V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-12-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-10 11:00 57 LKS „Wisła” Rząska - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4 tak
1   A KORCZEK Łukasz W SZOTT Krzysztof 2:3 (13:11, 5:11, 9:11, 11:4, 7:11) 0:1
2   B ROMANOWSKI Cezary X BUCH Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 1:1
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y GĘDŁEK Władysław 3:2 (10:12, 7:11, 11:3, 11:2, 11:6) 2:1
4   D BUŁA Dominik Z PUCZEK Robert 3:1 (4:11, 11:3, 11:9, 11:3) 3:1
5   A ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:9) 4:1
6   B BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
X PUCZEK Robert
BUCH Marcin
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 5:1
7   A KORCZEK Łukasz X BUCH Marcin 3:0 (11:8, 11:6, 11:1) 6:1
8   B ROMANOWSKI Cezary W SZOTT Krzysztof 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) 6:2
9   D BUŁA Dominik Y GĘDŁEK Władysław 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 6:3
10   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z PUCZEK Robert 3:0 (14:12, 11:3, 11:9) 7:3
11   A KORCZEK Łukasz Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 8:3
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W SZOTT Krzysztof 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 6:11) 8:4
13   B ROMANOWSKI Cezary Z PUCZEK Robert 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 9:4
14   D BUŁA Dominik X BUCH Marcin 3:0 (15:13, 16:14, 11:8) 10:4
2018-01-20 13:00 58 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 10:4 tak
1   A WOJAS Bartłomiej W PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 15:13) 1:0
2   B GALA Dawid X CHOLEWA Wacław 3:1 (11:4, 8:11, 11:3, 11:3) 2:0
3   C KUĆ Grzegorz Y BUJAK Piotr 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:8) 3:0
4   D PIOTROWSKI Wiktor Z WALCZAK Wojciech 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) 3:1
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Dawid
W BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:6) 4:1
6   B KUĆ Grzegorz
PIOTROWSKI Wiktor
X CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5) 5:1
7   A WOJAS Bartłomiej X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 6:1
8   B GALA Dawid W PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:8) 7:1
9   D PIOTROWSKI Wiktor Y BUJAK Piotr 1:3 (4:11, 11:4, 3:11, 2:11) 7:2
10   C KUĆ Grzegorz Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:8) 8:2
11   A WOJAS Bartłomiej Y BUJAK Piotr 3:1 (11:3, 8:11, 14:12, 15:13) 9:2
12   C KUĆ Grzegorz W PIEPRZYK Szymon 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 4:11) 9:3
13   B GALA Dawid Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 10:3
14   D PIOTROWSKI Wiktor X CHOLEWA Wacław 2:3 (7:11, 11:9, 4:11, 11:7, 6:11) 10:4
2017-12-09 13:30 59 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II 10:4 tak
1   A KUTAJ Maksymilian W KALICIAK Dariusz 3:1 (14:12, 8:11, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X SZYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y KMIEĆ Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 3:0
4   D TURECKI Jarosław Z KOHUTEK Konrad 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W SZYMAŃSKI Radosław
KOHUTEK Konrad
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 4:1
6   B TURECKI Kacper
KWIECIŃSKI Jakub
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 4:2
7   A KUTAJ Maksymilian X SZYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 6:2
9   D TURECKI Jarosław Y KMIEĆ Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 6:3
10   C TURECKI Kacper Z KOHUTEK Konrad 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:8) 7:3
11   A KUTAJ Maksymilian Y KMIEĆ Paweł 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:8) 8:3
12   C TURECKI Kacper W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 18:16) 9:3
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KOHUTEK Konrad 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 10:3
14   D KWIECIŃSKI Jakub X SZYMAŃSKI Radosław 2:3 (5:11, 12:10, 17:19, 13:11, 9:11) 10:4
2017-12-09 11:00 60 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W STANISZEWSKI Krzysztof 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:7) 1:0
2   B KURDZIEL Mikołaj X BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 1:1
3   C WIELGOSZ Mirosław Y NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:5, 11:3) 2:1
4   D SITARZ Krzysztof Z KUC Leszek 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 3:1
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 9:11) 3:2
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
3:2 (6:11, 7:11, 14:12, 12:10, 11:2) 4:2
7   A ZAJĘCKI Paweł X BOCHENEK Dariusz 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 6:11) 4:3
8   B KURDZIEL Mikołaj W STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 7:11) 4:4
9   D SITARZ Krzysztof Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7) 5:4
10   C WIELGOSZ Mirosław Z KUC Leszek 1:3 (11:7, 7:11, 12:14, 6:11) 5:5
11   A ZAJĘCKI Paweł Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (12:14, 9:11, 4:11) 5:6
12   C WIELGOSZ Mirosław W STANISZEWSKI Krzysztof 2:3 (13:11, 3:11, 12:10, 9:11, 10:12) 5:7
13   B KURDZIEL Mikołaj Z KUC Leszek 1:3 (11:5, 5:11, 11:13, 6:11) 5:8
14   D SITARZ Krzysztof X BOCHENEK Dariusz 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 4:11) 5:9
2017-12-07 17:00 61 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 8:11) 0:1
2   B STOLARCZYK Marcin X DROZD Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 0:3
4   D WALA Tomasz Z JEDYNAK Damian 1:3 (10:12, 12:10, 8:11, 8:11) 0:4
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 13:11) 1:4
6   B BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
X ŚLAZYK Paweł
PIASKOWSKI Piotr
1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 10:12) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X DROZD Paweł 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11) 1:6
8   B STOLARCZYK Marcin W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 7:11) 1:7
9   D WALA Tomasz Y ŚLAZYK Paweł 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 10:12, 16:14) 2:7
10   C BIESAGA Marek Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:4) 3:7
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y ŚLAZYK Paweł 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) 3:8
12   C BIESAGA Marek W PIASKOWSKI Piotr 2:3 (12:10, 5:11, 5:11, 11:8, 8:11) 3:9
13   B STOLARCZYK Marcin Z JEDYNAK Damian 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:8) 4:9
14   D WALA Tomasz X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 5:9
2017-12-10 11:00 62 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7 tak
1   A STALMACH Zbigniew W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 1:0
2   B BEŁZA Janusz X KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 9:11) 1:1
3   C TALAGA Samuel Y GARYCKI Adrian 3:2 (2:11, 11:8, 11:5, 9:11, 11:5) 2:1
4   D ŚWIĘCH Jarosław Z MALARCZYK Martyna 2:3 (15:17, 11:4, 11:7, 2:11, 13:15) 2:2
5   A TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
W MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 3:2
6   B ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
X KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 3:3
7   A STALMACH Zbigniew X KLIMCZAK Marek 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 11:13) 3:4
8   B BEŁZA Janusz W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:6, 28:30, 13:11, 11:7) 4:4
9   D ŚWIĘCH Jarosław Y GARYCKI Adrian 1:3 (5:11, 14:12, 5:11, 9:11) 4:5
10   C TALAGA Samuel Z MALARCZYK Martyna 3:1 (11:6, 11:8, 12:14, 11:1) 5:5
11   A STALMACH Zbigniew Y GARYCKI Adrian 3:1 (11:9, 8:11, 11:3, 11:6) 6:5
12   C TALAGA Samuel W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 11:4) 7:5
13   B BEŁZA Janusz Z MALARCZYK Martyna 0:3 (10:12, 3:11, 12:14) 7:6
14   D ŚWIĘCH Jarosław X KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 7:7
2017-12-10 15:30 63 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 9:5 tak
1   A KOPACKI Paweł W PARTYKA Ryszard 3:1 (13:11, 14:12, 10:12, 11:7) 1:0
2   B GÓRECKA Dominika X MAŚLONG Mirosław 3:0 (12:10, 13:11, 11:8) 2:0
3   C KUSIAK Franciszek Y KUTYŁA Dawid 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:4, 11:8) 3:0
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z NOWICKI Marek 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 9:11) 3:1
5   A KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
3:2 (11:8, 5:11, 11:5, 8:11, 11:7) 4:1
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:2 (5:11, 4:11, 12:10, 11:6, 11:6) 5:1
7   A KOPACKI Paweł X MAŚLONG Mirosław 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:8) 6:1
8   B GÓRECKA Dominika W PARTYKA Ryszard 1:3 (12:10, 9:11, 4:11, 8:11) 6:2
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y KUTYŁA Dawid 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 9:11, 2:11) 6:3
10   C KUSIAK Franciszek Z NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 12:14, 6:11) 6:4
11   A KOPACKI Paweł Y KUTYŁA Dawid 3:1 (14:12, 11:9, 10:12, 11:7) 7:4
12   C KUSIAK Franciszek W PARTYKA Ryszard 3:1 (11:7, 2:11, 12:10, 13:11) 8:4
13   B GÓRECKA Dominika Z NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 8:5
14   D WOLAŃCZYK Paweł X MAŚLONG Mirosław 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 13:11, 11:8) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Cracovia 1906" Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS "Polonia" Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS "Porta" Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce "Kruszbud-Gryf" Gdów.