V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-01 15:00 7 UKS „Villa Verde” Olesno V - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3
1   A SZPILSKA Roksana W OLSZAŃSKI Kacper 3:1 (11:2, 11:6, 8:11, 11:4) 1:0
2   B BŁOCHO Zdzisław X JASNOS Filip 3:0 (11:2, 11:0, 11:2) 2:0
3   C KUDŁA Paweł Y MRÓZ Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 6:11) 2:1
4   D MISIASZEK Wojciech Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 3:1
5   A MISIASZEK Wojciech
SZPILSKA Roksana
W OLSZAŃSKI Kacper
JASNOS Filip
3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:5) 4:1
6   B OLECHNY Jakub
BŁOCHO Zdzisław
X MRÓZ Jakub
OLSZAŃSKA Patrycja
3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:5) 5:1
7   A SZPILSKA Roksana X JASNOS Filip 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 6:1
8   B BŁOCHO Zdzisław W OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:3, 11:1, 11:1) 7:1
9   D MISIASZEK Wojciech Y MRÓZ Jakub 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 7:2
10   C OLECHNY Jakub Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 14:12) 8:2
11   A SZPILSKA Roksana Y MRÓZ Jakub 3:1 (11:5, 11:4, 10:12, 13:11) 9:2
12   C OLECHNY Jakub W OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 10:2
13   B BŁOCHO Zdzisław Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (11:5, 11:4, 10:12, 11:1) 11:2
14   D MISIASZEK Wojciech X JASNOS Filip 3:0 (13:11, 11:7, 12:10) 12:2
15   A SZPILSKA Roksana Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 13:2
16   D MISIASZEK Wojciech W OLSZAŃSKI Kacper 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 14:2
17   B BŁOCHO Zdzisław Y MRÓZ Jakub 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 7:11) 14:3
18   C OLECHNY Jakub X JASNOS Filip 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 15:3
2017-10-01 11:00 8 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9
1   A RAJZER Krzysztof W KANIA Jan 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B BRATOWNIK Julia X PODGÓRSKI Jan 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:8) 1:1
3   C KASIŃSKI Stanisław Y SZMYD Zygmunt 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 12:10) 2:1
4   D KĄCKI Mateusz Z KORUS Paweł 3:2 (10:12, 11:8, 8:11, 11:8, 11:5) 3:1
5   A KASIŃSKI Stanisław
BRATOWNIK Julia
W KANIA Jan
KORUS Paweł
3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 4:1
6   B RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
X PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 5:11) 4:2
7   A RAJZER Krzysztof X PODGÓRSKI Jan 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 9:11) 4:3
8   B BRATOWNIK Julia W KANIA Jan 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 12:10) 5:3
9   D KĄCKI Mateusz Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:3
10   C KASIŃSKI Stanisław Z KORUS Paweł 1:3 (12:10, 10:12, 3:11, 8:11) 6:4
11   A RAJZER Krzysztof Y SZMYD Zygmunt 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 10:12) 6:5
12   C KASIŃSKI Stanisław W KANIA Jan 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 3:11) 6:6
13   B BRATOWNIK Julia Z KORUS Paweł 3:0 (11:3, 11:8, 11:2) 7:6
14   D KĄCKI Mateusz X PODGÓRSKI Jan 1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 10:12) 7:7
15   A RAJZER Krzysztof Z KORUS Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 8:7
16   D KĄCKI Mateusz W KANIA Jan 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 8:8
17   B BRATOWNIK Julia Y SZMYD Zygmunt 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 8:9
18   C KASIŃSKI Stanisław X PODGÓRSKI Jan 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 9:9
do ustalenia 9 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko III
2017-09-28 19:00 10 UKS SP 1 Tarnów - MOKSiR Czchów 13:5
1   A STOSZKO Artur W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 1:0
2   B STOSZKO Marek X BRZĘK Patrycja 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 2:0
3   C KASPRZYK Adrian Y GAJDA Rafał 2:3 (11:5, 11:2, 7:11, 14:16, 8:11) 2:1
4   D KOCOŁ Bartłomiej Z OLCHAWA Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 2:2
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Artur
W BRZĘK Patrycja
BRZĘK Magdalena
3:0 (11:7, 12:10, 11:3) 3:2
6   B KRZYWAK Stanisław
KOCOŁ Piotr
X OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 3:3
7   A STOSZKO Artur X BRZĘK Patrycja 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 4:3
8   B STOSZKO Marek W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 5:3
