V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-12 18:00 13 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 tak
1   A CICH Adrian W MISIASZEK Wojciech 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B STAWARA Krystian X KOWAL Damian 1:3 (14:12, 8:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C KIJOWSKI Jan Y OLECHNY Jakub 2:3 (11:9, 7:11, 13:15, 13:11, 8:11) 0:3
4   D MLECZKO Mateusz Z SZPILSKA Roksana 0:3 (12:14, 11:13, 3:11) 0:4
5   A STAWARA Krystian
MLECZKO Mateusz
W MISIASZEK Wojciech
KOWAL Damian
0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 0:5
6   B CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
X OLECHNY Jakub
SZPILSKA Roksana
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 12:14) 0:6
7   A CICH Adrian X KOWAL Damian 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:7
8   B STAWARA Krystian W MISIASZEK Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:8
9   D MLECZKO Mateusz Y OLECHNY Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:9
10   C KIJOWSKI Jan Z SZPILSKA Roksana 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:10
11   A CICH Adrian Y OLECHNY Jakub 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 7:11, 11:6) 1:10
12   C KIJOWSKI Jan W MISIASZEK Wojciech 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 1:11
13   B STAWARA Krystian Z SZPILSKA Roksana 3:1 (11:9, 11:13, 13:11, 13:11) 2:11
14   D MLECZKO Mateusz X KOWAL Damian 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 2:12
15   A CICH Adrian Z SZPILSKA Roksana 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11) 2:13
16   D MLECZKO Mateusz W MISIASZEK Wojciech 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 2:14
17   B STAWARA Krystian Y OLECHNY Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 13:15) 2:15
18   C KIJOWSKI Jan X KOWAL Damian 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 7:11) 2:16
2017-10-15 13:00 14 MOSiR Tuchów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:8
1   A DAMIAN Tomasz W RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:7) 1:0
2   B FIRLIT Przemysław X GAWLIK Adam 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C ZBYLUT Arkadiusz Y PRZYBYŁO Marek 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 8:11) 1:2
4   D ZBYLUT Patryk Z KAJFASZ Krystian 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 2:2
5   A DAMIAN Tomasz
FIRLIT Przemysław
W GAWLIK Adam
RĘBACZ Wojciech
1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 12:14) 2:3
6   B ZBYLUT Arkadiusz
ZBYLUT Patryk
X PRZYBYŁO Marek
KAJFASZ Krystian
3:1 (11:6, 11:5, 4:11, 11:5) 3:3
7   A DAMIAN Tomasz X GAWLIK Adam 3:1 (12:14, 11:7, 11:8, 11:9) 4:3
8   B FIRLIT Przemysław W RĘBACZ Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D ZBYLUT Patryk Y PRZYBYŁO Marek 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 12:10) 5:4
10   C ZBYLUT Arkadiusz Z KAJFASZ Krystian 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 6:4
11   A DAMIAN Tomasz Y ZNAMIROWSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 7:4
12   C FIRLIT Alicja W RĘBACZ Wojciech 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 7:5
13   B FIRLIT Przemysław Z KAJFASZ Krystian 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 8:5
14   D ZBYLUT Patryk X GAWLIK Adam 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 8:6
15   A DAMIAN Tomasz Z KAJFASZ Krystian 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 9:6
16   D FIRLIT Zuzanna W RĘBACZ Wojciech 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 9:7
17   B FIRLIT Przemysław Y ZNAMIROWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 10:7
18   C FIRLIT Alicja X GAWLIK Adam 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 10:8
2017-10-12 18:00 15 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 3:15 tak
1   A NIEĆ Andrzej W HAZIK Jakub 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 0:1
2   B BRZĘK Patrycja X BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 0:2
3   C GAJDA Rafał Y SZCZEPKA Jakub 3:2 (3:11, 11:2, 11:4, 12:14, 11:7) 1:2
4   D OLCHAWA Daniel Z DRZAZGA Jerzy 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 1:3
5   A BRZĘK Patrycja
NIEĆ Andrzej
W BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
X HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
3:2 (10:12, 11:6, 11:9, 4:11, 11:8) 2:4
7   A NIEĆ Andrzej X BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 2:5
8   B BRZĘK Patrycja W HAZIK Jakub 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 2:6
9   D OLCHAWA Daniel Y SZCZEPKA Jakub 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 9:11, 3:11) 2:7
10   C GAJDA Rafał Z DRZAZGA Jerzy 1:3 (8:11, 7:11, 11:2, 7:11) 2:8
11   A KANOWNIK Kajetan Y SZCZEPKA Jakub 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 7:11) 2:9
12   C GAJDA Rafał W HAZIK Jakub 3:2 (7:11, 11:8, 12:14, 13:11, 11:6) 3:9
13   B RZEPKA Konrad Z DRZAZGA Jerzy 0:3 (1:11, 7:11, 7:11) 3:10
14   D OLCHAWA Daniel X BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (1:11, 3:11, 11:6, 8:11) 3:11
15   A KANOWNIK Kajetan Z DRZAZGA Jerzy 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 3:12
16   D PAJOR Józef W HAZIK Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 3:13
17   B BRZĘK Magdalena Y SZCZEPKA Jakub 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 3:14
