V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2017-12-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-17 11:00 64 KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 tak
1   A SZOTT Krzysztof W NOWICKI Marek 1:3 (12:14, 9:11, 11:6, 10:12) 0:1
2   B GĘDŁEK Władysław X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 0:2
3   C BUCH Marcin Y KUTYŁA Dawid 3:2 (5:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:6) 1:2
4   D PUCZEK Robert Z MAŚLONG Mirosław 3:2 (9:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:8) 2:2
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 2:3
6   B PUCZEK Robert
BUCH Marcin
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:4
7   A SZOTT Krzysztof X PARTYKA Ryszard 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 2:5
8   B GĘDŁEK Władysław W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:6
9   D PUCZEK Robert Y KUTYŁA Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:7
10   C BUCH Marcin Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:8
11   A SZOTT Krzysztof Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 3:8
12   C BUCH Marcin W NOWICKI Marek 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 3:9
13   B GĘDŁEK Władysław Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) 3:10
14   D PUCZEK Robert X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 3:11
2017-12-16 16:00 65 UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 tak
1   A PASZEK Hubert W KOPACKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B KLIMCZAK Marek X GÓRECKA Dominika 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 1:1
3   C TUREK Tomasz Y KUSIAK Franciszek 2:3 (11:6, 5:11, 11:9, 6:11, 10:12) 1:2
4   D GARYCKI Adrian Z WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (1:11, 11:13, 3:11) 1:3
5   A GARYCKI Adrian
WAŚNIOWSKI Oliwier
W KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 1:4
6   B KLIMCZAK Marek
TUREK Tomasz
X KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 11:5) 2:4
7   A PASZEK Hubert X GÓRECKA Dominika 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 2:5
8   B KLIMCZAK Marek W KOPACKI Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 14:12, 11:6) 3:5
9   D GARYCKI Adrian Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 4:5
10   C TUREK Tomasz Z WOLAŃCZYK Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 5:5
11   A WAŚNIOWSKI Oliwier Y KUSIAK Franciszek 0:3 (6:11, 5:11, 14:16) 5:6
12   C TUREK Tomasz W KOPACKI Paweł 2:3 (7:11, 11:9, 4:11, 12:10, 6:11) 5:7
13   B KLIMCZAK Marek Z WOLAŃCZYK Paweł 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 6:7
14   D GARYCKI Adrian X GÓRECKA Dominika 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 6:8
2017-12-17 17:00 66 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 tak
1   A DROZD Paweł W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 12:10, 11:2) 1:0
2   B JEDYNAK Damian X BEŁZA Janusz 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 5:11, 11:6) 2:0
3   C ZIELIŃSKI Andrzej Y TALAGA Samuel 1:3 (11:8, 10:12, 2:11, 8:11) 2:1
4   D ŚLAZYK Paweł Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:1
5   A ŚLAZYK Paweł
JEDYNAK Damian
W ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
1:3 (9:11, 10:12, 11:3, 8:11) 3:2
6   B DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
X TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11) 3:3
7   A DROZD Paweł X BEŁZA Janusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 4:3
8   B JEDYNAK Damian W STALMACH Zbigniew 0:3 (9:11, 13:15, 12:14) 4:4
9   D ŚLAZYK Paweł Y TALAGA Samuel 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 5:4
10   C ZIELIŃSKI Andrzej Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (3:11, 2:11, 0:11) 5:5
11   A DROZD Paweł Y TALAGA Samuel 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) 6:5
12   C ZIELIŃSKI Andrzej W STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 4:11, 2:11) 6:6
13   B JEDYNAK Damian Z ŚWIĘCH Jarosław 3:2 (9:11, 11:6, 6:11, 11:8, 11:3) 7:6
14   D ŚLAZYK Paweł X BEŁZA Janusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 8:6
2017-12-15 18:30 67 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6 tak
1   A GIBAŁA Marcin W BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 13:11, 11:2) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) 1:1
3   C BOCHENEK Dariusz Y WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 2:1
4   D STANISZEWSKI Krzysztof Z WALA Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 3:1
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:8) 4:1
6   B GIBAŁA Marcin
NAŁÓDKA Dariusz
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (6:11, 15:13, 9:11, 4:11) 4:2
7   A GIBAŁA Marcin X PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (12:10, 7:11, 11:3, 11:4) 5:2
8   B NAŁÓDKA Dariusz W BIESAGA Marek 2:3 (5:11, 11:3, 8:11, 11:8, 6:11) 5:3
9   D STANISZEWSKI Krzysztof Y WOJTOŃ Przemysław 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 9:11) 5:4
10   C BOCHENEK Dariusz Z WALA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 6:4
11   A GIBAŁA Marcin Y WOJTOŃ Przemysław 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 7:11, 7:11) 6:5
12   C BOCHENEK Dariusz W BIESAGA Marek 3:1 (11:5, 6:11, 11:3, 11:9) 7:5
13   B GŁOWACKI Arkadiusz Z WALA Tomasz 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 12:10, 10:12) 7:6
14   D STANISZEWSKI Krzysztof X PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 8:6
2017-12-16 11:00 68 PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2 tak
1   A PEREK Robert W SITARZ Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B ZAPALSKI Bartosz X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:6) 1:1
3   C KALICIAK Dariusz Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:13, 11:9, 11:3, 11:6) 2:1
4   D KMIEĆ Paweł Z ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 3:1
5   A ZAPALSKI Bartosz
PEREK Robert
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:5) 4:1
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 5:1
7   A PEREK Robert X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:4) 6:1
8   B ZAPALSKI Bartosz W SITARZ Krzysztof 3:2 (7:11, 11:7, 10:12, 11:8, 11:3) 7:1
9   D KMIEĆ Paweł Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (19:17, 6:11, 13:11, 11:8) 8:1
10   C KALICIAK Dariusz Z ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 9:1
11   A PEREK Robert Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11) 9:2
12   C KALICIAK Dariusz W SITARZ Krzysztof 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:9) 10:2
13   B ZAPALSKI Bartosz Z ZAJĘCKI Paweł 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 11:2
14   D KMIEĆ Paweł X KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:8, 12:10, 11:2) 12:2
2017-12-16 13:00 69 MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 tak
1   A MARCHEWKA Kamil W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B CHOLEWA Wacław X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C BUJAK Piotr Y TURECKI Kacper 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11) 0:3
4   D WALCZAK Wojciech Z WCISŁO Konrad 2:3 (12:10, 11:7, 3:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 2:11, 2:11) 0:5
6   B MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
X TURECKI Kacper
WCISŁO Konrad
1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 11:13) 0:6
7   A MARCHEWKA Kamil X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 0:7
8   B CHOLEWA Wacław W CELARY Mateusz 0:3 (3:11, 3:11, 0:11) 0:8
9   D WALCZAK Wojciech Y TURECKI Kacper 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:9
10   C BUJAK Piotr Z WCISŁO Konrad 0:3 (16:18, 9:11, 9:11) 0:10
11   A MARCHEWKA Kamil Y TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) 0:11
12   C BUJAK Piotr W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:12
13   B CHOLEWA Wacław Z WCISŁO Konrad 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 5:11) 0:13
14   D PIEPRZYK Szymon X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 0:14
2018-01-07 11:00 70 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II 13:1 tak
1   A DZIURA Wojciech W WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KORCZEK Łukasz X GALA Dawid 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:9) 2:0
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 3:0
4   D BUŁA Dominik Z CNOTA Jakub 3:1 (9:11, 11:9, 11:2, 12:10) 4:0
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W WOJAS Bartłomiej
GALA Dawid
3:2 (7:11, 13:11, 7:11, 11:8, 11:9) 5:0
6   B BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
X CNOTA Jakub
PIOTROWSKI Wiktor
3:0 (11:1, 11:8, 11:6) 6:0
7   A DZIURA Wojciech X GALA Dawid 3:1 (11:8, 5:11, 11:4, 11:2) 7:0
8   B KORCZEK Łukasz W WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 8:0
9   D BUŁA Dominik Y PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:1, 11:9, 11:8) 9:0
10   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z CNOTA Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 16:14) 10:0
11   A ROMANOWSKI Cezary Y PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 11:0
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W WOJAS Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 11:1
13   B KORCZEK Łukasz Z CNOTA Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 12:1
14   D BUŁA Dominik X GALA Dawid 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:8) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.