V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-12-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-03 11:00 50 KS „Górnik” Wieliczka II - KS „Bronowianka” Kraków V 5:9 tak
1   A SZOTT Krzysztof W WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (2:11, 9:11, 11:6, 11:8, 7:11) 0:1
2   B BUCH Marcin X KUSIAK Franciszek 3:2 (3:11, 11:7, 7:11, 16:14, 11:8) 1:1
3   C GĘDŁEK Władysław Y GÓRECKA Dominika 2:3 (11:3, 10:12, 8:11, 11:7, 7:11) 1:2
4   D PUCZEK Robert Z KOPACKI Paweł 1:3 (3:11, 11:13, 11:8, 9:11) 1:3
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W KUSIAK Franciszek
GÓRECKA Dominika
3:0 (11:5, 16:14, 11:4) 2:3
6   B PUCZEK Robert
BUCH Marcin
X KOPACKI Paweł
WOLAŃCZYK Paweł
0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 2:4
7   A SZOTT Krzysztof X KUSIAK Franciszek 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:8) 3:4
8   B BUCH Marcin W WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (9:11, 5:11, 11:8, 11:9, 8:11) 3:5
9   D PUCZEK Robert Y GÓRECKA Dominika 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:6, 16:14) 4:5
10   C GĘDŁEK Władysław Z KOPACKI Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 4:6
11   A SZOTT Krzysztof Y GÓRECKA Dominika 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 4:7
12   C GĘDŁEK Władysław W WOLAŃCZYK Paweł 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) 5:7
13   B BUCH Marcin Z KOPACKI Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 5:8
14   D PUCZEK Robert X KUSIAK Franciszek 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 5:9
2017-12-02 10:00 51 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 tak
1   A NOWICKI Marek W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 1:0
2   B KUTYŁA Dawid X TALAGA Samuel 1:3 (14:12, 9:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:1) 2:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z BEŁZA Janusz 3:1 (11:7, 11:2, 5:11, 11:1) 3:1
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 4:1
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 5:1
7   A NOWICKI Marek X TALAGA Samuel 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 6:1
8   B KUTYŁA Dawid W STALMACH Zbigniew 3:1 (2:11, 11:4, 11:5, 11:2) 7:1
9   D MAŚLONG Mirosław Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 8:1
10   C PARTYKA Ryszard Z BEŁZA Janusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) 9:1
11   A NOWICKI Marek Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:2, 11:4, 11:9) 10:1
12   C PARTYKA Ryszard W STALMACH Zbigniew 1:3 (5:11, 11:9, 10:12, 6:11) 10:2
13   B KUTYŁA Dawid Z BEŁZA Janusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:2) 11:2
14   D MAŚLONG Mirosław X TALAGA Samuel 1:3 (5:11, 6:11, 11:4, 8:11) 11:3
2017-12-05 18:00 52 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9 tak
1   A GAJ Milena W WOJTOŃ Przemysław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KLIMCZAK Marek X WALA Tomasz 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6) 1:1
3   C GARYCKI Adrian Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 5:11) 1:2
4   D MALARCZYK Martyna Z STOLARCZYK Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) 1:3
5   A GAJ Milena
MALARCZYK Martyna
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 6:11) 1:4
6   B KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:13) 1:5
7   A GAJ Milena X WALA Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:6
8   B KLIMCZAK Marek W WOJTOŃ Przemysław 3:1 (6:11, 11:9, 11:2, 11:7) 2:6
9   D MALARCZYK Martyna Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (1:11, 5:11, 5:11) 2:7
10   C GARYCKI Adrian Z STOLARCZYK Marcin 3:2 (9:11, 11:9, 4:11, 11:9, 11:7) 3:7
11   A GAJ Milena Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 10:12) 3:8
12   C GARYCKI Adrian W WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:6, 13:11, 11:7) 4:8
13   B KLIMCZAK Marek Z BIESAGA Marek 3:1 (8:11, 13:11, 13:11, 11:3) 5:8
14   D MALARCZYK Martyna X WALA Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 5:9
2017-12-03 17:00 53 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 tak
1   A JEDYNAK Damian W SITARZ Krzysztof 3:0 (11:7, 14:12, 13:11) 1:0
2   B DROZD Paweł X KURDZIEL Mikołaj 3:2 (11:6, 7:11, 11:4, 7:11, 11:6) 2:0
3   C ŚLAZYK Paweł Y WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:9) 3:0
4   D PIASKOWSKI Piotr Z ZAJĘCKI Paweł 3:1 (12:10, 12:10, 8:11, 12:10) 4:0
5   A DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (8:11, 4:11, 16:14, 4:11) 4:1
6   B PIASKOWSKI Piotr
ZIELIŃSKI Andrzej
X WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 4:2
7   A JEDYNAK Damian X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:7) 5:2
8   B DROZD Paweł W SITARZ Krzysztof 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 6:2
9   D PIASKOWSKI Piotr Y WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 7:2
10   C ŚLAZYK Paweł Z ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 8:2
11   A JEDYNAK Damian Y WIELGOSZ Mirosław 3:2 (11:8, 5:11, 11:7, 9:11, 11:7) 9:2
12   C DUDA Patryk W SITARZ Krzysztof 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 9:3
13   B DROZD Paweł Z ZAJĘCKI Paweł 3:2 (12:10, 9:11, 11:7, 10:12, 11:7) 10:3
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X KURDZIEL Mikołaj 2:3 (7:11, 14:12, 11:9, 3:11, 6:11) 10:4
2017-11-29 19:15 54 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 tak
1   A STANISZEWSKI Krzysztof W KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:8, 14:12, 7:11, 4:11, 6:11) 0:1
2   B KUC Leszek X CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 2:11, 7:11) 0:2
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D MAZUR Alfred Z TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:4
5   A GŁOWACKI Arkadiusz
MAZUR Alfred
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
KUC Leszek
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 6:11) 0:6
7   A STANISZEWSKI Krzysztof X CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:7
8   B KUC Leszek W KUTAJ Maksymilian 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:8
9   D MAZUR Alfred Y KOŁOS Arkadiusz 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 7:11) 0:9
10   C GŁOWACKI Arkadiusz Z TURECKI Kacper 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 13:11, 11:7) 1:9
11   A STANISZEWSKI Krzysztof Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) 1:10
12   C GŁOWACKI Arkadiusz W KUTAJ Maksymilian 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) 1:11
13   B KUC Leszek Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:12
14   D MAZUR Alfred X CELARY Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 1:13
2017-12-02 11:00 55 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 6:8 tak
1   A KRAWCZYK Kacper W GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B KALICIAK Dariusz X KUĆ Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 1:1
3   C KMIEĆ Paweł Y GALA Dawid 3:0 (19:17, 12:10, 11:6) 2:1
4   D KOHUTEK Konrad Z WOJAS Bartłomiej 0:3 (3:11, 11:13, 8:11) 2:2
5   A KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
W WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:9, 16:14) 3:2
6   B KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
X KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
2:3 (11:5, 7:11, 9:11, 11:7, 8:11) 3:3
7   A KRAWCZYK Kacper X KUĆ Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 3:4
8   B KALICIAK Dariusz W GALA Bartłomiej 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 3:5
9   D KOHUTEK Konrad Y GALA Dawid 1:3 (7:11, 13:11, 9:11, 9:11) 3:6
10   C KMIEĆ Paweł Z WOJAS Bartłomiej 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 2:11) 3:7
11   A KRAWCZYK Kacper Y GALA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 3:8
12   C KMIEĆ Paweł W GALA Bartłomiej 3:2 (11:5, 9:11, 5:11, 11:7, 11:6) 4:8
13   B KALICIAK Dariusz Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:6, 11:2) 5:8
14   D KOHUTEK Konrad X KUĆ Grzegorz 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 11:6) 6:8
2017-12-02 13:00 56 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska 0:14 tak
1   A BUJAK Piotr W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B WALCZAK Wojciech X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C PIEPRZYK Szymon Y NOWAK Artur 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 9:11, 3:11) 0:3
4   D MARCHEWKA Kamil Z KORCZEK Łukasz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:4
5   A MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
2:3 (5:11, 10:12, 12:10, 11:7, 4:11) 0:5
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X ROMANOWSKI Cezary
NOWAK Artur
1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 9:11) 0:6
7   A BUJAK Piotr X ROMANOWSKI Cezary 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 0:7
8   B WALCZAK Wojciech W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (0:11, 7:11, 4:11) 0:8
9   D MARCHEWKA Kamil Y NOWAK Artur 2:3 (6:11, 2:11, 11:6, 11:7, 6:11) 0:9
10   C PIEPRZYK Szymon Z KORCZEK Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 0:10
11   A BUJAK Piotr Y NOWAK Artur 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 0:11
12   C PIEPRZYK Szymon W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 0:12
13   B CHOLEWA Wacław Z KORCZEK Łukasz 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 0:13
14   D MARCHEWKA Kamil X ROMANOWSKI Cezary 1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 8:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Cracovia 1906" Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS "Polonia" Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS "Porta" Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce "Kruszbud-Gryf" Gdów.