18   C GAJDA Rafał X BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (4:11, 6:11, 12:10, 9:11) 3:15
2017-10-14 10:00 16 TG „Sokół” Brzesko III - UKS SP 1 Tarnów 1:17 tak
1   A PIĘKOSZ Jakub W STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B PIĘKOSZ Natalia X STOSZKO Marek 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 0:2
3   C WĄSIK Dawid Y KASPRZYK Adrian 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 0:3
4   D NOWAK Dawid Z KRZYWAK Stanisław 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 0:4
5   A PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
W STOSZKO Artur
KRZYWAK Stanisław
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:5
6   B PIĘKOSZ Natalia
NOWAK Dawid
X KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 0:6
7   A PIĘKOSZ Jakub X STOSZKO Marek 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 0:7
8   B PIĘKOSZ Natalia W STOSZKO Artur 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D NOWAK Dawid Y KASPRZYK Adrian 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 0:9
10   C WĄSIK Dawid Z KRZYWAK Stanisław 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) 0:10
11   A PIĘKOSZ Jakub Y KASPRZYK Adrian 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) 0:11
12   C WĄSIK Dawid W STOSZKO Artur 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 0:12
13   B PIĘKOSZ Natalia Z KRZYWAK Stanisław 0:3 (4:11, 2:11, 9:11) 0:13
14   D NOWAK Dawid X STOSZKO Marek 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:14
15   A PIĘKOSZ Jakub Z KRZYWAK Stanisław 3:0 (11:9, 11:4, 12:10) 1:14
16   D NOWAK Dawid W STOSZKO Artur 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 2:11) 1:15
17   B PIĘKOSZ Natalia Y KASPRZYK Adrian 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 1:16
18   C WĄSIK Dawid X STOSZKO Marek 0:3 (3:11, 2:11, 5:11) 1:17
2017-10-15 11:00 17 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 tak
1   A KANIA Jan W KONIECZNY Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 1:0
2   B PODGÓRSKI Jan X WAJDA Kamil 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 2:0
3   C KORUS Paweł Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 3:0
4   D KĄDZIOŁKA Gabriela Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (14:12, 11:2, 11:8) 4:0
5   A PODGÓRSKI Jan
KANIA Jan
W KONIECZNY Bartłomiej
WAJDA Kamil
3:0 (11:9, 14:12, 11:5) 5:0
6   B KORUS Paweł
KĄDZIOŁKA Gabriela
X TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
2:3 (11:2, 11:7, 11:13, 6:11, 9:11) 5:1
7   A KANIA Jan X WAJDA Kamil 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:1
8   B PODGÓRSKI Jan W KONIECZNY Bartłomiej 3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 8:11, 11:4) 7:1
9   D KĄDZIOŁKA Gabriela Y TOBIASZ Szymon 3:1 (10:12, 12:10, 11:6, 11:5) 8:1
10   C KORUS Paweł Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 9:1
11   A KANIA Jan Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 10:1
12   C KORUS Paweł W KONIECZNY Bartłomiej 3:2 (11:5, 8:11, 10:12, 11:8, 11:5) 11:1
13   B PODGÓRSKI Jan Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 12:1
14   D KĄDZIOŁKA Gabriela X WAJDA Kamil 3:0 (16:14, 11:8, 12:10) 13:1
15   A KANIA Jan Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 14:1
16   D KĄDZIOŁKA Gabriela W KONIECZNY Bartłomiej 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 14:2
17   B PODGÓRSKI Jan Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:2, 11:5, 11:2) 15:2
18   C KORUS Paweł X WAJDA Kamil 3:1 (11:2, 12:10, 8:11, 11:6) 16:2
2017-10-13 18:00 18 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 tak
1   A MIGDAŁ Piotr W RAJZER Krzysztof 0:3 (3:11, 1:11, 6:11) 0:1
2   B OLSZAŃSKI Kacper X KĄCKI Mateusz 2:3 (8:11, 13:11, 14:16, 11:8, 9:11) 0:2
3   C MRÓZ Jakub Y TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7) 1:2
4   D OLSZAŃSKA Patrycja Z KASIŃSKI Stanisław 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 6:11) 1:3
5   A OLSZAŃSKI Kacper
MANIAK Paweł
W KASIŃSKI Stanisław
RAJZER Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:4
6   B MRÓZ Jakub
OLSZAŃSKA Patrycja
X KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:5
7   A MIGDAŁ Piotr X KĄCKI Mateusz 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) 1:6
8   B OLSZAŃSKI Kacper W RAJZER Krzysztof 1:3 (11:8, 10:12, 9:11, 9:11) 1:7
9   D OLSZAŃSKA Patrycja Y TROJAŃSKI Sebastian 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:8
10   C MRÓZ Jakub Z KASIŃSKI Stanisław 3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 11:7) 2:8
11   A MANIAK Paweł Y TROJAŃSKI Sebastian 3:2 (11:7, 7:11, 11:5, 8:11, 12:10) 3:8
12   C MRÓZ Jakub W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 4:8
13   B OLSZAŃSKI Kacper Z KASIŃSKI Stanisław 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:9
14   D OLSZAŃSKA Patrycja X KĄCKI Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 4:10
15   A MANIAK Paweł Z KASIŃSKI Stanisław 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 4:11
16   D OLSZAŃSKA Patrycja W RAJZER Krzysztof 1:3 (8:11, 11:5, 6:11, 6:11) 4:12
17   B OLSZAŃSKI Kacper Y TROJAŃSKI Sebastian 1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 9:11) 4:13
18   C MRÓZ Jakub X KĄCKI Mateusz 3:2 (6:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:2) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy