V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-12 18:00 71 „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7 tak
1   A CNOTA Jakub W SZOTT Krzysztof 1:3 (7:11, 15:13, 4:11, 8:11) 0:1
2   B GALA Bartłomiej X GĘDŁEK Władysław 3:1 (12:14, 13:11, 11:3, 13:11) 1:1
3   C WOJAS Bartłomiej Y PUCZEK Robert 3:1 (10:12, 11:5, 11:8, 11:7) 2:1
4   D GALA Dawid Z BUCH Marcin 3:1 (11:3, 12:10, 11:13, 11:8) 3:1
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Dawid
W GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
2:3 (5:11, 7:11, 14:12, 11:7, 10:12) 3:2
6   B CNOTA Jakub
PIOTROWSKI Wiktor
X PUCZEK Robert
BUCH Marcin
0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 3:3
7   A CNOTA Jakub X GĘDŁEK Władysław 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 3:4
8   B PIOTROWSKI Wiktor W SZOTT Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D GALA Dawid Y PUCZEK Robert 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:5) 4:5
10   C WOJAS Bartłomiej Z BUCH Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 19:17) 5:5
11   A CNOTA Jakub Y PUCZEK Robert 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 5:6
12   C WOJAS Bartłomiej W SZOTT Krzysztof 3:2 (11:9, 5:11, 9:11, 11:5, 11:5) 6:6
13   B PIOTROWSKI Wiktor Z BUCH Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 6:7
14   D GALA Dawid X GĘDŁEK Władysław 3:2 (11:6, 11:2, 16:18, 4:11, 11:4) 7:7
2018-01-13 13:00 72 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska 11:3 tak
1   A KUTAJ Maksymilian W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (11:3, 11:6, 6:11, 11:8) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y DZIURA Wojciech 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D CELARY Mateusz Z KORCZEK Łukasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 4:1
6   B CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
X MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 5:1
7   A KUTAJ Maksymilian X BUŁA Dominik 3:1 (11:5, 11:7, 4:11, 11:5) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:7) 7:1
9   D CELARY Mateusz Y DZIURA Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 8:1
10   C TURECKI Kacper Z KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 9:1
11   A KUTAJ Maksymilian Y DZIURA Wojciech 0:3 (2:11, 12:14, 7:11) 9:2
12   C TURECKI Kacper W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 9:3
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KORCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 10:3
14   D CELARY Mateusz X BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 11:3
2018-01-14 11:00 73 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków III 11:3 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:8, 11:5, 17:15) 1:0
2   B KURDZIEL Mikołaj X PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 2:0
3   C ZAJĘCKI Paweł Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 3:0
4   D WÓJCIK Jan Z CHOLEWA Wacław 3:0 (14:12, 18:16, 11:4) 4:0
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W PIEPRZYK Szymon
PĘCZEK Mateusz
3:2 (8:11, 11:6, 4:11, 14:12, 11:6) 5:0
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:5) 6:0
7   A WIELGOSZ Mirosław X PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:9, 11:1, 11:3) 7:0
8   B KURDZIEL Mikołaj W PĘCZEK Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) 7:1
9   D WÓJCIK Jan Y WALCZAK Wojciech 3:2 (11:6, 5:11, 11:7, 10:12, 13:11) 8:1
10   C ZAJĘCKI Paweł Z CHOLEWA Wacław 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) 9:1
11   A WIELGOSZ Mirosław Y BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 10:1
12   C ZAJĘCKI Paweł W PĘCZEK Mateusz 2:3 (15:13, 12:10, 10:12, 7:11, 11:13) 10:2
13   B KURDZIEL Mikołaj Z CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:3, 16:14) 11:2
14   D WÓJCIK Jan X PIEPRZYK Szymon 2:3 (9:11, 11:7, 11:6, 1:11, 11:13) 11:3
2018-01-14 09:00 74 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X KMIEĆ Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 1:1
3   C STOLARCZYK Marcin Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:1, 11:5, 9:11, 11:5) 2:1
4   D WOJTOŃ Przemysław Z PEREK Robert 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 3:1
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:9, 11:4) 4:1
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 5:1
7   A BIESAGA Marek X KMIEĆ Paweł 3:2 (3:11, 13:11, 10:12, 11:8, 11:5) 6:1
8   B WALA Tomasz W KALICIAK Dariusz 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 6:11) 6:2
9   D WOJTOŃ Przemysław Y KOHUTEK Konrad 3:0 (11:1, 11:4, 17:15) 7:2
10   C STOLARCZYK Marcin Z PEREK Robert 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:3) 8:2
11   A BIESAGA Marek Y KOHUTEK Konrad 3:2 (11:3, 11:6, 6:11, 9:11, 11:8) 9:2
12   C STOLARCZYK Marcin W KALICIAK Dariusz 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 5:11) 9:3
13   B WALA Tomasz Z PEREK Robert 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 10:3
14   D WOJTOŃ Przemysław X KMIEĆ Paweł 3:1 (11:13, 11:7, 11:8, 11:5) 11:3
2018-01-14 11:00 75 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:6) 1:0
2   B ŚWIĘCH Jarosław X KUC Leszek 0:3 (6:11, 2:11, 1:11) 1:1
3   C STALMACH Zbigniew Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:7, 11:13, 10:12, 9:11) 1:2
4   D TALAGA Samuel Z MAZUR Alfred 3:1 (15:17, 11:6, 11:5, 11:4) 2:2
5   A TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
W KUC Leszek
GŁOWACKI Arkadiusz
3:2 (4:11, 12:10, 6:11, 11:6, 11:7) 3:2
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X BOCHENEK Dariusz
MAZUR Alfred
3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:6) 4:2
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KUC Leszek 2:3 (9:11, 11:6, 5:11, 11:7, 13:15) 4:3
8   B ŚWIĘCH Jarosław W GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 4:11) 4:4
9   D TALAGA Samuel Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 4:11) 4:5
10   C STALMACH Zbigniew Z MAZUR Alfred 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:8) 5:5
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 12:14) 5:6
12   C STALMACH Zbigniew W GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:6) 6:6
13   B ŚWIĘCH Jarosław Z MAZUR Alfred 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 7:6
14   D TALAGA Samuel X KUC Leszek 1:3 (11:5, 7:11, 12:14, 4:11) 7:7
2018-01-14 13:30 76 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 tak
1   A KOPACKI Paweł W DROZD Paweł 3:2 (15:13, 7:11, 9:11, 11:7, 12:10) 1:0
2   B GÓRECKA Dominika X ŚLAZYK Paweł 2:3 (11:7, 5:11, 2:11, 11:4, 6:11) 1:1
3   C KUSIAK Franciszek Y JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 2:2
5   A KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
W ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (11:5, 11:6, 3:11, 11:7) 3:2
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
2:3 (11:3, 9:11, 9:11, 11:7, 9:11) 3:3
7   A KOPACKI Paweł X ŚLAZYK Paweł 1:3 (8:11, 11:2, 7:11, 7:11) 3:4
8   B GÓRECKA Dominika W DROZD Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 3:5
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y JEDYNAK Damian 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 12:14) 3:6
10   C KUSIAK Franciszek Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:6
11   A KOPACKI Paweł Y JEDYNAK Damian 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 12:10) 5:6
12   C KUSIAK Franciszek W DROZD Paweł 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 10:12) 5:7
13   B GÓRECKA Dominika Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:1, 11:2) 6:7
14   D WOLAŃCZYK Paweł X ŚLAZYK Paweł 3:2 (11:8, 7:11, 1:11, 11:5, 11:4) 7:7
2018-01-13 11:00 77 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki 9:5 tak
1   A NOWICKI Marek W JAKUBCZYK Katarzyna 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 1:0
2   B KUTYŁA Dawid X TUREK Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y MALARCZYK Martyna 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 2:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z GARYCKI Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 11:4) 3:1
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W MALARCZYK Martyna
JAKUBCZYK Katarzyna
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 4:1
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X GARYCKI Adrian
TUREK Tomasz
2:3 (7:11, 11:5, 12:10, 8:11, 5:11) 4:2
7   A NOWICKI Marek X TUREK Tomasz 2:3 (13:11, 7:11, 10:12, 15:13, 7:11) 4:3
8   B KUTYŁA Dawid W JAKUBCZYK Katarzyna 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 5:3
9   D MAŚLONG Mirosław Y MALARCZYK Martyna 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 6:3
10   C PARTYKA Ryszard Z GARYCKI Adrian 1:3 (12:14, 11:6, 9:11, 8:11) 6:4
11   A NOWICKI Marek Y MALARCZYK Martyna 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 7:4
12   C PARTYKA Ryszard W JAKUBCZYK Katarzyna 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 8:4
13   B KUTYŁA Dawid Z GARYCKI Adrian 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 7:11, 11:8) 9:4
14   D MAŚLONG Mirosław X TUREK Tomasz 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:8, 3:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.