9   D KOCOŁ Bartłomiej Y GAJDA Rafał 0:3 (6:11, 6:11, 0:11) 5:4
10   C KASPRZYK Adrian Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 6:4
11   A STOSZKO Artur Y GAJDA Rafał 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 7:4
12   C KASPRZYK Adrian W BRZĘK Magdalena 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) 8:4
13   B STOSZKO Marek Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 9:4
14   D KRZYWAK Stanisław X BRZĘK Patrycja 3:2 (11:8, 8:11, 12:10, 8:11, 11:4) 10:4
15   A STOSZKO Artur Z OLCHAWA Daniel 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 11:4
16   D KOCOŁ Piotr W BRZĘK Magdalena 3:2 (7:11, 7:11, 11:8, 11:6, 11:6) 12:4
17   B STOSZKO Marek Y GAJDA Rafał 2:3 (8:11, 14:12, 11:9, 14:16, 8:11) 12:5
18   C KASPRZYK Adrian X BRZĘK Patrycja 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 13:5
2017-10-01 15:00 11 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów 14:4
1   A BŁĄKAŁA Leszek W DAMIAN Tomasz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B SZYMAŃSKI Bartosz X ZBYLUT Patryk 3:1 (9:11, 11:2, 11:6, 11:7) 1:1
3   C HAZIK Jakub Y ZBYLUT Arkadiusz 2:3 (12:10, 8:11, 12:14, 11:6, 9:11) 1:2
4   D PASZKOWSKI Bogdan Z FIRLIT Alicja 3:0 (11:4, 11:3, 11:3) 2:2
5   A SZYMAŃSKI Bartosz
BŁĄKAŁA Leszek
W DAMIAN Tomasz
FIRLIT Przemysław
3:2 (9:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:5) 3:2
6   B PASZKOWSKI Bogdan
HAZIK Jakub
X ZBYLUT Andrzej
ZBYLUT Patryk
3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 4:2
7   A BŁĄKAŁA Leszek X ZBYLUT Patryk 2:3 (11:9, 11:13, 7:11, 11:5, 8:11) 4:3
8   B SZYMAŃSKI Bartosz W DAMIAN Tomasz 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:9) 5:3
9   D PASZKOWSKI Bogdan Y ZBYLUT Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6) 6:3
10   C HAZIK Jakub Z FIRLIT Alicja 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 7:3
11   A BŁĄKAŁA Leszek Y FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 8:3
12   C SZCZEPKA Jakub W STEFAN Igor 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) 9:3
13   B SZYMAŃSKI Bartosz Z FIRLIT Przemysław 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 10:3
14   D PASZKOWSKI Bogdan X ZBYLUT Patryk 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 11:3
15   A BŁĄKAŁA Leszek Z FIRLIT Przemysław 2:3 (11:8, 6:11, 8:11, 11:9, 9:11) 11:4
16   D PASZKOWSKI Bogdan W STEFAN Igor 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 12:4
17   B SZYMAŃSKI Bartosz Y FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 13:4
18   C SZCZEPKA Jakub X ZBYLUT Patryk 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 14:4
2017-10-01 11:00 12 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3
1   A RĘBACZ Wojciech W CICH Adrian 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B GAWLIK Adam X STAWARA Krystian 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 2:0
3   C SKRZYŃSKI Janusz Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 3:0
4   D STYRNA Stanisław Z BARSZCZ Dominik 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 4:0
5   A GAWLIK Adam
RĘBACZ Wojciech
W CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 5:0
6   B STYRNA Stanisław
SKRZYŃSKI Janusz
X BARSZCZ Dominik
STAWARA Krystian
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 6:0
7   A RĘBACZ Wojciech X STAWARA Krystian 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 7:0
8   B GAWLIK Adam W CICH Adrian 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 8:0
9   D STYRNA Stanisław Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) 9:0
10   C SKRZYŃSKI Janusz Z BARSZCZ Dominik 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 10:0
11   A RĘBACZ Wojciech Y KIJOWSKI Jan 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 5:11) 10:1
12   C SKRZYŃSKI Janusz W CICH Adrian 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 7:11) 10:2
13   B GAWLIK Adam Z BARSZCZ Dominik 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 11:2
14   D STYRNA Stanisław X STAWARA Krystian 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 12:2
15   A RĘBACZ Wojciech Z BARSZCZ Dominik 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 12:3
16   D STYRNA Stanisław W CICH Adrian 3:1 (11:3, 14:12, 6:11, 11:5) 13:3
17   B GAWLIK Adam Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 14:3
18   C SKRZYŃSKI Janusz X STAWARA Krystian 3:2 (5:11, 3:11, 11:8, 13:11, 14:12) 15:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy