   B OLSZAŃSKA Patrycja X KOCOŁ Bartłomiej 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 1:1
3   C MARTYKA Bartłomiej Y KASPRZYK Adrian 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D OLSZAŃSKI Kacper Z STOSZKO Artur 0:3 (4:11, 6:11, 2:11) 1:3
5   A MRÓZ Jakub
OLSZAŃSKA Patrycja
W STOSZKO Artur
KRZYWAK Stanisław
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 1:4
6   B MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKI Kacper
X KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 1:5
7   A MRÓZ Jakub X KOCOŁ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 2:5
8   B OLSZAŃSKA Patrycja W STOSZKO Marek 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 2:6
9   D OLSZAŃSKI Kacper Y KASPRZYK Adrian 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 2:7
10   C MARTYKA Bartłomiej Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 2:8
11   A MRÓZ Jakub Y KASPRZYK Adrian 3:0 (11:9, 13:11, 12:10) 3:8
12   C MARTYKA Bartłomiej W STOSZKO Marek 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 4:11) 3:9
13   B OLSZAŃSKA Patrycja Z STOSZKO Artur 1:3 (14:12, 8:11, 5:11, 6:11) 3:10
14   D OLSZAŃSKI Kacper X KOCOŁ Piotr 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:7) 4:10
15   A MRÓZ Jakub Z STOSZKO Artur 3:0 (13:11, 11:9, 11:9) 5:10
16   D MANIAK Paweł W STOSZKO Marek 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) 5:11
17   B OLSZAŃSKA Patrycja Y KASPRZYK Adrian 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 5:12
18   C MARTYKA Bartłomiej X KRZYWAK Stanisław 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:12
2017-11-05 11:00 30 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2
1   A KASIŃSKI Stanisław W KONIECZNY Bartłomiej 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B BRATOWNIK Sebastian X TOBIASZ Szymon 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KĄCKI Mateusz Y PROCHAZKA Piotr 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:8) 3:0
4   D TROJAŃSKI Sebastian Z WAJDA Kamil 3:2 (13:11, 11:13, 3:11, 11:4, 14:12) 4:0
5   A BRATOWNIK Sebastian
KASIŃSKI Stanisław
W TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:0
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:9) 6:0
7   A KASIŃSKI Stanisław X TOBIASZ Szymon 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 7:0
8   B BRATOWNIK Sebastian W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 8:0
9   D TROJAŃSKI Sebastian Y PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 9:0
10   C KĄCKI Mateusz Z WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 12:10, 11:13, 11:6) 10:0
11   A KASIŃSKI Stanisław Y PROCHAZKA Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 11:0
12   C KĄCKI Mateusz W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 12:0
13   B BRATOWNIK Sebastian Z WAJDA Kamil 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 13:0
14   D TROJAŃSKI Sebastian X TOBIASZ Szymon 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11) 13:1
15   A KASIŃSKI Stanisław Z WAJDA Kamil 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 14:1
16   D TROJAŃSKI Sebastian W KONIECZNY Bartłomiej 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 8:11) 14:2
17   B BRATOWNIK Sebastian Y PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 15:2
18   C KĄCKI Mateusz X TOBIASZ Szymon 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 16:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy