V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2017-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-21 11:00 19 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 tak
1   A SZPILSKA Roksana W TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:0
2   B KUDŁA Paweł X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 2:0
3   C OLECHNY Jakub Y KASIŃSKI Stanisław 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 18:20) 2:1
4   D BŁOCHO Zdzisław Z KĄCKI Mateusz 2:3 (11:4, 7:11, 11:7, 10:12, 9:11) 2:2
5   A BŁOCHO Zdzisław
KUDŁA Paweł
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:1 (8:11, 11:2, 11:2, 11:3) 3:2
6   B OLECHNY Jakub
SZPILSKA Roksana
X KASIŃSKI Stanisław
RAJZER Krzysztof
1:3 (8:11, 11:6, 4:11, 5:11) 3:3
7   A SZPILSKA Roksana X RAJZER Krzysztof 3:1 (15:17, 11:3, 11:8, 11:2) 4:3
8   B KUDŁA Paweł W TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:4, 9:11, 11:1, 11:3) 5:3
9   D BŁOCHO Zdzisław Y KASIŃSKI Stanisław 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) 6:3
10   C OLECHNY Jakub Z KĄCKI Mateusz 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:6) 7:3
11   A SZPILSKA Roksana Y KASIŃSKI Stanisław 3:0 (11:3, 11:1, 11:4) 8:3
12   C OLECHNY Jakub W TROJAŃSKI Sebastian 3:2 (11:5, 11:9, 10:12, 9:11, 11:8) 9:3
13   B KUDŁA Paweł Z KĄCKI Mateusz 3:0 (13:11, 11:2, 11:7) 10:3
14   D BŁOCHO Zdzisław X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 11:3
15   A SZPILSKA Roksana Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 12:3
16   D BŁOCHO Zdzisław W TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) 13:3
17   B KUDŁA Paweł Y KASIŃSKI Stanisław 3:1 (9:11, 11:2, 11:7, 11:3) 14:3
18   C OLECHNY Jakub X RAJZER Krzysztof 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 7:11) 14:4
2017-10-22 15:00 20 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 10:8 tak
1   A KONIECZNY Bartłomiej W MRÓZ Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B PROCHAZKA Piotr X MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:6, 4:11, 11:8, 11:7) 1:1
3   C TOBIASZ Szymon Y OLSZAŃSKI Kacper 3:2 (6:11, 10:12, 17:15, 11:9, 11:8) 2:1
4   D WAJDA Kamil Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:7) 3:1
5   A KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
W MRÓZ Jakub
OLSZAŃSKA Patrycja
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 3:2
6   B TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
X MARTYKA Bartłomiej
OLSZAŃSKI Kacper
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 10:12) 3:3
7   A KONIECZNY Bartłomiej X MARTYKA Bartłomiej 3:2 (13:11, 8:11, 11:8, 7:11, 11:8) 4:3
8   B PROCHAZKA Piotr W MRÓZ Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 2:11) 4:4
9   D WAJDA Kamil Y OLSZAŃSKI Kacper 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:6) 5:4
10   C TOBIASZ Szymon Z OLSZAŃSKA Patrycja 2:3 (13:15, 11:5, 11:5, 9:11, 6:11) 5:5
11   A KONIECZNY Bartłomiej Y OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 6:5
12   C TOBIASZ Szymon W MRÓZ Jakub 0:3 (3:11, 2:11, 8:11) 6:6
13   B PROCHAZKA Piotr Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:9, 11:8) 7:6
14   D WAJDA Kamil X MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:1, 9:11, 11:4, 11:9) 8:6
15   A KONIECZNY Bartłomiej Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:2 (13:11, 7:11, 10:12, 11:6, 11:8) 9:6
16   D WAJDA Kamil W MRÓZ Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 9:7
17   B PROCHAZKA Piotr Y OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 10:7
18   C TOBIASZ Szymon X MARTYKA Bartłomiej 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 7:11, 3:11) 10:8
2017-10-19 20:00 21 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 tak
1   A KOCOŁ Bartłomiej W PARA Eligiusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) 0:1
2   B STOSZKO Marek X PODGÓRSKI Jan 0:3 (4:11, 13:15, 9:11) 0:2
3   C KASPRZYK Adrian Y KANIA Jan 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 14:12) 1:2
4   D STOSZKO Artur Z KORUS Paweł 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) 2:2
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
W PARA Eligiusz
KANIA Jan
3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 12:10, 11:7) 3:2
6   B STOSZKO Artur
KRZYWAK Stanisław
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 3:3
7   A KOCOŁ Piotr X PODGÓRSKI Jan 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 3:4
8   B STOSZKO Marek W PARA Eligiusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 4:4
9   D STOSZKO Artur Y KANIA Jan 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 5:4
10   C KASPRZYK Adrian Z KORUS Paweł 2:3 (12:10, 11:9, 9:11, 12:14, 8:11) 5:5
11   A KOCOŁ Piotr Y KANIA Jan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 5:6
12   C KASPRZYK Adrian W PARA Eligiusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:6
13   B STOSZKO Marek Z SZMYD Zygmunt 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:7, 10:12) 6:7
14   D STOSZKO Artur X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 7:7
15   A KRZYWAK Stanisław Z SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 7:8
16   D STOSZKO Artur W PARA Eligiusz 2:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:8, 12:14) 7:9
17   B STOSZKO Marek Y KANIA Jan 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:7) 8:9
18   C KASPRZYK Adrian X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 9:9
2017-10-20 17:30 22 TG „Sokół” Brzesko II - TG „Sokół” Brzesko III 18:0 tak
1   A HAZIK Jakub W WĄSIK Dawid 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B DRZAZGA Jerzy X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 2:0
3   C BŁĄKAŁA Leszek Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 3:0
4   D SZCZEPKA Jakub Z NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 4:0
5   A HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
W LIPKA Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 5:0
6   B BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
X PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 6:0
7   A HAZIK Jakub X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 7:0
8   B DRZAZGA Jerzy W WĄSIK Dawid 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 8:0
9   D SZCZEPKA Jakub Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:2, 11:1, 11:4) 9:0
10   C BŁĄKAŁA Leszek Z NOWAK Dawid 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 10:0
11   A HAZIK Jakub Y LIPKA Jakub 3:0 (11:2, 12:10, 11:4) 11:0
12   C BŁĄKAŁA Leszek W WĄSIK Dawid 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) 12:0
13   B DRZAZGA Jerzy Z NOWAK Dawid 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 13:0
14   D SZCZEPKA Jakub X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 14:0
15   A HAZIK Jakub Z NOWAK Dawid 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) 15:0
16   D SZCZEPKA Jakub W WĄSIK Dawid 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 16:0
17   B DRZAZGA Jerzy Y LIPKA Jakub 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 17:0
18   C BŁĄKAŁA Leszek X PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 18:0
2017-10-22 11:00 23 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów 16:2 tak
1   A STYRNA Stanisław W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:8, 16:14) 1:0
2   B GAWLIK Adam X BRZĘK Patrycja 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:0
3   C RĘBACZ Wojciech Y GAJDA Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 3:0
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z OLCHAWA Daniel 3:0 (12:10, 11:3, 11:5) 4:0
5   A GAWLIK Adam
STYRNA Stanisław
W BRZĘK Patrycja
NIEĆ Andrzej
3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 5:0
6   B SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
X OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:8) 6:0
7   A STYRNA Stanisław X BRZĘK Patrycja 3:1 (11:1, 14:16, 11:3, 11:8) 7:0
8   B GAWLIK Adam W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 8:0
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y GAJDA Rafał 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 9:0
10   C RĘBACZ Wojciech Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 10:0
11   A STYRNA Stanisław Y GAJDA Rafał 3:1 (11:5, 2:11, 11:9, 11:4) 11:0
12   C KAJFASZ Krystian W NIEĆ Andrzej 2:3 (11:9, 11:6, 6:11, 8:11, 10:12) 11:1
13   B GAWLIK Adam Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 12:1
14   D SKRZYŃSKI Janusz X BRZĘK Patrycja 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 13:1
15   A STYRNA Stanisław Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 14:1
16   D SKRZYŃSKI Janusz W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:2, 11:1, 11:1) 15:1
17   B GAWLIK Adam Y GAJDA Rafał 3:2 (7:11, 11:9, 6:11, 11:5, 11:6) 16:1
18   C KAJFASZ Krystian X BRZĘK Patrycja 0:3 (10:12, 11:13, 7:11) 16:2
2017-10-08 12:30 24 UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 7:11 tak
1   A STAWARA Krystian W FIRLIT Przemysław 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B KIJOWSKI Jan X ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C CICH Adrian Y ZBYLUT Patryk 3:2 (11:4, 8:11, 11:6, 10:12, 15:13) 1:2
4   D BARSZCZ Dominik Z FIRLIT Alicja 3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:6) 2:2
5   A CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
W ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
0:3 (10:12, 6:11, 4:11) 2:3
6   B BARSZCZ Dominik
STAWARA Krystian
X DAMIAN Tomasz
ZBYLUT Patryk
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 2:4
7   A STAWARA Krystian X ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:5
8   B KIJOWSKI Jan W FIRLIT Przemysław 0:3 (9:11, 5:11, 4:11) 2:6
9   D BARSZCZ Dominik Y ZBYLUT Patryk 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:7
10   C CICH Adrian Z FIRLIT Alicja 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 3:7
11   A STAWARA Krystian Y ZBYLUT Patryk 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6) 4:7
12   C CICH Adrian W FIRLIT Przemysław 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 8:11) 4:8
13   B KIJOWSKI Jan Z FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 5:8
14   D BARSZCZ Dominik X ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 5:9
15   A STAWARA Krystian Z FIRLIT Zuzanna 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:6) 6:9
16   D BARSZCZ Dominik W FIRLIT Przemysław 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) 6:10
17   B KIJOWSKI Jan Y FIRLIT Patrycja 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 7:10
18   C CICH Adrian X ZBYLUT Arkadiusz 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 8:11) 7:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy