V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-01-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-30 18:00 85 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3 tak
1   A KUTAJ Maksymilian W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:0
2   B CELARY Mateusz X PUCZEK Robert 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 2:0
3   C KOŁOS Arkadiusz Y BUCH Marcin 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 3:11, 11:8) 3:0
4   D TURECKI Jarosław Z SZOTT Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Jarosław
W GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 5:1
7   A KUTAJ Maksymilian X PUCZEK Robert 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 6:1
8   B CELARY Mateusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) 7:1
9   D TURECKI Jakub Y BUCH Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 7:2
10   C KOŁOS Arkadiusz Z SZOTT Krzysztof 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) 8:2
11   A KUTAJ Maksymilian Y BUCH Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:2
12   C KOŁOS Arkadiusz W GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 10:2
13   B CELARY Mateusz Z SZOTT Krzysztof 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 11:2
14   D TURECKI Jakub X PUCZEK Robert 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 11:3
2018-01-27 11:00 86 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II 3:11 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W KUĆ Grzegorz 1:3 (11:7, 12:14, 5:11, 3:11) 0:1
2   B WÓJCIK Jan X GALA Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 0:2
3   C GRABANIA Zdzisław Y PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 1:2
4   D KURDZIEL Mikołaj Z CZERNUKHIN Jewhen 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 7:11) 1:3
5   A GRABANIA Zdzisław
WÓJCIK Jan
W GALA Bartłomiej
GALA Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 1:4
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X KUĆ Grzegorz
CZERNUKHIN Jewhen
0:3 (6:11, 7:11, 11:13) 1:5
7   A ZAJĘCKI Paweł X GALA Dawid 3:2 (5:11, 11:13, 14:12, 11:4, 11:3) 2:5
8   B WÓJCIK Jan W KUĆ Grzegorz 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) 2:6
9   D KURDZIEL Mikołaj Y PIOTROWSKI Wiktor 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 6:11) 2:7
10   C GRABANIA Zdzisław Z CZERNUKHIN Jewhen 0:3 (17:19, 8:11, 5:11) 2:8
11   A ZAJĘCKI Paweł Y GALA Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:6, 11:13, 4:11) 2:9
12   C GRABANIA Zdzisław W KUĆ Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 2:10
13   B WÓJCIK Jan Z CZERNUKHIN Jewhen 3:2 (5:11, 8:11, 11:8, 16:14, 11:8) 3:10
14   D KURDZIEL Mikołaj X GALA Dawid 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 3:11
2018-01-28 09:00 87 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7 tak
1   A STOLARCZYK Marcin W KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (5:11, 2:11, 12:10, 5:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:3
4   D WOJTOŃ Przemysław Z BUŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:3
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
1:3 (11:4, 8:11, 12:14, 8:11) 1:4
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X ROMANOWSKI Cezary
BUŁA Dominik
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:4
7   A STOLARCZYK Marcin X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:4
8   B WALA Tomasz W KORCZEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 5:11) 3:5
9   D WOJTOŃ Przemysław Y ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) 4:5
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z BUŁA Dominik 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 9:11) 4:6
11   A STOLARCZYK Marcin Y ROMANOWSKI Cezary 3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:8, 11:6) 5:6
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W KORCZEK Łukasz 2:3 (11:6, 6:11, 8:11, 11:6, 9:11) 5:7
13   B WALA Tomasz Z BUŁA Dominik 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 11:4, 11:7) 6:7
14   D WOJTOŃ Przemysław X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:2 (5:11, 8:11, 11:9, 12:10, 11:7) 7:7
2018-01-28 11:00 88 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 12:2 tak
1   A STALMACH Zbigniew W PIEPRZYK Szymon 3:0 (13:11, 11:3, 16:14) 1:0
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 2:0
3   C TALAGA Samuel Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 3:0
4   D ŻĄDŁO Piotr Z KUSZYŃSKI Marek 3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 11:9) 4:0
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W BUJAK Michał
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 5:0
6   B TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
X CHOLEWA Wacław
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:7, 11:4, 4:11, 11:9) 6:0
7   A STALMACH Zbigniew X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 7:0
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 8:0
9   D ŻĄDŁO Piotr Y BUJAK Piotr 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) 8:1
10   C TALAGA Samuel Z KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 9:1
11   A STALMACH Zbigniew Y BUJAK Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11) 9:2
12   C TALAGA Samuel W PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:7) 10:2
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 11:2
14   D ŻĄDŁO Piotr X CHOLEWA Wacław 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:6) 12:2
2018-01-27 12:00 89 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 13:1 tak
1   A KOPACKI Paweł W KALICIAK Dariusz 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 9:11, 11:6) 1:0
2   B GÓRECKA Dominika X KMIEĆ Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 14:12) 2:0
3   C KUSIAK Franciszek Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:8, 4:11, 11:6, 11:6) 3:0
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z SZYMAŃSKI Radosław 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:9) 4:0
5   A KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
W SZYMAŃSKI Radosław
KOHUTEK Konrad
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 5:0
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 6:0
7   A KOPACKI Paweł X KMIEĆ Paweł 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 3:11, 14:12) 7:0
8   B GÓRECKA Dominika W KALICIAK Dariusz 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 5:11, 11:7) 8:0
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y KOHUTEK Konrad 3:2 (10:12, 11:6, 11:3, 7:11, 11:5) 9:0
10   C KUSIAK Franciszek Z SZYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 10:0
11   A KOPACKI Paweł Y KOHUTEK Konrad 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 11:0
12   C KUSIAK Franciszek W KALICIAK Dariusz 1:3 (10:12, 11:7, 9:11, 9:11) 11:1
13   B GÓRECKA Dominika Z SZYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:2, 11:5, 11:3) 12:1
14   D WOLAŃCZYK Paweł X KMIEĆ Paweł 3:1 (11:6, 7:11, 11:2, 11:9) 13:1
2018-01-27 11:00 90 PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 tak
1   A KUTYŁA Dawid W GIBAŁA Marcin 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B PARTYKA Ryszard X STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (4:11, 6:11, 11:6, 9:11) 0:2
3   C NOWICKI Marek Y BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:4, 14:12, 11:2) 1:2
4   D MAŚLONG Mirosław Z NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:9, 11:9, 12:14, 11:6) 2:2
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W GIBAŁA Marcin
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 3:2
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 4:11, 12:10, 11:9, 11:9) 4:2
7   A KUTYŁA Dawid X STANISZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 5:2
8   B PARTYKA Ryszard W GIBAŁA Marcin 0:3 (12:14, 8:11, 5:11) 5:3
9   D MAŚLONG Mirosław Y BOCHENEK Dariusz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:3) 6:3
10   C NOWICKI Marek Z NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (6:11, 11:5, 11:5, 7:11, 6:11) 6:4
11   A KUTYŁA Dawid Y BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:8, 6:11, 11:2, 11:9) 7:4
12   C NOWICKI Marek W GIBAŁA Marcin 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 8:4
13   B PARTYKA Ryszard Z NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) 9:4
14   D MAŚLONG Mirosław X STANISZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 10:4
2018-01-27 16:00 91 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Polonia” Wilczkowice 1:13 tak
1   A PASZEK Hubert W LUHA Peter 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 6:11) 0:1
2   B JAKUBCZYK Katarzyna X NOSEK Robert 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 11:13, 6:11) 0:2
3   C FILIPEK Angelika Y JEDYNAK Damian 0:3 (6:11, 7:11, 2:11) 0:3
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z SZELEST Jacek 2:3 (5:11, 4:11, 11:7, 12:10, 5:11) 0:4
5   A FILIPEK Angelika
JAKUBCZYK Katarzyna
W SZELEST Jacek
LUHA Peter
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:5
6   B PRZEPOLSKI Andrzej
PRZEPOLSKI Dominik
X JEDYNAK Damian
KOZIOŁEK Fabian
0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A PASZEK Hubert X NOSEK Robert 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:5, 4:11) 0:7
8   B JAKUBCZYK Katarzyna W LUHA Peter 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:8
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y JEDYNAK Damian 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 0:9
10   C FILIPEK Angelika Z SZELEST Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:10
11   A PASZEK Hubert Y JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 0:11
12   C PRZEPOLSKI Dominik W LUHA Peter 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 0:12
13   B JAKUBCZYK Katarzyna Z SZELEST Jacek 1:3 (3:11, 2:11, 11:4, 4:11) 0:13
14   D PRZEPOLSKI Andrzej X KOZIOŁEK Fabian 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy